Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przypomnę, że tylko i wyłącznie przez postawę tych zakłamanych faryzeuszy, ryży mógł ukraść kobietom 7 lat emerytury, a mężczyznom 2 lata emerytury!!Podczas głosowania w sejmie, te kłamczuchy, wstrzymały się od głosu!! oprócz ryżego i komorowskiego to oni przyczynili się do tego, że starsi ludzie, zamiast być na emeryturze, będą musieli szukać pracy, której nie ma!! Nazwa:"TWÓJ cię wyRUCHa" , w pełni odzwierciedla to do czego oni są zdolni!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot oszczęć wstydu mieszkańcom regionu -Każda walka hamska kończy sie porażką .Stop spadochroniarzom i tęczy. pedalskiej .Walka z kościołem   podniesienie wieku i wiele głosowań przeciw ludziom pracy to twój najwiekszy błąd tej partii .Wyborcy pytaja o majatek pani Nowickiej i jej rodziny bo przebieraja nogami a by spadochroniarzy skreślić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większego knura politycznego od Palikota ze świecą szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze raz ja hodowca ,p.kamiński śmiało może pchać się do tego samego koryta co knur biłgorajski .Szkoda tej plamy na lubelskiej PO jakby tutaj nie było mądrych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większego knura politycznego od Palikota ze świecą szukać
Przecież szkoda temu zjebowi nawet słowo poświęcać na tym forum. Ściana wschodnia przeprasza za ten świński ryj  vel lateksowa pała,naprawdę nam jest wstyd i przykro że to z naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego raz śierpem,raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidenką hołotę.
PiSz po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot oszczęć wstydu mieszkańcom regionu -Każda walka hamska kończy sie porażką .Stop spadochroniarzom i tęczy. pedalskiej .Walka z kościołem   podniesienie wieku i wiele głosowań przeciw ludziom pracy to twój najwiekszy błąd tej partii .Wyborcy pytaja o majatek pani Nowickiej i jej rodziny bo przebieraja nogami a by spadochroniarzy skreślić
Palikot się rozwiódł z p.Nowicką i jej majątek go nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot oszczęć wstydu mieszkańcom regionu -Każda walka hamska kończy sie porażką .Stop spadochroniarzom i tęczy. pedalskiej .Walka z kościołem   podniesienie wieku i wiele głosowań przeciw ludziom pracy to twój najwiekszy błąd tej partii .Wyborcy pytaja o majatek pani Nowickiej i jej rodziny bo przebieraja nogami a by spadochroniarzy skreślić
"oszczęć" sobie takiego pisania tępoto umysłowa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manipulator i cwaniaczek, szkoda że niektórzy flustraci go słuchają
"Sflustrowany" przeciwnik Palikota sraczki dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...