Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot pije do Lecha

Utworzony przez Eddi, 14 stycznia 2008 o 08:57 Powrót do artykułu
... Jeżeli chodzi o Palikota, to pasuje mi takie jedno określenie z filmu "Killer"; -otóż tam niejaki Ferdynand Lipski mówi o "Siarze"... "Gówno w błyszczącym dresie" Dokładnie pasuje to do pana P. -tylko niech sobie kupi błyszczący dresik (bo to pierwsze już jest) i będzie komplet. Gdyby kretynizm latał, to Palikot zmarł by z głodu w powietrzu.... Smutne to, ale prawdziwe: -Wstyd mi za tego człowieka, bo ja tez jestem z Biłgoraja....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za głupiec z tego POlikota - szkoda słów
0
Palikot wizytówka PO
0
pewnie własne białe myszki mu to powiedziały
0
Przecież Palikot to specjalista od wódzi - patrz POLMOS .... więc w każdym widzi pijaka Chociaż po tym co mówią politycy to mam wrażenie że oni wszyscy chleją i to równo a nawet ćpają...
0
Czy jesteście na 100% pewni że Poseł Palikot mówi nieprawde? Może on ma więcej informacji na ten temat. Mówił że nie lęka się sądu! Więdz przestańcie mieszać go z błotem.
0
Trudno zachować szacunek dla Palikota, jesli posuwa się do takich działań. Jeżeli faktycznie, w co wątpię, Pan Prezydent miałby problem z alkoholem - jak niestety wielu rodaków - to fakt, że sie leczy, tylko dobrze o nim świadczy. Robienie sensacji z choroby byłoby poniżej wszelkiej krytyki. Jeżeli natomiast, co bardziej prawdopodobne, to działanie dla rozgłosu, to wyrazy współczucia dla Palikota...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: