Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Para zaczadziała w garażu

Utworzony przez Gość, 8 grudnia 2010 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Jeszcze Tydz temu w szkole siedzieli obok mnie, wpatrzeni w siebie,kupil pierscionek zareczynowy, rozmawiali o slubie. bedziemy tesknic, nigdy was nie zapomne [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
a jakie może mieć wartośc zycie dwoch gówniarzy, ktorzy uruchomili samochód w zamknietym garazu i w nim siedzili? mam szkodowac kogos takiego tylko ze wzgledu na to ze miał 20 lat i był synem/córka kogos? myslec trzeba
ciekawe co bys powiedzial jak by to ył twoj brat lub siostra !!! mysl troche przyglupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni tego dnia sie zaręczyli a do garażu poszli to uczcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie znajomi to czytaja. Zachowali sie jak gówniarze? Bo kochali sie? Bo to robili? A co to jest jakies nie ludzkie? Wy jestescie dziwni jesli dziwi was seks kochajacych sie ludzi. Moze to że robili to garażu? W takim razie brakuje wam spontaniczności i wyobraźni. Wspolczuje waszym partnerom. Z reszta nie wazne co tam robili. Znałam Natale, była wyjadkowa osoba. I chociaz miala wady... w obliczu smierci szanuje sie każdego. A i może bezmyślnie to zrobili, ale przynajmiej razem odeszli, razem beda pochowani. Patrzcie na swoje błędy, a nie innych. Swoje możecie jeszcze naprawic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ napisał:
Właśnie znajomi to czytaja. Zachowali sie jak gówniarze? Bo kochali sie? Bo to robili? A co to jest jakies nie ludzkie? Wy jestescie dziwni jesli dziwi was seks kochajacych sie ludzi. Moze to że robili to garażu? W takim razie brakuje wam spontaniczności i wyobraźni. Wspolczuje waszym partnerom. Z reszta nie wazne co tam robili. Znałam Natale, była wyjadkowa osoba. I chociaz miala wady... w obliczu smierci szanuje sie każdego. A i może bezmyślnie to zrobili, ale przynajmiej razem odeszli, razem beda pochowani. Patrzcie na swoje błędy, a nie innych. Swoje możecie jeszcze naprawic!
Współczuć to należy Tobie . Głównie braku wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie sie odwalcie odnichg!! co wy tu wogole piszecie?? kochali sie bardzo mocno a nie ich wina ze stalo sie jak sie stalo:( szczerze mowiac nie znalam ich ale kolezanka byla jej przyjaciolka i rozumiem doskonale bo sama z chlopakiem jestem prawie 4 lata!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wogole widziecie co wy piszecie??? jestescie popier***eni! za przeproszeniem! kto o takich rzeczach mysli ze co moze sie stac! chyba nigdy zakochani nie bylisciee! kiedys moze i was cos podobnego spotkac to nie bedziecie wtedy tacy pewnie siebie! tyle mam do powiedzenia chociaz wiem ze do waszych ptasich mozdzkow nic nie dojdzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam tego chłopaka mieszkał nie daleko mnie i powiem wam że strasznie to przeżywam znałam go od małego i do dzisiaj nie mogę uwierzyć w to co się stało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Znałam tego chłopaka mieszkał nie daleko mnie i powiem wam że strasznie to przeżywam znałam go od małego i do dzisiaj nie mogę uwierzyć w to co się stało !!!
a ja myslalam ze od mlodych lat a ty go z innej strony znalas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tak samo Jola... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć,że stać jest niektórych piszących na taka nienawiśc i brak szacunku do zmarłych.Straciłam syna,ból jaki odczuwamy jest nie do opisania,nikomu nie życzę przeżywać taką tragedię jak my rodzice Rafała i Natalii.Powinno być niektórym piszącym te pełne złośliwości teksty,być po prostu wstyd.TROCHĘ WSPÓŁCZUCIA I EMPATII I POKORY.Jest mi niezmiernie przykro,że my rodziny,czytamy takie komentarze o naszych nieżyjacych dzieciach.MMM CEGLARSCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...