Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park Ludowy. Policjant strzelił do mężczyzny z nożem

Utworzony przez drozd, 22 marca 2013 r. o 16:58 Powrót do artykułu
KOMENDANT napisał:
Widzę że cała komenda pisze pochlebne komentarze i pochwały,dziękuje.
Jaka komenda, ludzie chcą czuć się bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba taki rozkaz tam macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo bardzo dobrze że użył broni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolf78 albo mi sie wydaje albo jestes zwyklym ignorantem nie przepadam za policja ale podjal bardzo dobra decyzje nie obrazaj sie tylko kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił. Tamtędy mogły wracać dzieci ze szkoły! Powinien go postrzelić w głowę, bo tak pewnie wyjdzie z psychiatryka i dalej będzie straszył ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ted napisał:
ale tam, chyba, zgodnie z umową z komendantem i rektorem to nie wolno im wchodzić
Mówisz o Parku Akademickim, nie Ludowym, jak już. Poza tym na teren Parku jako takiego wolno im wchodzić. Pomijając, że nawet gdyby to był Akademicki, to zwróć uwagę na to, że zostali wezwani, czyli mogą wkroczyć. Chociaż tak prawdę mówiąc, patrząc na zagrożenie zdrowia i życia przez jakiegoś wariata, jakoś nie sądzę, że ktoś miałby im za złe wkroczenie bez pozwolenia. Włącznie z samym rektorem, który podkreśla, że bezpieczeństwo studentów jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze zrobił,jakies prawo chyba jest,a nie że jakis idiota będzie wymachiwał nożem na ulicy,bravo do policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHUK NORISS nie strzelił by w nogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja! Tylko czemu nie "headshot"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek Kosa napisał:
To chyba taki rozkaz tam macie
Wiesz w ogóle o czym piszesz? Bo jak się odnosisz do posta powyżej swojego to jesteś w błędzie. Sama miałam niefajne przejście przy kolizji, ale tak to kazdy na policję napier... a później w razie co to robią pod siebie ze strachu i nie potrafią numeru wykręcić albo z mamusią na komisariat hahahah Znam ja takich odważniaków, mocni w gębie. To jest żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Wiesz w ogóle o czym piszesz? Bo jak się odnosisz do posta powyżej swojego to jesteś w błędzie. Sama miałam niefajne przejście przy kolizji, ale tak to kazdy na policję napier... a później w razie co to robią pod siebie ze strachu i nie potrafią numeru wykręcić albo z mamusią na komisariat hahahah Znam ja takich odważniaków, mocni w gębie. To jest żałosne.
A ja to sobie myślę że komendant zadał wam zadanie do domu ,każdemu jednemu żeby obowiązkowo zrobić po dwanaście wpisów wychwalających , jacy to KOZACY jesteście. Nie zrobi wpisu,to jest po premii.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie panie i panowie więcej szacunku do siebie i skromności w stawianiu końcowych wniosków. Nie wcielajmy się w rolę prokuratora który ma obowiązek zbadać w ramach śledztwa zasadność użycia broni przez policjanta w kontekście zgodności z zasadami i przypadkami jej użycia, określonymi w przepisach prawa. Przeprowadzenie tych czynności w sposób procesowy pozwoli na analizę przebiegu zdarzenia i roli osób w nim uczestniczących i udzielenie odpowiedzi na pytanie kto, gdzie, kiedy i jaki naruszył przepis ustawy karnej, prawa cywilnego, bądz naruszył zasady dyscypliny służbowej. W zależności od odpowiedzi osoba lub osoby będą odpowiadać przed sądem karnym, cywilnym albo dyscyplinarnie. Biorąc to pod uwagę przedwczenym jest prawić sobie wzajemnie uszczypliwości, przykrości, obrzucać się epitetami lub obelgami. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
metalcore napisał:
Brawo policja! Tylko czemu nie "headshot"?
Ty policji, z posterunku tego kolegi , czy normalna szara myszka ???? Ale robicie ŚCIEME,!!!!! Ktoś się jeszcze na to nabiera ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Wiesz w ogóle o czym piszesz? Bo jak się odnosisz do posta powyżej swojego to jesteś w błędzie. Sama miałam niefajne przejście przy kolizji, ale tak to kazdy na policję napier... a później w razie co to robią pod siebie ze strachu i nie potrafią numeru wykręcić albo z mamusią na komisariat hahahah Znam ja takich odważniaków, mocni w gębie. To jest żałosne.
Nie przesadzaj znowu z tym cukrowaniem,bo popadną w samouwielbienie ,wiesz PAŁY, to normalnie cienkie Bolki,i nie ma w tym nic przesady.Zbóje zatłukli im kiedyś swojego gen.PAPAŁĘ,a ofiary do dzisiaj nie mogą znależć winnych, już nie piszę nawet o Magdalence,tam im dopiero zrobili Waterloo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMENDANT napisał:
Widzę że cała komenda pisze pochlebne komentarze i pochwały,dziękuje.
Nie ma ich kto chwalić,to się sami chwalą,koleiny polski paradoks bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to wszystko roztrząsać,w końcu za to biorą swoją pensje, i tak przez zbyt krótki czas pracują do emeryturki wcale się zbytnio nie przemęczając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że chybił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolf78 napisał:
Czyżby już teraz mundurowi nie musieli przed użyciem broni oddawać strzału ostrzegawczego ? Nastąpiła zmiana w prawie użycia broni czy też dziennikarz niezbyt wiernie opisał przebieg zdarzenia.
Wyobraź sobie że nie koniecznie policjant albo inny mundurowy musi oddawać strzał ostrzegawczy... Jak już się wypowiadasz na jakiś temat to doczytaj, doucz się i dopiero się udzielaj bo tak to tylko durnia z siebie robisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako szary obywatel tego miasta chcialbym powiedzieć temu policjantowi zwykłe "DZIEKUJĘ". I życzyć spokojnych Świat WIelkanocnych. Ktoś moze powiedzić "za co ? toż to jego obowiązek" odpowiem TAK, ale ten Policjant wypelnil swoją pracę. A ile to jest filmów z pokazanymi " pracującymi w policji " którzy pozorują lub wręcz bagatelizują swoje obowiązki. Z resztą to nie dotyczy tylko tej grupy zawodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nik nikogo nie chwali,policja ma prawo uzyc broni jako srodek przymusu bezposredniego i tutaj wyrazy uznania dla policjanta ktory podjal decyzje wlasciwa.Wiekszosc z was gdyby znalazla sie w takiej sytuacji,ze ktos idzie na ciebie z nozem ,narobila by w pory. za to bierzemy kase.mamy rodziny jak kazdy inny,to jest ciezka praca i prosze o zastanowienie sie nad opinia zanim cos napiszesz.10 lat pracuje w zk. z przestepcami- i to tez nie jest latwy kawalek chleba.bandziory do wora.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...