To właśnie Panu Żukowi możemy podziękować za to że w zniknęła z naszego miasta komunikacja prywatna gdzie przejazd kosztował 1,5 Każdego dnia jadąc do pracy kiedy jestem zmuszany do płacenia 2,40 za bilet utwierdzam się w przekonaniu że Panu Żukowi już podziękujemy....Następna sprawa w obecnej kadencji rozwój lublina polegał na tym że za nasze pieniądze (Lublinian) kupiono budynek od banku za kwotę 10 000 000 zł i przekazał go na rzecz skarbu państwa czyli nasze miasto opodatkowało się dodatkowo i dobrowolnie na kwotę 10 000 000 zł co z tego maja Lublinianie za te pieniądze powstał e sąd gdzie zatrudniono 20 osób informacje podaję zgodnie z folderem opublikowanym przez pana prezydenta miasta Lublina następny kwiatek już nie pieniądze ale majątek miasta w wysokości 12 000 000 zł został przekazany do skarbu państwa powstała szkoła sędziów i prokuratorów czyli Pan Prezydent Wasilewski i jego zastępca do spraw rozwoju Pan Żuk postanowili opodatkować nas dodatkowo, i na rzecz skarbu Państwa przekazać 22 000 000 zł z naszej kieszeni. W zamian możemy płacić za dojazd do pracy 5 zł dziennie czyli godzinę dziennie pracujemy na dojazd wszystko to zawdzięczamy Panu Wasilewskiemu i a może przede wszystkim Panu Żukowi Mam dosyć tego niewolnictwa z jednej strony wyciąganie pieniędzy z mojej kieszeni twierdząc że jest kryzys i musimy płacić więcej z 2 strony lekką ręką szastanie 22 000 000 zł to były nasze pieniądze !!!!! Każdy inteligentny człowiek nie da się zwieść Panu Wojciechowskiemu który niby niezależny a zawsze z list PO (startował na posła z listy PO w poprzednich wyborach w 2 turze poparł Pana Wasilewskiego) Każdy inteligentny człowiek nie pozwoli się więcej okradać i nie zagłosuje na Pana Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz