Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Antykomuch napisał:
A może po prostu był chorym psychicznie lewackim ścierwem który naoglądał się palikota w TV i myśli że mu wszystko wolno. Więc w imię walki o "tolerancje" postanowił przerwać przebieg najważniejszego święta w roku.
Wiadomo,które ścierwo grubsze nawet te szerokie czerwone pasy aby brzuchy nie pękły,dopiero byłoby kupa smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaden klecha nie lubi prawdy Wiec policja w tym przypadku musiala by temu "wariatowi" przyznac racje.Pamietajcie gdzie klecha tam smrod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zapoznać się z artykułem jak postępują "autorytety w sukienkach " i zaprzestać dziwić się że ktoś przeszkadza w prowadzeniu nabożeństw w Katedrze. http://www.wiadomosci24.pl/artykul/glupi_policjant_z_ustrzyk_dolnych_157997.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały artykuł jest przekręcony o 180 stopni ! bylem na pasterce i wiem co mówił ten człowiek! a ciekawe gdzie są dokumenty które rzucił na ołtarz ten człowiek!? przecież zostały zabrane przez księdza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drv napisał:
Proszę zapoznać się z artykułem jak postępują "autorytety w sukienkach " i zaprzestać dziwić się że ktoś przeszkadza w prowadzeniu nabożeństw w Katedrze.http://www.wiadomosci24.pl/artykul/glupi_policjant_z_ustrzyk_dolnych_157997.html
Polska rzeczywistość .Włosy się jeżą gdy się to czyta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polska rzeczywistość .Włosy się jeżą gdy się to czyta .
Raczej tylko "rzeczywistość" czasopisma NIE pod redakcją niejakiego J. Urbana - może to wyjaśni Ci cokolwiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zuza~ Grupa:Goście Napisano dziś, 17:31 #16 Jak to Polak potrafi.... Ludzie nie doszukujcie sie jakiejkolwiek polityki w całym zajściu. Znam doskonale tego człowieka. Od 11 lat cierpi na schizofrenię paranoidalną i nie chce się leczyć. Pisze pisam do wszelkich mozliwych instytuacji począwszy od UG skończywszy na Sądzie Najwyższym w Strasburgu. Jest po prostu chirym człowiekiem. Nie uprawia żadnej polityki. Ostatnio uwziął sie na księży i tyle. Wymyśla niestworzone rzeczy. Sama czytałam te " pisma" i włos się na głowie jeży od tych bzdur. To bardzo źle,że księża nie wezwali policji. Może oni przynajmniej zawieźli by tego człowieka do szpitala. Bo z tego co wiem , to jego najbliższa rodzina albo tego nie potrafi zrobić albo ma go w nosie. A szkoda człowieka, bo choroba jak choroba, nie wybiera i może trafić na każdego... ciekawostką jest że sąd najwyższy w polsce jest w warszawie a nie strasburgu (i rozpatruje skargi nadzwyczajne po przejściu wszystkich instancji odwoławczych niższego szczebla), do strasburga można kierować tylko skargi na rażące postępowanie krajowych struktur sprawujących władzę .... Więc skąd taka wiedza na temat stanu zdrowia psychicznego mężczyzny zakłucającego nabożeństwo i brak wiedzy gdzie znajduje się sąd najwyższy- wbrew pozorom zawartym w wypowiedzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drv napisał:
Proszę zapoznać się z artykułem jak postępują "autorytety w sukienkach " i zaprzestać dziwić się że ktoś przeszkadza w prowadzeniu nabożeństw w Katedrze. http://www.wiadomosci24.pl/artykul/glupi_policjant_z_ustrzyk_dolnych_157997.html
Dzieki za ten link.W pale sie nie miesci w jakim my kraju zyjemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
Raczej tylko "rzeczywistość" czasopisma NIE pod redakcją niejakiego J. Urbana - może to wyjaśni Ci cokolwiek...
