Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot pokazał jak się pije w kancelarii prezydenta (wideo)

Utworzony przez ~lublinianin~, 19 kwietnia 2009 r. o 15:00 Powrót do artykułu
A ja Pana popieram Panie Palikocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorzy proszę napiszcie jak dziś wypróżniał się palikot i jakiego koloru był stolec i czy gałki oczne wychodziły mu w orbit i czy siusiak prawidłowo mu sikał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to 3tys PLN w POrównaniu z setkami milionów złotych wyprowadzonych z lubelskiego POlmosu i zakamuflowanych przed rozwodem na Jersey, Guernsey czy Lichtensteinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tedy~ napisał:
redaktorzy proszę napiszcie jak dziś wypróżniał się palikot i jakiego koloru był stolec i czy gałki oczne wychodziły mu w orbit i czy siusiak prawidłowo mu sikał
siusiak prawidłowo nie zadziałał bo Janusz takiego nie ma, przecież on między nogami nosi lateksową proteze, którą pochwalił sie na konferencji dla mediotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholik zawsze znajdzie wytłumaczenie dla siebie,byle by się napić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu Kuriera wynika, że cyt."Poseł przyniósł na konferencję taką samą ilość buteleczek alkoholu jaką, według Radia Zet, dostarczono na Pałacu. Potem poprosił dwóch "przypadkowych" przechodniów o wypicie wraz z nim za zdrowie prezydenta RP." Powyższy tekst ujawnia, że ci przypadkowi przechodnie popełnili wykroczenie z art. 43 prim ust.1 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26.10.1982r. (Dz. U z 2006r. Nr 220. poz. 1600), polegające na spożywaniu alkoholu na ulicy, wbrew zakazowi, o którym mowa w art. 14. ust. 2a cyt. ustawy. Spożyli bowiem alkohol, podany im przez Pana Posła w miejscu zabronionym przez ustawę. Powyższe wykroczenie jest czynem ściganym z urzędu i zagrożonym karą grzywny. Ciekawe co na to policja i Lubelska Straż Miejska? Natomiast, zachowanie Pana Posła, w kontekście samego artykułu, uzasadnia, że Szanowny Pan Poseł mógł popełnić przestępstwo - podawania alkoholu bez wymaganego zezwolenia, które zgodnie z art. 43 ust. 1 cytowanej ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Ciekawe czy ktoś się tym zajmie? Ciekawe czy lubelskie gazety coś na ten temat napiszą? Sądzę, że gdyby taki happenning zorganizował ktoś inny, to pewnie funkcjonariusze policji, bądź Straży Miejskiej podjęli by właściwe kroki prawne. Ale cóż w tym Kraju niektórzy mogą wszystko - nawet popełniać przestępstwa w świetle kamer i jupiterów i nic się nie dzieje. Być może, to wszystko po to by żyło się lepiej, szkoda tylko, że jedynie wybranym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I koszyczek takich buteleczek musiał Palikot przynieść do redakcji Dziennika Wschodniego. No bo nie mogę uwierzyć żeby porządni dziennikarze tak sami z siebie pisali o deb***nych prowokacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Was to nie interesuje to nie czytajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po prostu pisuary mnie zadziwiaja ^^ , co sie tak podniecacie ? xD nie wiecie co to happening ? jak tak bronice kaczorów za wszelka cene to proponuje zalozyc jakas organizacje paramilitarna i bronic ich w sposob bardziej dorazny:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.Kamiński to taki wieprz z piosenki Kukiza " jak ja was ku*** nienawidzę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
M.Kamiński to taki wieprz z piosenki Kukiza " jak ja was ku*** nienawidzę"
Bardzo dobry numer. Tylko że Kukizowi chodziło o czerwone szmaty, z którymi bratają się POpaprańcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot wku***ony, bo większy zarobek ma na "krowach". Do tego te małpki nie z jego polmosu były...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
M.Kamiński to taki wieprz z piosenki Kukiza " jak ja was ku*** nienawidzę"
to piosenka o czerwonej zarazie spodkobierach Płatnych Zdrajców Pachółkow Radzieckich (PZPR). Wieli Szacun dla KUKIZa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błazeńska sitwa POpaprańców kompromituje lubelszczyznę.Jeżeli dalej będziemy lokować swoje przywileje oddawania głosów w takie osobowości jak palikot to będziemy już nie Polską B ale Zet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie , glosujmy lepiej na PiS , bedziemy żyli w Katolandzie i bedzie nami rzadzil dalej yaro co mieszka z mama. LITOSCI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błazeńska sitwa POpaprańców kompromituje lubelszczyznę.Jeżeli dalej będziemy lokować swoje przywileje oddawania głosów w takie osobowości jak palikot to będziemy już nie Polską B ale Zet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi, że ktoś taki jak ten cały Palikot jest kojarzony z lubelszczyzną..... pajacowanie i nic więcej. Czy to próba odwrócenia uwagi od syfu jaki ostatnio kręci się z nazwiskami Palikot i Piątek? Eh, paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot zapominał chyba o tym iz zabronione jest spozywanie alkoholu w miejscach publicznych, ciekawy jastem co na to Straż Miejska i Policja, i co na to wyborcy którzy głosowali na Pana Palikota czy są dumni zjego zachowania... i z tego jak ich reprezentuje ???? Panie Palikot to ze posiada Pan immunitet nie oznacza ze moze Pan stać ponad prawem i za publiczne pieniądze robić sobie cyrk z funkcji Posła RP !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi? Jak młodzież pije alkohol na mieście to co robi Policja czy Straż Miejska? Przygląda się biernie, czy kara za wykroczenie spożywania alkoholu w miejscu publicznym? Panowie dziennikarze!!! Przekazujecie informacje, a nie dostrzegacie, że facet daje zły przykład i ordynarnie popełnia wykroczenie, i jest bezkarny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znafca napisał:
nie nie , glosujmy lepiej na PiS , bedziemy żyli w Katolandzie i bedzie nami rzadzil dalej yaro co mieszka z mama. LITOSCI !!!!!
No i dobrze. Do mnie Kobieta wpada raz na tydzień. I przecież nie będę ją prosił, żeby mi prała skarpetki. Każda sytuacja ma swoje zalety. O czerwonych już mi nic złego pisac się nie chce... bo lubię młodego Sierakowskiego Ale z Katolandem to przesadzasz. Wam zawsze dobrze było pod rządami waszych agentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...