Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aha, czyli jest sprawa, w której pani dyrektor zabiera głos, choć jak sama twierdzi nic o niej nie wie (bo ponoć zdjęcia nie widziała). Ja rozumiem, że młodzi ludzi edziś jakby bardziej zozbrykani i trudno ich upilnować, ale pani dyrektor to wyraźnie sobie nie radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczęszczałem do tej szkoły jakieś 8 lat temu dziś kończę studia i taki obrazek Pani Dyrektor wcale mnie nie dziwi już w owym czasie kiedy obejmowała ona stanowisko dyrektora gimnazjum, dała się we znaki nie tylko uczniom ale również wszystkim pracownikom szkoły!8 lat to i tak stanowczo za długo...Rodzice weźcie sprawę w swoje ręce bo ta Pani ma już chyba dość swojej pracy...to powinien być ktoś z pasją a nie zapędami śledczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko w ub. roku zakończylo edukację w 16. - nauczyciele są w porządku, ale pani dyrektor - godzinne przemówienia przez radiowęzeł w stylu późnego Gomułki, upieranie się przy mundurkach wbrew rodzicom i dzieciom - słowem typowy elektorat PiS i wielbicielka Giertycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się,że wielu myli wolność z wolną amerykanką.Niech Pani się trzyma Pani Dyrektor.Ktoś do choroby musi powoli przywracać porządek.A między innymi Pani jest od tego!Kiedyś było takie powiedzenie-" TAKIE BĘDĄ RZECZYPOSPOLITE, JAKIE MŁODZIEŻY CHOWANE".Dzisiaj niestety zapanował egoizm,który zawsze prowadzi do zguby narodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w kwestii mundurków.Jeśli ktoś ma właściwie poukładane życie osobiste,to będzie za.Jeśli tylko chce przewegetować ,a nie przeżyć, to odpowiedź jest retoryczna.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są rodzice? spychają obowiązki wychowawcze na szkołę, kościół, policję, kluby itp. Sami tylko wymagają, a później się dziwią, że mój Kubuś kogoś pobił, okradł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postraszyć to ona może - twarzą. A straszenie to groźby, a groźby to przestępstwo! Zgłosić ją na policję! Co za baba. Wielka 'dyrektor' od siedmiu boleści. I jak tu się dziwić, że poziom w szkołach coraz niższy jak tacy ludzie nimi rządzą i mają płacone z naszych podatków, które przeznaczają na straszenie dzieciaków. Sprywatyzować całe szkolnictwo to sie nauczą zabiegać o względy uczniów i rodziców i będą się przykładać do nauki jak nie będą mieli pieniędzy za nic nie robienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko obecnie uczy się w 16-stce i nie mam powodu, aby narzekać ( ani ja ani dziecko) na P. Dyrektor czy też na nauczycieli. Przynajmniej jest ład i porządek. A jeśli chodzi mundurki to nie jest widzimisię dyrektora. Po okresie obowiązkowych mundurków decyzja o ich zniesieniu zapada po zapoznaniu się opiniami: Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inka napisał:
Moje dziecko obecnie uczy się w 16-stce i nie mam powodu, aby narzekać ( ani ja ani dziecko) na P. Dyrektor czy też na nauczycieli. Przynajmniej jest ład i porządek. A jeśli chodzi mundurki to nie jest widzimisię dyrektora. Po okresie obowiązkowych mundurków decyzja o ich zniesieniu zapada po zapoznaniu się opiniami: Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej
... czyli decyduje dyrekcja szkoły i włazidupce z RR. Jaki ład? Jaki porządek? Obowiązkowe msze na rozpoczęcie i zakończenie roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymusowy mundurek wyrabia między innymi w uczniu poczucie obowiązku.Tak jest w cywilizowanych krajach.Ale może rzeczywiscie dla przyszłych pracowników rolnych na europejskich polach czy też nianiek dla dzieci"europejskich" ta umiejętność jest jak najbardziej zbyteczna....!!!Jeszcze pozostają pracownicy budowlani-przepraszam,że ich nie wymieniłem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE ! Znalazl sie ( znalazla) JEDNA ODWAZNA OSOBA, ktora rozumie, ze jak natychmiast NIE ZACZNIEMY walczyc z chuliganstem, to zapanuje w Polsce wszechogarniajacy BAZDYTYZM !1 Przestepstwa BEZ WYKRYCIA i KARY zawsze prowadza do rozbeztwienia, ktorego mamy wakol pelno . DZIEKUJE PANIDYREKTOR !! PS zawsze pamietam, ze przezd laty wielu moich kolego BALO sie korzystac w ubikacji szkolnej, bo dzialy sie tam okropne rzeczy -jak wojskowa FALA. Teraz jest podobno jeszcze gorzej, bo i znecanie sie jest bardziej wyrafinowane - vide - gry komputerow, filmy , internetowe ekscesy "na zywo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Przymusowy mundurek wyrabia między innymi w uczniu poczucie obowiązku.Tak jest w cywilizowanych krajach.Ale może rzeczywiscie dla przyszłych pracowników rolnych na europejskich polach czy też nianiek dla dzieci"europejskich" ta umiejętność jest jak najbardziej zbyteczna....!!!Jeszcze pozostają pracownicy budowlani-przepraszam,że ich nie wymieniłem!!!
Odezwał się bezrobotny, który siedzi w tym temacie od 8 A może to 'pani dyrektor' cie zatrudniła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coz, w szkole da sie wyczuc jawna niechec do pani dyrektor nie tylko ze strony uczniow, ale i nauczycieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w więzieniu nie ma monitoringu w kąciku sanitarnym. Szkoła jednak rządzi się innymi prawami. Gnoje muszą znać swoje miejsce w "szeregu"! Kamery w kiblach to naruszenie praw obywatelskich, bo o dziwo, dzieci też są obywatelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze jej tak! Powinna dyrektorka teraz beknąć za straszenie! To ona łamie prawo, bo łazienka to nie miejsce na monitoring!!! A jeśli jej to przeszkadza to niech się zwolni, chętnie ktoś zajmie jej miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, że tak łatwo osądza się i opluwa drugiego człowieka. Przed laty sam byłem uczniem SP nr 16. Moje dzieci również ukończyły Gimnazjum 16. Byłem pod wrażeniem jak wiele zmieniło się w tej szkole za sprawą Pani Wardy. Naprawdę dba o wysoki poziom kształcenia młodzieży i o doskonałe waruki lokalowe. Myślę, że ten artykuł jest bardzo krzywdzący. Oceniając innych zacznijmy od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek_z_lasu napisał:
I bardzo dobrze jej tak! Powinna dyrektorka teraz beknąć za straszenie! To ona łamie prawo, bo łazienka to nie miejsce na monitoring!!! A jeśli jej to przeszkadza to niech się zwolni, chętnie ktoś zajmie jej miejsce!
Tylko, że kamery nie obejmują kabin, więc nie rozumiem w czym problem. To raczej nie podlega naruszaniu czyjejś prywatności, no chyba że ktoś uznaje za nią np. mycie rąk. A rodzice zamiast mieć pretensje o "zastraszanie ich biednych dzieci" (co zresztą wcale nie brzmiało jak zastraszanie), powinni się cieszyć, że ich dzieci uczą się w szkole, która stara się o jak największe bezpieczeństwo uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Panią Dyrektor. Niestety problem z monitoringiem mają w takich przypadkach tylko te osoby, które chciały by komuś coś bezkarnie zrobić lub coś zdewastować. Normalnej osobie nie powinno to przeszkadzać, a wręcz zapewniać bezpieczeństwo przed degeneratami, a wiadomo co się teraz w różnych szkołach wyprawia i jak się młodzież potrafi zachowywać i jak rodzice na wszytko pozwalają. Żałuję, że jak ja chodziłem do swojej szkoły to monitoringu i pilnowania porządku przez nauczycieli nie było, bo by się to bardzo przydało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamery obejmują tylko umywalki, a nie toalety i rodzice o tym wiedzą. Mam 2 dzieci w tej szkole. Jest bezpiecznie, a pani dyrektor bardzo dobrze zarządza szkolą i wiele dla szkoły dobrego zrobiła.Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...