Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żeby było zabawniej, zestawienie powyższych cytatow zostało sporządzone przez..."Racjonalistę".    Znalazłam rówbniez bardzo ciekawy tekst, niestety w języku angielskim, który np. podkresla, ze dopiero rozwoj genetyki, i odkrycie DNA w II pol. XX wioeku, pozwoliło ostatecznie rozwiać watpliwosci, kedy rozpoczyna sie nowy człowiek:   With fertilization and the formation of the zygote, the life of a new individual in the human species begins, withan ongoing and predictable development that ends in the complete formation of the organism. This development is directed at its beginnings from within the zygote.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 09:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta nagonka? . Jako pacjent cieszę się, że lakarz będzie walczył o mnie do końca bo jest  przeciw eutanazji. Ludzie, którzy krytykują nie odróżniają eutanazji od uporczywwej terapii - są to dwie  odmiene sytuacje. A co do aborcji, wolny wybór ten kto chce zabić swoje dziecko pójdzie do innego lekarza, który zgodnie ze swoim sumieniem pozbawi życia nienarodzonego dziecka. Znam osobiście przypadek, kiedy zdiagnozowano prenatalnie wadę genetyczną, rozważano aborcję, ale matka się nie zgodziła i urodziła .... zdrową dziewczynkę. Zaskoczenie było ogromne. Podobnie z "in vitro" - kto chce dziecko z probówki to szuka placówki gdzie można takie dziecko wyprodukować. Dlatego nie rozumiem po co to szleństwo wokół deklaracji wiary.
Booooo....łamie prawo polskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Booooo....łamie prawo polskie?
u nas są różne prawa: do zabijania, podsłuchu, nepotyzm...... wszystko jest dozwolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nawet prawo jazdy jest... o zgrozo ... można oczywiście pieprzyć różne durnoty o tym jak to np deklaracja podatkowa łamie prawo jadzy czy dalej w tym stylu ... prawda jest jednak całkiem inna - ludzie zwyczajnie nie chcą się podporządkować terrorowi fizycznych i psychicznych potworów w stylu doktóra filozofii od skrobanek czy Szostka czy innych odmieńców i to bardzo tych odmieńców boli i pyszczą i dlatego właśnie nie można ich tolerować tylko trzeba zwalczać jak zarazę dlatego że są śmiertelnym zagrożeniem zarówno dla ludzkości jako takiej jak i dla każdego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed Agatą za to powinien stanąć taki problem moralny czy domagając się propagując i wymuszając na forum terrorem "tolerancję" wobec morderców zboczeńców seksualnych nie działa ona dokładnie odwrotnie niż mówi ... bo całkiem co innego wklejać na forum cytaty a co innego realnie wspierać środowiska proaborcyjne a nawet hmm terrorystów aborcyjnych ... oczywiście można się zawsze zadowolić Szostkiem który radzi by Herodowi donosić gdzie się ukrywa Józef Maryja i ten niedoabortowany Jeszua ale jeśli ktoś wie komu zaufał to Szostek go raczej nie przekona... pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Przemku wybacz, ale nie podejmę z Tobą dyskusji. Jakiekolwiek bowiem moje próby dyskusji z Toba sa skazane na niepowodzenie. Jestes głuchy na moje argumenty.   Wybacz, ale nie ustosunkuje sie ani do tego, co napisałes, ani do zarzutu o rzekomy terror. Szkoda mi na Ciebie nerwów. Juz i tak dostatecznie długo próbowałam Cię przekonać i wyjasnic motywy swojego postepowania. Wszystko na próznp. Ty wiesz lepiej. Mianowałeś się Panem Bogiem i sumieniem mojej duszy, a zarazem moim spowiednikiem.  Wybacz, nie chce mi sie po raz kolejny wchodzić w to wszystko, przerabiałam juz wiele razy. Czegokolwiek nie napiszesz pod moim adresem, ja nie odpowiem.    EOT z mojej strony. Pozdrawiam.  
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 14:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok niech ci forum lekkim będzie... ... pukanie do sumienia moderatora nie zadziała kiedy sumienie wyszło
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 14:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy inaczej osoby, które uważają że człowiek jest przed narodzeniem człowiekiem mają rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś śmiech na sali z tą deklaracją wiary, żal mi osób chodzących do lekarzy którzy ją podpisali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...