Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Urząd prezydenta to trup na wrotkach

Utworzony przez ja, 7 października 2008 o 18:39 Powrót do artykułu
Dobrze powiedział
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja napisał:
Dobrze powiedział
A o tym slyszales? - "Janusz Palikot z PO jest jedynym posłem z Lubelszczyzny, który nie wysłał do marszałka Sejmu informacji o otrzymanych korzyściach majątkowych."
0
szkoda,że Lublin kojarzyć się będzie z głupkiem
0
jedna udawała w weekend psa przy budzie, ten głupoty gada. a wszystko za nasze pieniądze. Bydło
0
sprzedac szpitale by PO sie bardziej nahapala kasy bo widac wladza nie starcza.
0
A moim zdaniem p. Palikot jest jednym z najrozsądniej mówiących polityków. Jego wyskoki zwróciły na niego uwagę, ale prowadzone były w słusznej sprawie (np. gwałt w areszcie). Ostatnio słuchałem jego rozmów z Monika Olejnik (w radiu Zet i w Kropce nad i)i jestem pod wrażeniem. Oto człowiek, który jest szczery i potrafi krytykować również polityków własnego ugrupowania. To niespotykane obecnie. Brawa dla p. Palikota!
0
Publikowanie wypowiedzi ludzi chorych psychicznie nie należy do standardów prasy światowej. Niestety prasa lubelska nie jest prasą w rozumieniu światowym. To po prostu prasa rynsztokowa, więc ma prawo publikować wypowiedzi czubków. W końcu nie musimy tego czytać. Patrzysz na tytuł, zdjęcie i prosta diagnoza - czubek się wypowiada, to po co to czytać? Chcesz czytać? Rób to na własną odpowiedzialność. Kropek.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: