Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chcą to eksportować? Chyba żeby wstyd rozniósł się na cały świat. Z gówna bata nie ukręcicie, to auto wyglądało żałośnie już przy starych transitach. Kierownica od poloneza caro? Gratuluje życzę żeby ten chory pomysł skończył się tak jak poprzednie próby wciskania przestarzałego, wyglądającego jak ruski twór z lat 80-tych. Wszystkie tego typu zabiegi jak reanimowanie poloneza przez zmianę lamp przednich kończyły się bankructwem z wielkim hukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie im szanse.... to przeciez polski samochód i z polskiej fabryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest takie wytrzymałe jak mój lublin ma przejechane 250 tys od 96 roku to biore tego samogona i mam nadzieje że niema tam tej zasranej elektroniki abs esp i te inne gówna a kierownica od poloneza mi sie podoba ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem że auto dostawcze ma być niezawodne, ale to tak jakby malucha przerobić na fiata Pandę, liczyłem że zrobią coś od początku do końca nowego, a nie zmienią lampy na bardziej beznadziejne, no i jeszcze ten silnik Andorii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAS(kudo)AGOŃ się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie od nowego lublina dobry tani POLSKI samochód jak na tą cenę to naprawdę dobry samochód wygląd może być najważniejsza jest wytrzymałość mam nie jednego lublina 3 i może blachy nie za dobre silnik taki sobie ale części tanie i dostępne a mogę podkreślić że wożę nimi drzewo pakuję ile pomieści a lublinek i tak dobrze idzie wspaniały samochód dla świeżej firmy w której jest potrzebny transport.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak świnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...