Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwarcie Felicity. Rano bez tłumów i kolejek

Utworzony przez Krusnik02, 20 marca 2014 r. o 09:51 Powrót do artykułu
niech podniosą zarobki to w galeriach będą większe tłumy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby co przeciętnego klienta obchodzi pensja pracownika galerii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna rewelacja. Sklep jak dziesiątki innych, tylko trochę większy. Dojazdu MPK praktycznie nie ma, a jechać taki kawał samochodem to żaden interes. To samo można kupić w każdym innym sklepie w centrum miasta, bez niepotrzebnego ciągania się na zadupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my ze świdnika pojedziemy, mamy swoje galerie, ale tej w lublinie nie zostawimy samej.
was ze świdnika to pełno po lublinie sie kreci a najbardziej okupujecie nasz carefour...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez tłumów??? hehehe to chyba dziennikarzom coś umknęło bo byłam na otwarciu a to zdjęcie było robione ok godz 8:30 potem dopiero zaczęła się masakra......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile hełm ma galerii ? ZERO :))))) A Lublin juz zaraz bedzie miał 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda. W Anglii jak jest napisane że obniżka wynosi 70% to tak jest w rzeczywistości. U nas sztucznie podnosi się cenę np. garnitura do 1500 zł i obniża do 900 zł gdzie w rzeczywistości 900 zł jest cena realną przed obniżką.W Anglii fajny garnitur w  NEXT kosztuje 350 - 500 zł ( sa i droższe) A u nas?? Polak to pijak , złodziej i kombinator.
Anglii to nie ma co porównywać tam nawet bezdomny może godnie żyć. w tydzien zarabiasz tyle co w Polsce w miesiąc (po przeliczeniu) i to najniższa krajowa. a jeszcze są takie slkepy jak funciaki ze wszystko po funcie.. zróbcie u nas taki sklep po 1 zł to wtedy będą tłumy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile hełm ma galerii ? ZERO :))))) A Lublin juz zaraz bedzie miał 5
bo hełm może pomieścić jedynie jedną, niedouczoną głowę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszymy się strasznie kolejny kołchoz gdzie zarobki 1200 na pół etatu zapieprzając od 9 do 21. Ps niedługo te galerie będą się prześcigać w promocjach bo nie będzie miał kto do nich przychodzić i wydawać ciężko uciułane pieniądze w tym pszenno buraczano marketowym mieście (ps Lublin kocham). Pozdrawiam wszystkich byzneeesmenów z tych sklepów i butików życzę wysokich utargów i wielu sposobności żeby pracownikom płacić jak najmniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mnie się podoba   obkupiony - specjalnie wziąłem urlop - już kupiłem prezenty na święta w promocyjnych cenach dla całej rodzinki plus kosmetyki w promocji w rossmanie dla siebie Się pracuje to się ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało ludzi?! Wróciłem przed 15 minutami i samochody krążą w kółko, bo trudno o miejsce do zaparkowania. W środku mnóstwo ludzi. Mimo tłumów, pierwsze wrażenie dość pozytywne, szerokie korytarze, sympatyczna aranżacja sufitów. Minus - brak miejsc do siedzenia, ale w takich miejscach trzeba przecież chodzić i chodzić. Jak na tego rodzaju galerię (parterowa, na wylocie z miasta) nie jest najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mnie się podoba   obkupiony - specjalnie wziąłem urlop - już kupiłem prezenty na święta w promocyjnych cenach dla całej rodzinki plus kosmetyki w promocji w rossmanie dla siebie Się pracuje to się ma
pracuj za 1200 miesiecznie to inaczej bedziesz gadac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do naczelnego tego pseudo "dziennika" proponuję, aby zanim napisze się jakiś artykuł wysłać najpierw w dane miejsce jakiegoś reportera najlepiej samochodem, żeby poszukał z godzinę miejsca parkingowego po czym zostawił jak to robi większość samochód gdzie popadnie! na topie są pasy zieleni! Pisząc takie artykuły, że tłumów nie było ośmieszacie się i na pewno nie powiększacie grona czytelników. Na koniec mogę życzyć tylko sukcesów w sprzedaży papierowego wydania tego dziennika jak rozumiecie o co mi chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a galerianki już są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja opustoszałe od rana więc jak myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Galerię otwarto o godz. 9. Chwilę wcześniej przed kilkoma wejściami zebrały się grupki pierwszych klientów. Zainteresowanie było umiarkowane. W sumie na otwarcie przyszło około 100-200 osób."   ... a do samego SATURNA zatrudnili na dzisiejsze otwarcie około 40 ochroniarzy. :D Najemcy "przeaktorzyli".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie ile hełm ma galerii ? ZERO :))))) A Lublin juz zaraz bedzie miał 5
 Chełm - 65 tys. mieszkańców  Lublin - 350 tys. mieszkańców + 70 tys. studentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do naczelnego tego pseudo "dziennika" proponuję, aby zanim napisze się jakiś artykuł wysłać najpierw w dane miejsce jakiegoś reportera najlepiej samochodem, żeby poszukał z godzinę miejsca parkingowego po czym zostawił jak to robi większość samochód gdzie popadnie! na topie są pasy zieleni! Pisząc takie artykuły, że tłumów nie było ośmieszacie się i na pewno nie powiększacie grona czytelników. Na koniec mogę życzyć tylko sukcesów w sprzedaży papierowego wydania tego dziennika jak rozumiecie o co mi chodzi.
wrrrrrrrrrrrrryyyyyyy. Jak by to był artykuł na pierwszą str. to rozumie ale to taki sobie news. ehh ludzie ludziska hejterzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech podniosą zarobki to w galeriach będą większe tłumy...
o dziwo nie było ludxi bo wszyscy w robocie. Wiec skonczcie pieprzyc o bezrobociu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuj za 1200 miesiecznie to inaczej bedziesz gadac 
to ten drugi koleś pewnie z filmu o otwarciu hehehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...