Tiaaa...Urban wymyslil sobie fikcyjna historyjke, w ktorej umiejscowil jak najbardziej realne postaci, obsmarowal je ile wlazlo i...nic.Nikt, lacznie z abp. Michalikiem nie mial o to do niego pretensji. Na szczescie kazdemu wolno wierzyc w to co chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory to chory i jeżeli nie chce się leczyć a rodzina nie jest tym zainteresowana, to wszyscy mamy problem. Co prawda policja może doprowadzić na badanie ale ktoś musi o to zawnioskować. Kółko się zamyka, jeżeli rodzina umywa ręce. Nie ma co tu rozwijać seksualnych wątków. Kto się zetknął z tą chorobą wie dokładnie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
Raczej tylko "rzeczywistość" czasopisma NIE pod redakcją niejakiego J. Urbana - może to wyjaśni Ci cokolwiek..
O tym że w Poznaniu molestowani są klerycy napisały "Fakty i mity" w artykule "Czerwone Majtki Biskupa" wszyscy też twierdzili że to jak piszesz "rzeczywistość" tej gazety i zbagatelizowali....ale po pół roku temat podchwyciła RZECZPOSPOLITA i okazało się że to była rzeczywistość a nie "rzeczywistość Faktów i Mitów" .Nie mam złudzeń że w tym wypadku jest podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy powinni słuchać słów JPII i postępowac tak jak On postępował. Skoro JPII uważał, że sprawy pedofilii w kościele nie ma, to znaczy że nie ma i koniec. Jeśli chciał, żeby sprawy pererastii i pedofilii nie były omawiane na zewnątrz kościoła to powinniniśmy Go w tym względzie usłuchać. Pragnę przypomnieć, że 90% szkół ma imię JPII. Brakiem delikatności w rozpatrywaniu tych spraw możemy doprowadzić do zmian w szkołach patrona JPII na kogoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezstronny napisał:
~zuza~ Grupa:Goście Napisano dziś, 17:31 #16 Jak to Polak potrafi.... Ludzie nie doszukujcie sie jakiejkolwiek polityki w całym zajściu. Znam doskonale tego człowieka. Od 11 lat cierpi na schizofrenię paranoidalną i nie chce się leczyć. Pisze pisam do wszelkich mozliwych instytuacji począwszy od UG skończywszy na Sądzie Najwyższym w Strasburgu. Jest po prostu chirym człowiekiem. Nie uprawia żadnej polityki. Ostatnio uwziął sie na księży i tyle. Wymyśla niestworzone rzeczy. Sama czytałam te " pisma" i włos się na głowie jeży od tych bzdur. To bardzo źle,że księża nie wezwali policji. Może oni przynajmniej zawieźli by tego człowieka do szpitala. Bo z tego co wiem , to jego najbliższa rodzina albo tego nie potrafi zrobić albo ma go w nosie. A szkoda człowieka, bo choroba jak choroba, nie wybiera i może trafić na każdego... ciekawostką jest że sąd najwyższy w polsce jest w warszawie a nie strasburgu (i rozpatruje skargi nadzwyczajne po przejściu wszystkich instancji odwoławczych niższego szczebla), do strasburga można kierować tylko skargi na rażące postępowanie krajowych struktur sprawujących władzę .... Więc skąd taka wiedza na temat stanu zdrowia psychicznego mężczyzny zakłucającego nabożeństwo i brak wiedzy gdzie znajduje się sąd najwyższy- wbrew pozorom zawartym w wypowiedzi ???
