Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot donosi na Kaczyńskiego i Millera do prokuratury

Utworzony przez Jerzyk, 24 listopada 2014 o 19:00 Powrót do artykułu
Palikot jeszcze rzutem na taśmę chce zaistnieć. Ale to już koniec! Zero palikota to mniej dewiacji w polityce i w życiu społecznym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Palikot nie powinien dostawac przapustek z domu wariatow. Kocham go za te jego debilizmy
0
szkoda :)zniknie swinski ryjek i penis z silikonu  .. wszystkie pedaly bęą tęsknic:)))
0
Pajac znika z polityki więc próbuje czego tylko się da aby tylko o nim mówili....
0
do chlewni!!!
0
A jak Palikot zagospodaruje młodych wilczków od siebie typu Kabaciński czy Poznański? Wróble ćwierkają, że Pan Kabaciński wkońcu wykaże się i wyłapie wszystkie szczury na Kruczkowskiego w Lublinie... tak jak obiecał kiedyś.
0
Myślę,że Palikota powinni zbadać psychiatrzy z Abramowic!!! Ten facet ma jednak odchyły od normy!
0
Odezwał się funkcjonariusz Donalda Ambergolda
0
ja doniose na palikota do prokuratury za podrzeganie przeciwko ksiezom,przez co doprowadzil do zmaltretowania ksiedza w Barwicach na pomorzu zachodnim przez takich samych bandytow jakim jest sam
0
Całe życie chój donosił,nic dziwnego,szuja i konfident
0
albo czub albo V kolumna ryżego 
0
januszek kup sobie bilet w kosmos. w jedną stronę oczywiście,
0
jak ty piszesz ch***!!!!!!!!!!!!!!!!!11
0
jak ty piszesz ch***!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Piszę w ten sposób bo inaczej cenzura nie puszcza Jasiu !!! taką mamy demokrację ,niestety ortografie,ale ty chyba króciutko na forach że pytasz ?
0
ja doniose na palikota do prokuratury za podrzeganie przeciwko ksiezom,przez co doprowadzil do zmaltretowania ksiedza w Barwicach na pomorzu zachodnim przez takich samych bandytow jakim jest sam
  Dobrze, czekamy na twój donos - pod warunkiem, że nauczysz się pisać po polsku, analfabeto!
0
Palikot to..., Palikot tamto ... Palikot tamto i owamto ... a Palikot powiedział jak Wiewiór ... "a mi to wisi"  ...  i zrobił zwis na ogonie uznając, ze impetyków dopadł ... BÓL  DOOPY, ... a  MAŚĆ na ten ból Im się skończyła. 
0
Człowieku wracaj do swojego Biłgoraja, gnoisz historię naszego Lublina swoją osobą, wstyd mi za to że Janusz Palikot występuje z Lublinem w tle, ale on to nie Lublin.
0
Na zlodzieju czapka sie pali!
0
knur biłgorajski miota się
0
Zawsze KAPUCHA donosił,w stanie wojennym,zaraz po i do dzisiaj, jest to jego metoda na życie,konfidencka świnia.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: