Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwarcie zachodniej obwodnicy Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 12:50 Powrót do artykułu
Tułajew jak na polibudzie ze mną studiował, to mi powidział jak żeśmy stali pod drzwiami u Świtały że nie ma plan na siebie, że uczciwie w życiu godziny nie przepracuje i widzię że konsekwentnie go realizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do znawcow, co takiego zrobil dla naszego miasta tulajew ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Wójtowie i radni co tak ostatnio krytykowali obwodnice, ksiądz, policjant, sołtys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przed wjazdem na obwodnicę od strony Kraśnika (skrzyżowanie w Zemborzycach Tereszyńskich) jest możliwość pojechania prosto przez las starą dziewiętnastką do Konopnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da rady. Trzeba dojechać do nowego ronda i starym wiaduktem do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy prezent przedświąteczny :) Siedzę na Kiepury i jak wczoraj Sikorskiego stało do Ronda Krwiodawców to dziś wszystko płynnie śmiga. Zero Tirów inna rzeczywistość. Wygląda to tak dobrze że prawie śmiem twierdzić że przebudowa skrzyżowania Ducha - Sikorskiego jest nieuzasadniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisasz dokładnie. Od kraśnika droga przejdzie w dwupasmową za 500m poprowadzi do węzła gdzie trzeba zjechać w prawo i  za następne 500m dojedziesz do wspomnianego ronda gdzie trzeba skręcić w lewo na stary przebieg drogi. Za rondem wjedziesz na stary wiadukt kolejowy w konopnicy i za chwilę jesteś w Lublinie na ul. Kraśnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptanie brzmiało "czy da się przejechać po starej trasie". Moja odpowiedź była bardziej niż wystarczająca. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MA NAJLEPSZĄ OBWODNICĘ W POLSCE, BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przejechałem nową trasą i jestem bardzo zadowolony że tak szybko dało się ominąć korki. Super byłoby jeszcze połączyć obwodnicę od strony Zamościa w kierunku Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TYLKO I WYŁĄCZNIE ZASŁUGA PANUJĄCEGO NAM PREZYDENTA KRZYSZTOFA Ż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MA NAJLEPSZĄ OBWODNICĘ W POLSCE, BRAWO! BRAWO GDDKIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MA NAJLEPSZĄ OBWODNICĘ W POLSCE, BRAWO! BRAWO GDDKIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MA NAJLEPSZĄ OBWODNICĘ W POLSCE, BRAWO! BRAWO GDDKIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MA NAJLEPSZĄ OBWODNICĘ W POLSCE, BRAWO! BRAWO GDDKIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MA NAJLEPSZĄ OBWODNICĘ W POLSCE, BRAWO! BRAWO GDDKIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czas na przesunięcie granic Lublina docelowo do obwodnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba jeszcze zbudować trasę GP typu jak np Zelwerowicza między węzłami Lublin Feli - Lublin Węglin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południowa obwodnica powinna powstać w ciągu kilku lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby udało się zrealizować południową część obwodnicy za tych rządów bo po zmianach już nic nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...