Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
aNTONI-KOMENTARZ do twojego wpisu jest naprawde zbedny. Jezeli uwazasz ,ze czlowiek ktory w parlamencie tworzy prawo i sam go nie przestrzega jest wart poparcia to jestes dla mnie skonczonym idiota i dla paliglupa tez ,gdyz wsrod tak ograniczonych ludzi jak ty znajduje on niewielkie poparcie spoleczne. Tak naprawde media kreuja jego wizerunek i niby-popularnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moniko,zgadzam się w pełni z Twym spostrzeżeniem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
Feliks- fajnie ,ze to zauwazasz,te wszystkie jego osiagniecia dla lubelszczyzny. Niestety ,ale sa ludzie do ktorych nie przemawiaja te argumenty,nie wazne ,ze nic nie robi ,a na dodatek jeszcze szkodzi naszemu regionowi . Wazne dla nich jest to ,ze Kaczynski jest ,,be,, itp.Nie moge pojac jak mozna zachwycac sie i popierac zachowaniem tego czlowieka. WSzyscy ktorzy popieracie ,,glupka z Lublina,,-prosze was przejrzyjcie na oczy . Od przeszlo tzech lat nie rzadzi Kaczynski ,PiS,SLD,lub ktokolwiek inny. Rzadzi PO w tym ,,paliglub,, i prosze was zadajcie sobie pytanie czy w tym okresie nasz region zaczal sie rozwijac czy podupadac . Nie popieram zadnej patrii bedacej dzis w sejmie-to do wiadomosci tych ,ktorzy napisza ,ze pewnie jesrem mocherowy beret lub cos w tym stylu. Odnosze wrazenie ,ze dla wiekszosci jego sympatykow nie jest wazne nic oprocz tego by kogos obrazic i zszokowac. Mialem nieprzyjemnosc pracowac z zagorzalym zwolennikiem ,,paliglupa,,i prowadzac z nim rozmowe chcialem sie dowiedziec co takiego zrobi ,,paliglub,, i dlaczego go popiera. Zero argumentow-caly czas powtarzal tylko cyt.[,,a bo pojechal kaczorowi,, ,,bo mowi prawde,, ,,a bo kaczynski to trzyma z rydzykiem,, itd].
Człowieku popieram Cię w całości! Dodam tylko, że każdy widzi że jest źle. Nam (społeczeństwu) potrzeba ludzi mądrych którzy fachowo pozyskają fundusze na rozwój naszego regionu bo tu nam przyszło żyć. Nie obchodzą mnie żadne partie bo są one tylko ostoją cwaniaczków ustawiających się w kolejce po pieniądze podatników. Pozdrawiam myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~JAJA~ napisał:
MOZE ZAMIAST GŁUPIEGO WIECU BY TYCH LUDZI WYSŁAŁ DO POMOCY PRZY KLESCE ŻYWIOŁOWEJ-CZYZBY RZAD NIE WIDZIAŁ CO SIE DZIEJE I BYŁ WYBORAMI ZAINTERESOWANY A NIE TRAGEDIA LUDZI-TAKI MAMY RZAD BOJKOTOWAC WYBORY I JUZ
Zastanawiałem się nad tym wcześniej i ja mam chęć tak zrobić chociaż nie zostałem zalany ale mam żal, że Polska zmieniła się po przemianach w złym kierunku. Podczas powodzi tysiące ludzi zostali bez dachu nad głową a tu nie ogłasza się ,,stanu klęski żywiołowej" a zajmuje się wyborami o których powodzianie nie myślą ratując swoje życie. Przypomnę, że za czasów PRL w zimie 78/79 Gierek ogłosił stan klęski żywiołowej z powodu ciężkiej zimy, czyżby lepiej dbał o swoich obywateli? A miało być tak dobrze. Druga Irlandia (Japonia), praca, igrzyska, drogi itp. Obserwuje złe zjawiska które przyszły ze zgniłego zachodu, ludzie dziś zachowują się jak szczury nie pomagają bliżnim- bo to ich sprawa, mi jest dobrze. Wyciągnijcie wnioski i myślcie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zegeg napisał:
Zdejmijcie artykuły z tym paligłupem, wstyd dla Lublina.
DOKŁADNIE !!! KTO TO W OGÓLE POZWALA NA UMIESZCZANIE TEGO CZŁOWIEKA W GAZETACH. WSTYD DLA LUBLINA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie w jaki sposob przedstawia to wydarzenie jak zwykle nieobiektywna tvn24 . Plan PO jest taki -narobic zamieszania i przedstawic Kaczynskiego jako tego ktory sie boi,nie jest odwazny ,a paligluba jako tego ktory reprezentuje uciskany lud lubelski. Wlasnie przed chwila paliglub powiedzial ,ze mieszkancy lubelszczyzny maja prawo zapoznac sie z programami wszystkich partii i ,ze Kaczynski nie ma wylacznosci na to co dzieje sie w miescie . Prosze bardzo jaki on jest zatroskany losami naszymi ,gdy moze ugrac cos dla siebie ,by wzmocnic swa pozycje w Platformie Obludy. OczywisciE w tvn[tusek vision network] ani slowa o tym ze ,posel tworzacy prawo ma je wlasnie poraz enty zlamac i pokazac ,ze jest ponad prawem ,bo jak mozna nazwac poprzednie wyskoki z rozdawaniem i piciem alkoholu w miejscu publicznym[za co pewnie sami pijac sobie spokojnie piwko byliscie niepokojeni lub karani mandatami przez policje lub straz miejska]oraz dzisiejszywiec ,bez zgloszenia go do odpowiedzialnych za to wladz miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Zastanawiałem się nad tym wcześniej i ja mam chęć tak zrobić chociaż nie zostałem zalany ale mam żal, że Polska zmieniła się po przemianach w złym kierunku. Podczas powodzi tysiące ludzi zostali bez dachu nad głową a tu nie ogłasza się ,,stanu klęski żywiołowej" a zajmuje się wyborami o których powodzianie nie myślą ratując swoje życie. Przypomnę, że za czasów PRL w zimie 78/79 Gierek ogłosił stan klęski żywiołowej z powodu ciężkiej zimy, czyżby lepiej dbał o swoich obywateli? A miało być tak dobrze. Druga Irlandia (Japonia), praca, igrzyska, drogi itp. Obserwuje złe zjawiska które przyszły ze zgniłego zachodu, ludzie dziś zachowują się jak szczury nie pomagają bliżnim- bo to ich sprawa, mi jest dobrze. Wyciągnijcie wnioski i myślcie. Pozdrawiam
- przyznam, że i dla mnie jest to dziwne. Najważniejsza jest władza i pełny jedynie własny brzuch. Kiedyś człowiek mógł liczyć na człowieka, dzisiaj jak nie ma pieniędzy, odpowiednich znajomych, stanowiska, staje się nikim bez względu na jego staż pracy, zasady, moralność. Przyjęliśmy z zachodu to co najgorsze, z tym co bywa przydatne. Dla ludzi którzy stracili wszystko i może dostaną butelkę czystej wody do picia w tym momencie wybory nie mają najmniejszego znaczenia, bo oni nie mają jak żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ,ale poziom ,ktory reprezentuje ,,dZIENNIK WSCHODNI,, promujac tego szkodnika lubelszczyzny znizyl sie do ,poziomu szmatlawcow typu ..FAKT,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY MOŻNA WIELE WYMAGAĆ OD CZŁOWIEKA TYPU palikot JEŻELI JEST PIERWSZYM poKOLEMIEM KTÓREMU PRZESTAŁA SŁOMA Z BUTÓW WYŁAZIĆ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to odbieram w ten sposób : Platforma jest przerażona skalą popularności Kaczyńskiego, więc wysyła na szańce takie coś, jak P...Mam nadzieję, że taczka przygotowana, aby wywieźć p. posła na " tropical Jamaica "...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Co zrobiłeś szanowny panie Palikot w sprawie obrony Cukrowni w Lublinie? Odpowiedź brzmi - nic. Bo tak naprawdę panie Palikot to chcesz dokopać innym, a swoje brudy i podejrzane interesiki ukrywasz. Robisz zasłonę dymną wokół siebie, aby twoje matactwa i przekręty nie wyszły na światło dzienne. Twierdzisz, że żyjesz z kredytów i masz same długi - koń by się uśmiał. Ciekawe, ile kasy stracił Skarb Państwa na twoich panie Palikot nielegalnych i ukrywanych dochodach ze spółek w tych rajach podatkowych, których jesteś przecież udziałowcem (prawdopodobnie jedynym)? Takich pytań są tysiące, więc poprawę świata rozpocznij od siebie, chory z nienawiści człowieku.
Całkowicie popieram !!!! Sam NIC nie zrobił, a kogoś będzie rozliczał i nazywał kłamcą. Kawał dziada, reszta chama i nic więcej Nie ma nic gorszego , jak się z chama zrobi ,,Pana", powstanie takie ,,coś", jak oszołom P. Do konkretnej pracy czas się zabrać ,, milionerze "od siedmiu boleści, który ( rzekomo) dorobił się majątku na ZBIJANIU PALET !!!! ( bujać to My , a nie NAS). Do dobrego psychiatry czas się udać , bo niedługo żaden nie przyjmie panie P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo napisał:
Mobilizacja! Cały Lublin o 16 na Litewskim! Pokażmy Marianowi Paligłupowi ilu nas jest. Pogonić tą złodziejską hołotę z Lublina.
