Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partia Razem z transparentami na manifestacji. „Lublin wita uchodźców”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 r. o 17:45 Powrót do artykułu
Kilkunastu oszołomów zaprasza miliony islamistów? A to demokracja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujajcie sie lewacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści won z Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest takie zapupie że nawet uchodźcy tu nie chcą, a mieszkańcy sami są uchodźcami zarobkowymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za , a nawet przeciw .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że antysemici, co pokazali podczas występu pani Rebeki to jeszcze idioci. Jak ci wredni antysemici mogą mówić precz z rasizmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz nic o tych ludziach tkz pseudouchodzcach jeszcze wyjdzie ci bokiem zapraszanie ich do Lublina a moze niech ci co ich zapraszaja wezma ich do domu i utrzymuja bo do pracy ci niby uchodzcy to przyzwyczajeni raczej nie sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie przybędą uchodźcy.Oni, czyli uchodźcy robią  dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami. Ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tej hołocie pozwolił na zgromadzenie w centrum miasta? Niech u siebie w domu protestują, bałwany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętajcie te twarze. Gdy będą się starali wejść do Rady Miasta, Sejmiku Wojewódzkiego, Sejmu lub Senatu to u mnie mają szlaban !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za badziewie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parszywe lewackie mordy,kto wam płaci gnoje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak szajbusów soroszowych dużo,na szczęście mamy swój rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewaki biedaki... . Imają się wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na NIE. Ale Tą rudą bym przygarnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem na  NIE. Ale Tą rudą bym przygarnął.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
co ty ,to  lesba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jac napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem na  NIE. Ale Tą rudą bym przygarnął.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
co ty ,to  lesba
to tym bardziej trzeba wziąść na odwyk ;) jeszcze jes młoda i beda z niej ludzie, za dziesięc lat bedzie feministką a wtedy musztarda po obiedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale im wali na dekiel... tu juz tylko Abramowicka 2 moze pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dosc ludzi z ukrainy jest ich za duzo w polsce to sa dzieci banderowcow ktorzy caly czas niszcza miejsca poswiecone bohaterom polski az dziw ze onr czy wszechpolacy nic nierobia.chwala wielkiej polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sponsoruje te wyglupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...