Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot usłyszał w ratuszu gorzkie słowa

Utworzony przez Gość, 12 kwietnia 2010 r. o 23:01 Powrót do artykułu
To były "gorzkie słowa" czy "prawie lincz"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikota na prezydenta będzie na wesoło i z humorem. Bieda przejdzie przez gardła z usmiechem na twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo prezydent nie ma żadnej władzy wykonawczej -L.Walęsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla palikota i jemu podobnych (sami dopowiedzcie sobie nazwiska): Nie płaczcie ... To wyście Go wcześniej zabili W kontakcie ze szklanym ekranem, Pamiętam oszczerstwa i drwiny: Nie płaczcie nad grobem, gdy Ja płaczę… Ja wasze nazwiska pamiętam, I widzę zaciekłe te twarze. To wyście Go wcześniej opluli: Nie płaczcie oszczercy, gdy Ja płaczę… Tak, macie już drogę otwartą, By w ręku mieć całą władzę, Bo wyście Go wcześniej zabili: Nie płaczcie oszczercy… Ja płaczę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Palikot jest ZDRAJCĄ POLSKI podobnym do zbrodniarzy którzy strzelali w tył głowy Polskim Oficerom w Katyniu, nigdy nie miał odwagi powiedzieć tego co myślał wprost w twarz ŚP. LECHA KACZYŃSKIEGO PREZYDENTA RP w rzeczywistości bał się go. Skończony hipokryta i tchórz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najgorsza kanalia polskiej POLITYKI TUSK Komorowski i pozostali byli bardzo rozbawieni jego słowami i atakami. Do czasu kiedy zaczął atakować ludzi PO, odtąd nawet Mucha pluje na niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest Platforma jaki jest Palikot, Tak myślał o Prezydencie Kaczyńskim: Komorowski, Sikorski, Tusk, a za usta i sumienie służył ich poseł od bełtów Palikot: Jak się rano budzę, to się boję, bo prezydent też się obudził http://www.youtube.com/watch?v=h2jYU09-CGI Janusz Palikot (PO) - "Prezydent jest chamem" http://www.youtube.com/watch?v=TAIRE27CKX4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
true napisał:
Taka jest Platforma jaki jest Palikot, Tak myślał o Prezydencie Kaczyńskim: Komorowski, Sikorski, Tusk, a za usta i sumienie służył ich poseł od bełtów Palikot: Jak się rano budzę, to się boję, bo prezydent też się obudził http://www.youtube.com/watch?v=h2jYU09-CGI Janusz Palikot (PO) - "Prezydent jest chamem" http://www.youtube.com/watch?v=TAIRE27CKX4
Prawda w oczy kole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Świeta prawda, prezydentem był "żadnym",
za to Ty jesteś wielkim człowiekiem! ogromnym! jeszcze nie pochowali ich a już po nim jezdzicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Plikot to taki błazen! gada, gada robi szum, smiech... Tylko, że najczęściej to ludzie nie śmieją się z nim a z niego.. niestety... ciężka rola błazna.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ,co się stało powinno nam pozwolić na oddzielenie ziarna od plew,prawdziwych polityków pod chłamu,który podszywa się pod ludzi prawdziwie zatroskanych o nasz naród,czas Palikota definitywnie skończył się....jesteś politycznym trupem panie P, nie z Lublina tylko z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wpisy na forum.Niesmak,zgroza,zacietrzewienie,odwet.Słowa bolą ,słowa się pamieta niekiedy żałuje.Zbyt predko się mówi za wolno myśli. Nie mówcie nic. Spowodujcie przez Wasz wybor nie było w polskim parlamencie osób gardzących innym człowiekiem,ludzi własnego interesu. Walka wyborcza nie może byc niszczeniem ludzi inaczej widzących drogę Polski to nie jest walka na śmierc to wojna Polsko Polska. Jak myslicie dlaczego 70% wyborców nie wybiera? Nie może byc dyktatury jednej parti bo wtedy do dochodzi do głosu arogancja. W imieniu swoim wszystkich indoktrynowanych i zacietrzewinych popierajacych jakiekolwiek partie polityczne prosze o przejrzenie na oczy i dystans do tego co robie i mowia ich przywodcy. Nie dajmy się manipulowac politykom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia osądzi kto jak się zapisze w pamięci Polaków.. Pan Kaczyński jako patriota, natomiast jak zapamiętają ludzie Pana Palikota?? o ile w ogóle zapamiętają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ! Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny, ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali. A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano Go na Wawelu. Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i przeciwnikow, ale pochowano ich tam. Nie rozumié o co chodzi przeciwnikom, a szczegolnie panu Wajdzie, ktory przez swoje wystápienie stracil wiele nie tylko w moich oczach! Czy Wy nie rozumiecie, ze Prezydent zginál w wyjátkowych okolicznosciach i w wyjátkowy sposób powinien byc uczczony, Jego pochowek tam to takze SYMBOLICZNY POCHOWEK NA WAWELU OFIAR SPRZED 70LATY oraz POLEGLYCH POD SMOLENSKIEM a nie jakas polityczna zagrywka! ZROZUMCIE TO, PRZECIEZ JESTESCIE INTELIGENTNYMI LUDZMI, ale czy macie dobre chéci to ja juz pewny nie jestem. NIE ROBCIE ZAMÉTU, SWIAT NA NAS PATRZY, a HISTORIA ROZLICZY KTO MIAL RACJÉ!!!! Pozdrawiam Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot to zwykly harcownik ale ktos mu pozwalal na sprowadzenie urzedu Prezydenta do rynsztoku. A co do tragedji to pomyslcie - czy jesli pan premier wykazlby jednosc /o ktorej teraz z p.Komorowskim sie rozwodza/przed wladzami rosji i nie jechal dumny na szopke 3 dni wczesniej tylko wymogl zaproszenie prezydenta na oficjalne obchody to by do tego nie doszlo. a tak rosjanie rozegrali to na podzielonej przez Donalda T. PO...lsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jak i reszta jego kolesi ma naród w doopie. I niech tak zostanie. Ale naród niech wreszcie zmądrzeje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fałsz i obłuda, a teraz cała ta hipokryzja Palikota sprawia, że żygać mi się chce i najlepiej na Palikota, bo parkietu mi żal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silv napisał:
No tak, wystarczył sam fakt, że zginął Kaczyński a już nagle został Wielkim Bohaterem, o Wielkim Patriocie nie wspomnę... Zaraz świętym go ogłoszą, bo o pomysłach nazwania jego imieniem Stadionu Narodowego już nie wspomnę. Fakty pozostają: jakim był człowiekiem to nie wiem, ale prezydentem był co najmniej nieudolnym więc zasługuje na pamięć jak każda zmarła osoba. I nic więcej! BTW Wciąż nie rozumiem, jak można tak łatwo dać się zmanipulować przez media...
Dla niektórych opiniotwórczymi są media, a co media pokazywały zwłaszcza komercyjne to wiemy. Najgorsza obłuda, poniewieranie człowieka, wytykanie ludzkich słabości. Kwaśniewski który pijany przewracał się na grobach Polskich żołnierzy - TO BYŁ wasz prezydent. Choć raz zastanowiłeś się nad tym co przeklepujesz, choć raz przeczytałeś jakikolwiek wywiad którego udzielił Kaczyśki, relacji ze spotkań zagranicznych. Może masz wyrzut o Traktat Lizboński - 100% że nie wiesz o co w nim chodzi i co kierował prezydentem, ze wstrzymywał podpisanie. Ale powielaj maluczki człowieku, wszelkie zasłyszane podłe treści, nie zastanawiaj sie nad nimi, bo i tak jesteś za głupi, żeby cokolwiek zrozumieć. Takim stadem baranów jak Ty dość prosto kierować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piore_wz napisał:
LUDZIE protestujácy przeciw pochowkowi Prezydenta Kaczynskiego na Wawelu OPAMIÉTAJCIE SIÉ! Mowicie, ze Prezydent nie zasluzyl na Wawel bo byl kontrowersyjny, ze pewni ludzie z nim sié nie zgadzali. A czy ludzie tam juz pochowani nie byli kontrowersyjni, na Józef Pilsudski. Przeciez jak doszlo do przejécia wladzy zginélo kilkadziesiát osob, opozycja byla wiéziona itd, ale jednak pochowano Go na Wawelu. Wszyscy tam pochowani mozna by powiedziec mieli swoich zwolennikow i przeciwnikow, ale pochowano ich tam. Nie rozumié o co chodzi przeciwnikom, a szczegolnie panu Wajdzie, ktory przez swoje wystápienie stracil wiele nie tylko w moich oczach! Czy Wy nie rozumiecie, ze Prezydent zginál w wyjátkowych okolicznosciach i w wyjátkowy sposób powinien byc uczczony, Jego pochowek tam to takze SYMBOLICZNY POCHOWEK NA WAWELU OFIAR SPRZED 70LATY oraz POLEGLYCH POD SMOLENSKIEM a nie jakas polityczna zagrywka! ZROZUMCIE TO, PRZECIEZ JESTESCIE INTELIGENTNYMI LUDZMI, ale czy macie dobre chéci to ja juz pewny nie jestem. NIE ROBCIE ZAMÉTU, SWIAT NA NAS PATRZY, a HISTORIA ROZLICZY KTO MIAL RACJÉ!!!! Pozdrawiam Piotr
Święta racja. W przewrocie majowy 1926 zginęło nie kilkadziesiąt ale kilkaset (350-450). Więził 5 generałów wojska polskiego. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Zmieniał wiarę aby poślubić kobietę(de facto z którą zdradzał własną żonę). A co do pochówku to przeciwne były władze kościelne, ale wreszcie ustąpiły pod presją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...