Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matko Boska co za ograniczony tłuk pisze takie artykuły??? Autor ''tekstu'' chyba nigdy nie siedział ba nawet nie stał koło tzw. anglika.. Jakie pedały są ustawione odwrotnie? Ustawione odwrotnie ma zwoje w mózgu ten pseudo dziennikarz, poza skrzynią która notabene jest identycznie ustawiona jak w każdym innym aucie a różnica jest tylko taka że wrzucamy je lewą ręką anglik niczym się nie różni a obawy przed takimi autami mają ci którzy nigdy takim autem nie jeździli za kierownicą oraz sieroty które mają problem z ogarnięciem każdego auta. Ja jeździłem anglikiem po Polsce pół roku bez najmniejszych problemów i jeżeli będzie można to na pewno zakupię sobie takie auto jako drugie w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dekiel pisał podpis pod zdjęciem??? Pedały ustawione odwrotnie??? Chyba autor jest odwrotnym pedałem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angielski pedał gazu jest z lewej strony! jak można jechać samochodem i mieć gaz po lewej stronie, hamulec też jest w środku a sprzęgło z prawej strony. Ja nie rozumiem jak jechać samochodem i mić sprzęgło z prawej strony. Angliki będą oślepiać innych bo mają odwrotne światła, ogólnie anglik to jest badziewie do d.py , ja bym tego nie chciał nawt za darmo a policja powinna je.bać za byle co tych którzy zdecydują się jechać takimi cudakami. Ityle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angielski pedał gazu jest z lewej strony! jak można jechać samochodem i mieć gaz po lewej stronie, hamulec też jest w środku a sprzęgło z prawej strony. Ja nie rozumiem jak jechać samochodem i mić sprzęgło z prawej strony. Angliki będą oślepiać innych bo mają odwrotne światła, ogólnie anglik to jest badziewie do d.py , ja bym tego nie chciał nawt za darmo a policja powinna je.bać za byle co tych którzy zdecydują się jechać takimi cudakami. Ityle w tym temacie.
Kolego ty chyba jesteś całkiem już nienormalny. Poziom tojego kretynizmu zwala z nóg. Czego ty się nawdychałeś? ANGLIKI MAJĄ IDENTYCZNE USTAWIENIE PEDAŁÓW JAK AUTA W RUCHU PRAWOSTRONNYM. PRAWĄ NOGĄ OBSŁUGUJESZ GAZ I HAMULEC A LEWĄ SPRZĘGŁO. Wiesz zastanów się co ty pierd*lisz? Albo idź i do okulisty i do psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj niech ciemnota mysli ze tym sie jezdzi tylem do przodu przynajmniej mniej idiotow bedzie chetna do kupna anglika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZS ZYGMUNTA CHMIELEWSKIEGO W NAŁECZOWIE TO NAJGORSZA SZKOŁA W OKOLICY !! NIE POSYŁAJCIE TAM SWOICH DZIECI BO BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabojadom chyba zawdzięczamy, że logiczniejszy i praktyczniejszy sposob jazdy po lewej stronie zostal zmieniony. Pedały oczywiście są tak samo, a zmiana biegow lewą ręką powoduje,że lepiej trzymamy kierownicę podczas tej czynności. Zresztą chyba większość świata i tak jeździ dalej po lewej stronie. Faktem jednak jest, że w ruchu prawostronnym, szczegolnie u nas, gdzie brak kultury jazdy, kierownica po prawej znacznie zmniejsza bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer będzie kierował ???? jak teraz po prawej będzie kierownica ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedały są takie same na całym świecie!!!   zawsze im chodzi tylko o rurę wydechową albo drążek zmiany biegów......zaraza jedna..ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody musiały być tańsze.No bo po co samochód którego nie można zarejestrować i legalnie jeździć,Samochody były przeznaczone w większości na części zamienne. Pojazdy z kierownicą po stronie prawej  wcale w Polsce nie będą tańsze, gdyż różnicę w cenie skonsumuje sprowadzający  pośrednik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody musiały być tańsze.No bo po co samochód którego nie można zarejestrować i legalnie jeździć,Samochody były przeznaczone w większości na części zamienne. Pojazdy z kierownicą po stronie prawej  wcale w Polsce nie będą tańsze, gdyż różnicę w cenie skonsumuje sprowadzający  pośrednik.
Nie będą tanie ale nie z tego powodu Angole jak poczują zejście tych aut do  Polski i Europy wschodniej sami podniosą ceny,nie będą oddawać za pól darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dziennikarzu, przenieśli trybunał do Luxemburga? hmmm to pan powinien odpowiadac za takie głupoty przed sądem rejonowym w Hadze :) i te pedały "odwrotnie..." szanowna redakcjo dajcie znać na maila jak będziecie szukać korektora. dno i wodorosty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same bzdóry. Niedawno nabylem "anglika" i niemal niema różnicy w podczas jazdy... Najwięcej gadają o trudności w wyprzedzaniu a jest to najmniejszy problem, nie odczuwa sie zadnej różnicy jesli robisz to zgodnie z przepisami (a to co piszą "experci" to pewnie nigdy nie jezdzili takim autem a po drugie chyba nie wiedzą jakie są przepisy dotyczące tego manewru skoro piszą takie pierdoły) Polecam Anglika :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...