Mam nadzieję, że zjawimy się tłumnie i zagłuszymy prowokacje "nowonarodzonego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliglup-czlowiek ,ktory nie osiagnal by nic gdyby nie tesc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden czlowiek i Partia Obludy musi zmienic pieluchy-do tego stopnia obawiaja sie go ze nawet wskrzesili z martwych paliglupa. Przeciez tamten poprzedni blazen odzszedl wraz ze zmiana fryzury i nowymi okulrami na nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to mowa o tym jegomosciu z ,,przyjaznego panstwa,? Jesli tak to wielkie dzieki za ulatwienia w prowadzeniu firmy,zmniejszenie biurokracji i za to ,ze jak we wszystkich rozwinietych nowoczesnych panstwach nie musze latac po urzedach by zalatwiac rozne pier***y -przeciez jest ,,przyjazne panstwo,, i wszystko moge zalatwic przez internet . Prawda panie P?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze cos panie P. Zapomnialem podziekowac za drogi szerokie ,bezpieczne oraz za panstwo policyjne i wideoradary w smietnikach. Oczywiscie zapomnialbym wyrazic uznanie dla panskiego poparcia w sprawie budowy drogi ekspresowej do stolicy i innych miast. Doprawdy jazda ta ekspresowka to czysta przyjemnosc ,a to ze tranzyt omija Lublin to tez dzieki ci za to . Jestes wielki i niestrudzenie dzialasz na rzecz regionu ,ktory reprezentujesz.,nie tak jak ten wiesniak z pisu ,z Wloszczowej ,ktory nie pamietal nawet skad pochodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze przyznac ,ze z poczatku dazylem sympatia i zaufaniem p.Palikota i jego nietuzinkowe zachowanie sadzac ,ze ma szczere intencjei ,ze jest obiektywny. Niestety zawiodlem sie i to bardzo . Tak naprawde licza sie tylko dla niego pieniadzei partyjne interesy. Sadze ,ze jego zachowanie to tak naprawde proba utrzymania pozycji w partii oraz ciagla potrzeba isnienia w mediach-niewazne w jaki sposob,tylko bo to by zaistniec na ekranie milionow widzow. Chodzi o to by jego nazwisko bylo rozpoznawalne-nic wiecej,a za zaslugi dla regionu z ktorego startowal do sejmu niestety dwoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Całkowicie popieram !!!! Sam NIC nie zrobił, a kogoś będzie rozliczał i nazywał kłamcą. Kawał dziada, reszta chama i nic więcej Nie ma nic gorszego , jak się z chama zrobi ,,Pana", powstanie takie ,,coś", jak oszołom P. Do konkretnej pracy czas się zabrać ,, milionerze "od siedmiu boleści, który ( rzekomo) dorobił się majątku na ZBIJANIU PALET !!!! ( bujać to My , a nie NAS). Do dobrego psychiatry czas się udać , bo niedługo żaden nie przyjmie panie P.
JEDNAK PISOWSKA MIŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA AŻ EMANUJE CIEPŁEM GDY OTWORZY SIĘ TO FORUM.PAŃSTWO MAJĄ JAKIEŚ WSTRZYMANIE PRZED ODDANIEM GŁOSÓW NA KANDYDZTA KTÓRY CIEPŁEM OTACZA CAŁE OKOLICE.PRZECIEŻ TRZEBA BYĆ BEZ UCZUĆ I NIE ODCZUWAĆ TEGO CIEPŁA ODDANIA DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA ,TEN PAN ROBI TE ZABIEGI W IMIĘ RATOWANIA LUDZKOŚCI POLSKI. JA JAK WIDZĘ I SŁUCHAM KANDYDATA PANA JAROSŁAWA TO OD RAZU NAGRYWAM ABY Z LUBOŚCIĄ ODTWARZAĆ SOBIE TE CIEPŁE SŁOWA TĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ MIŁOŚĆ.PRZECIEŻ TE WYPISYWANE BRZYDOTY NAPEWNO NIE POCHODZĄ OD SYMPATYKÓW I CZŁONKÓW PIS NAPEWNO ROBIĄ TO WREDNE SKRZATY. LUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEE WRÓĆCIE DO UCZUĆ I CIEPŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję go zniknąć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku czy ty tu widzisz,ze ktos popiera czy agituje za pisem . Chodzi mi tylko ,a takze jak widze wielu z nas o obnazenie glupoty,bludy i cynizmu paliglupa . Pamietasz jego niedawne zapewienia ,ze znalazl duzego inwestora [husqwarna],ktory zainwestuje i stworzy miejsca pracy w Lublinie? Jesli nie pamietasz to przewertuje archiwum i pokaze ci w jakis posob zachwalal sam siebie jaki to z niego gospodarz. Obnazajac jego hipokryzje i zaklamanie nie mam na celu zadnej agitacji wyborczej i jesli ty tego nie dostrzegasz to naprawde szkoda slow . PAMIETASZ JEGO ZAPEWNIENIA O PRZYJAZNYM PANSTWIE? To teraz odpowiedz sam sobie czy przez te 3 lata zmienilo sie na lepsze czy na gorsze [biurokracja,zbedne formalnosci,koncesje,pozwolenia]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...