Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
machoney napisał:
BRAWO PANIE JANUSZU , GDYBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH POLITYKÓW JAK PAN (ODWAŻNYCH ) TO W POLSCE ŻYŁOBY SIĘ LEPIEJ . ALE CI CO SĄ TO BOJĄ SIĘ WYCHYLIĆ , BO NAJWAŻNIEJSZA JEST KARIERA I KORYTO . TO CO PAN ROBI JEST SUPER .TRZEBA W KOŃCU ROZPIEPRZYĆ , I ROZLICZYĆ TYCH PRZEKLĘTYCH I STUKNIĘTYCH A CZAROWNICĘ POCHOWAĆ U OJCA R. TO ODPOWIEDNIE MIEJSCE. POZDRO
JEDNAK SUPER ODWAŻNY PAN PALIKOT NIE JEST WYSTARCZAJĄCO ODWAŻNY ŻEBY WYPOWIEDZIEĆ SIĘ PUBLICZNIE NA TEMATY ZWIĄZANE Z JEGO MAJĄTKIEM I JAK TO MOŻLIWE ŻE PRZY STOSUNKOWO NIEWIELKICH DOCHODACH PARLAMENTARZYSTY OTRZYMUJE GIGANTYCZNE KREDYTY Z FIRM-WIDM POŁOŻONYCH W TZW RAJACH PODATKOWYCH, JAK TO NAPISAŁ "MAHONEY"- "BO NAJWAŻNIEJSZA JEST KARIERA I KORYTO?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET FILOZOF Z CZASEM MĄDRZEJE ,STUDENT TO STUDENT, DOJRZAŁY CZŁOWIEK TO CO INNEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz ! Won z katoobłudą i rzymskimi oprawcami w sukienkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakłamanie jakie panuje w Polsce w sprawie katastrofy w Smoleńsku jest porażające . Jedyny Palikot potrafi stawiać głośno pytania jakie krążą w śród Polaków. Inni posłowie całkowicie zależni od swoich " prezesów ,przewodniczących " obawiają się utraty intratnego miejsca na przyszłej liście wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tonący brzytwy się chwyta. Ta gnida poruszy niebo i ziemię, żeby tylko go z PO nie wywalili. Wspominałem już ,że choroba tego człowieka zatacza coraz szersze kręgi i tylko patrzeć , jak ,,wybuchnie" epidemia. Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisz lepiej ile ustaw zmieniles Przyjazne Panstwo bo za to ci placa a nie za awantury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heg48 napisał:
Zakłamanie jakie panuje w Polsce w sprawie katastrofy w Smoleńsku jest porażające . Jedyny Palikot potrafi stawiać głośno pytania jakie krążą w śród Polaków. Inni posłowie całkowicie zależni od swoich " prezesów ,przewodniczących " obawiają się utraty intratnego miejsca na przyszłej liście wyborczej.
Nie rób z Palikota na siłę bohatera , bo nim nie jest. Tylko tchórz podejmuje walkę z kimś , kto nie może się bronić. Nienawiść jego do Kaczyńskich pomieszała mu całkiem w głowie. Jak jest taki pewny swego , to po co mu ten ,,Ruch Poparcia " ? Szuka teraz na siłę takich , co go wesprą , bo dobrze wie, że jego durne teorie spiskowe , nie mają pokrycia. Zakładając ( w co oczywiście nie wierzę ), że Lech Kaczyński był pod wpływem alkoholu, wymuszał na pilocie lądowanie w Smoleńsku, to gdzie ma Palikot na to dowody ? KONKRETY, nie teorie spiskowe , DOWODY !!!!. Gdyby tak faktycznie było, to sprawa Smoleńska już dawno byłaby zakończona. Jednak wiele wskazuje , że ta prawda jest zupełnie inna i dlatego tak długo trwa jej wyjaśnianie. I tak zapewne wiele dowodów zostało zatartych przez Ruskich , bo nasz wspaniałomyślny rząd lekką ręką do tego dopuścił. Czemu Palikot nie poprosi o wyjaśnienie Tuska, dlaczego nie leciał do Katynia z Prezydentem 10.04.2010 r, tylko trzy dni wcześniej 07.04.2010r., na który to dzień otrzymał zaproszenie od Putina. ? Gdyby Tusk był w porządku , powinien Putinowi odmówić, ale..... nie odmówił, jak wiadomo.. Prezydent nie leciał w ,,ciemno" na uroczystości w Katyniu. Rząd rosyjski był o jego locie dużo wcześniej poinformowany, nawet sam wyznaczył tę datę. Widocznie Lech Kaczyński z przejęcia się tym faktem wypił kilka ,,małpek" ( może nawet były to ,,małpki " produkcji Palikota , a może konkurencji i dlatego Palikot się mści na Kaczyńskim ), wszedł do kabiny pilotów, siadł za stery samolotu i wylądował tak niefortunnie , że wszyscy zginęli . Trzeba mieć na prawdę nie wiem jak zryty mózg, żeby posądzać Kaczyńskiego o przyczyny katastrofy. Tylko ludzie niezrównoważeni psychicznie , mogą snuć takie teorie, a inni dają się na to nabierać. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Wreszcie jest jakiś ruch POparcia dla mniejszości. Ale dlaczego nie nazywa się Ruch POparcia POpier..oleńca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam - a logo tego ruchu to świński ryj, czy gumowy fajfus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brunek K. napisał:
Przepraszam - a logo tego ruchu to świński ryj, czy gumowy fajfus?
LOGO TO CZŁOWIEK MYŚLĄCY,NIE ZAKŁAMAN,ODWAŻNY I PATRZĄCY Z OTWARTĄ PRZYŁBICĄ W XXI WIEK. PRZED MŁODYMI PRZYSZŁOŚĆ .DO TEJ PORY OD POCZĄTKU DEMOKRACJI DO WYBORÓW CHODZI TYLKO OKOŁO 30% MŁODYCH.DO WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH OKOŁO 60 % MŁODYCH I TU SĄ NAMACALNE POZYTYWY W SŁUŻENIU SPOŁECZEŃSTWU.CZS NA MŁODYCH CZAS SIĘ OTRZĄSNĄĆ Z KOŁTUŃSTWA" I TO BY BYŁO NA TYLE " CYT.J.T.STANISŁAWSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leenaa napisał:
jak usłyszałam słowa Palikota o L.Kaczyńskim w pierwszej chwili pomyślałam "o co kaman?" ale później tak zastanawiając się głębiej nad tym wszystkim to doszłam do wniosku, że widocznie już tam na górze politycy mają więcej informacji na temat katastrofy Smoleńskiej. Wydaje mi się, że Palikot nie byłby na tyle samobójcą politycznym(bo napewno liczył sie z biczami ze strony społeczeństwa) gdyby nie miałby choć trochę wiadomości na ten temat. z niecierpliwością wyczekuje AS-a którego napewno Palikot posiada w rękawie
Gdyby był pewny tego , co bełkocze, nie szukałby poparcia u podobnie myślących. A tacy zawsze się znajdą, co widać , słychać i ....czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leenaa napisał:
jak usłyszałam słowa Palikota o L.Kaczyńskim w pierwszej chwili pomyślałam "o co kaman?" ale później tak zastanawiając się głębiej nad tym wszystkim to doszłam do wniosku, że widocznie już tam na górze politycy mają więcej informacji na temat katastrofy Smoleńskiej. Wydaje mi się, że Palikot nie byłby na tyle samobójcą politycznym(bo napewno liczył sie z biczami ze strony społeczeństwa) gdyby nie miałby choć trochę wiadomości na ten temat. z niecierpliwością wyczekuje AS-a którego napewno Palikot posiada w rękawie
