Wczoraj w swoim programie w trakcie swoich wygłupów powiatowy nieopatrznie[a może,i czyżby zamierzenie?]wycisnął z Palikota prawdę.Na trzykrotne zapytanie rozweselającego"dlaczego wy politycy ciągle kłamiecie?",wyraźnie zaskoczony i zmieszany Palikot odpowiada-"a dlaczego wszyscy oczekują abyśmy robili zaraz coś dla polski,przecież my robiąc coś dla siebie -robimy dla polski.I w tym jest zawarty cały program PO.Bo Polska to nie prawie 40 mln.,lecz niewielką grupa wybrańców wraz z rodzinami i kolesiami.Reszta ma tylko podziwiać ich wspaniałe interesy i zadowalać się okruchami z pańskiego stołu.Bo grabież i wyprzedaż majątku,uchwalanie korzystnych ustaw,płacenie podatków w rajach podatkowych i inne kręcenie lodów to jest właśnie ich praca dla ichni polski.Ja się tylko pytam tych prawie 40-stu mln., dokąd będą jeszcze na sobie eksperymentować?Ci wybrańcy już po raz trzeci- tylko pod różnymi postaciami robią coś dla polski i skutek ciągle ten sam.Osobiście czerwoną kartkę pokazałem im za lata 91-93[likwidacja zakładów,dzika prywatyzacja,rosnące bezrobocie],a 97-2001[niekorzystna prywatyzacja oraz skuteczne schładzanie gospodarki przez co otrzymaliśmy mniejsze kontyngenty w rynku wspólnotowym] i obecne[załamanie eksportu i upadek stoczni po przez sztuczne umacnianie złotego przez pierwsze półtora roku,spadek PKB,wzrost bezrobocia] utwierdzają mnie tylko w słuszności.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz