Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Owczarek był bity drewnianym drągiem?

Utworzony przez Gość, 17 lutego 2009 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Sk.. synowi zrobiłabym to samo, zeby tak jak ten pies poczuł ból i strach. Czlowiek jest najgorszym zwierzęciem jakie ta ziemia nosi, a tacy zwyrodnialcy nie zasługują nawet na śmierć, na życie zresztą też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kim trzeba być,żeby tak potraktować zwierzę.To straszne,że tacy zwyrodnialcy chodzą po ziemi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nikomu nie życzyłam niczego złego, ale ten bydlak, który tak zranił to biedne zwierze powinien się puknąć w łeb chociaż taki ciołek pewnie zamiast głowy hem nosi Ludzie potrafią być bardziej bezwzględnie niż zwierzęta. Durnota nie zna granic Boże w jakim ja świecie żyje ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję dziennikowi za to, że nagłośnia takie rzeczy bo takich bydlaków - sprawców trzeba piętnować. Taki smród który zbił to zwierze nie miał odwagi zmierzyć się z równym sobie znalazł sobie słabszĄ ofiarę i się pastwił. TACY LUDZIE NIE MAJĄ GODNOŚCI OSOBY LUDZKIEJ NIE NALEŻĄ DO GATUNKU SSAKÓW SAMA NIE WIEM CZYM SĄ NIE MA OKREŚLENIA ODPOWIEDNIEGO TO PATAŁACH TAK ZROBIŁ TAKICH POTWORÓW TO NAWET DIABEŁ W PIEKLE NIE CHCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie są ludzie, jak można wyżywać się na bezbronnym zwierzęciu, spójrzcie na niego , biedny...ludzie są okropni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie pomóżcie złapać tego chorego psychicznie człowieka, który to zrobił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złapać i posadzić na kilkanascie ładnych lat, a tam sie nim juz zajmą i wtedy sie przekona co to jest ból
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kulkarni lat co na dorzywocie :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...