Czyzbys o blefie nigdy nie slyszala? W zyciu jak w kartach - wkrotce uslyszysz od czego chcial odwrocic uwage blefujac... Wystarczylo tylko zrobic sekcje zwlok...Ale w sumie dobrze sie stalo - jest przyczynek do wniosku o ekshumacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
machoney napisał:
BRAWO PANIE JANUSZU , GDYBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH POLITYKÓW JAK PAN (ODWAŻNYCH ) TO W POLSCE ŻYŁOBY SIĘ LEPIEJ . ALE CI CO SĄ TO BOJĄ SIĘ WYCHYLIĆ , BO NAJWAŻNIEJSZA JEST KARIERA I KORYTO . TO CO PAN ROBI JEST SUPER .TRZEBA W KOŃCU ROZPIEPRZYĆ , I ROZLICZYĆ TYCH PRZEKLĘTYCH I STUKNIĘTYCH A CZAROWNICĘ POCHOWAĆ U OJCA R. TO ODPOWIEDNIE MIEJSCE. POZDRO
Mężczyżni są jak plemniki- jeden na milion staje się człowiekiem. Niestety , ani ty , ani Palikot do niego się nie zaliczacie , bo nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być. Jak można nazwać kogoś takiego jak wy człowiekiem, skoro opluwacie tych ( nie będąc pewnym , czy faktycznie są winni), których nie ma pośród nas. Czy dla was nie ma żadnej świętości ? Kto daje wam prawo wycierania sobie gęb zmarłymi ? Jaki przykład dajecie swoim dzieciom ( Palikot) i wypowiadającym się tutaj młodocianym forumowiczom? Pamiętajcie ,że człowiek , który nie ma spokoju w sobie , nigdy nie znajdzie go na zewnątrz. Czegoś ( kogoś ) jest wam w życiu brak, ja wiem , a wy się domyślcie. Przyglądajcie się na ręce żywym , a nie zmarłym. Istnieje powiedzenie , że szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku. Coś w tym jest , bo widać to po niektórych komentarzach. .... Machoney , uważam ,że na oklaski jeszcze nie pora. Wstrzymaj się z bólami i nie rób na siłę z Palikota bohatera, bo nic nie wskazuje na to , aby go za niego uważać Wręcz przeciwnie , dla mnie jest tchórzem , który opluwa ciała zmarłych. Zapewne kiedyś też zostanie przez kogoś opluty. Mówi się przecież , że - Bóg jest nierychliwy , ale sprawiedliwy. Zwrócę się do tych , którzy tak bardzo wspierają Palikota - ,,lepiej z mądrym pieczeń obracać , niż z głupim ja jeść " , bo można czasem się zadławić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to? ćwok palikot , żaba pierdzi, kołek w płocie - czy tak wyglądamy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumie, że jak się zapiszę do RPP do dostanę pracę w Ratuszu? Czy stanowiska dyrektorskie też są przewidziane czy na takowe musi pan dopiero "popchnąć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, ilu głupków się zapisze.Jest to sprawdzian na kondycję umysłową społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pajace w polityce jak Schetyna czy Gowin moga P.Palikotowi w puzon dmuchać.To jest światły człowiek. Niech opuści ten PO wski dom wariatów, kretynów, i deb***i i założy własną partie. Bo z takimi aferałami jak Miro, Grzecho, Rycho czy Donek wstyd Wspópracować i rozmieniac sie na drobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerzy24 napisał:
Ciekaw jestem, ilu głupków się zapisze.Jest to sprawdzian na kondycję umysłową społeczeństwa.
Gazeta podaje ,że 754 już jest na tej liście, to już epidemia na dobre się szerzy. Zobaczymy , ile jeszcze osób dotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damrot napisał:
Takie pajace w polityce jak Schetyna czy Gowin moga P.Palikotowi w puzon dmuchać.To jest światły człowiek. Niech opuści ten PO wski dom wariatów, kretynów, i deb***i i założy własną partie. Bo z takimi aferałami jak Miro, Grzecho, Rycho czy Donek wstyd Wspópracować i rozmieniac sie na drobne.
Powiedz, kim są Twoi przyjaciele, a powiem Ci , kim jesteś. Główka na pohybel....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwinien przyjsc pod krzyz jak beda przenosic i wyglosic swoja prawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...