~zuza znany/a również pod nickami ~jola, ~stanisław itp które łatwo poznasz po bezsensownym bełkocie i braku elementarnej wiedzy jest transwestytą co widać po nickach i dla zmazania tego grzechu dba z ramienia Partii o czystość i prawość myśli na forum DW gryząc po kostkach wszystkich krytykujących Partię i księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu też jest o dzieciach http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/rzeszow/rzeszow-ksiadz-skazany-na-25-roku-wiezienia-za-mol,1,4980897,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezstronny napisał:
~zuza~ Grupa:Goście Napisano dziś, 17:31 #16 Jak to Polak potrafi.... Ludzie nie doszukujcie sie jakiejkolwiek polityki w całym zajściu. Znam doskonale tego człowieka. Od 11 lat cierpi na schizofrenię paranoidalną i nie chce się leczyć. Pisze pisam do wszelkich mozliwych instytuacji począwszy od UG skończywszy na Sądzie Najwyższym w Strasburgu. Jest po prostu chirym człowiekiem. Nie uprawia żadnej polityki. Ostatnio uwziął sie na księży i tyle. Wymyśla niestworzone rzeczy. Sama czytałam te " pisma" i włos się na głowie jeży od tych bzdur. To bardzo źle,że księża nie wezwali policji. Może oni przynajmniej zawieźli by tego człowieka do szpitala. Bo z tego co wiem , to jego najbliższa rodzina albo tego nie potrafi zrobić albo ma go w nosie. A szkoda człowieka, bo choroba jak choroba, nie wybiera i może trafić na każdego... ciekawostką jest że sąd najwyższy w polsce jest w warszawie a nie strasburgu (i rozpatruje skargi nadzwyczajne po przejściu wszystkich instancji odwoławczych niższego szczebla), do strasburga można kierować tylko skargi na rażące postępowanie krajowych struktur sprawujących władzę .... Więc skąd taka wiedza na temat stanu zdrowia psychicznego mężczyzny zakłucającego nabożeństwo i brak wiedzy gdzie znajduje się sąd najwyższy- wbrew pozorom zawartym w wypowiedzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu od razu chory?...często kościół macza ręce w sprawy w które nie powinien.Może i tym razem tak było i facetowi po prostu puściły nerwy.U mnie kiedyś ksiądz odmówił pochówku bo nie rodzina kasy nie miała i zmarły na msze nie uczęszczał,kobieta zrobiła to samo na mszy i wszystko wykrzyczała i wcale nie była chora tylko szlak człowieka trafia.Chłop latami ziemie chce odzyskać a kościół klaśnie mlaśnie i ma i mało mu to czemu się dziwić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sad Najwyzszy w Strasburgu - to cytat z wielu pism jakie sam otrzymuje od tego człowieka juz po rozwodzie. Jestem jego byłą zona, nadal zastraszana i oczerniana we wszelkich mozliwych instytucjach. Oczernia mnie,moja rodzine , matke i co wiecej ostatnio zaczal grozic. A najgorsze jest to, ze nie ma paragrafu na cos takiego w Polsce. Dopoki sam nie zechce sie leczyc lub nie zamorduje nikogo, to bedzie taki meczyl wszytskich. Oby tylko skonczylo sie na slowach. Nie jednokrotnie slyszy sie co taki nieleczony schizofrenik moze zrobic. Jestem bezradna , co z tego ze zaloze sprawe jesli i tak po odsiedzeniu miesiaca w szpitalu znow wyjdzie , nie bedzie przyjmowal lekow i bedzie straszyl lub oczernial wszystkich dookola. Tym razem padlo na ksiezy... Ciekawe czy gdyby zaczal oskarzac ufoludkow , o molestowanie seksualne jego bylej zreszta zony czy dziecka ,to tez w prasie bylby taki szum?? Zastanowcie sie ludzie czasem co piszecie. Mam tu na mysli komentarze na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~zuza znany/a również pod nickami ~jola, ~stanisław itp które łatwo poznasz po bezsensownym bełkocie i braku elementarnej wiedzy jest transwestytą co widać po nickach i dla zmazania tego grzechu dba z ramienia Partii o czystość i prawość myśli na forum DW gryząc po kostkach wszystkich krytykujących Partię i księży.
Człowieku, gdybys mial chociaz blade pojecie czym jest schizofrenia i mial kogos chorego na te chorobe chociazby miesiac w domu , zmienilbys zdanie. Nie podszywam sie pod nikogo i nie zycze nawet tobie zebys kiedys musial miec do czynienia ze schizofrenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
Człowieku, gdybys mial chociaz blade pojecie czym jest schizofrenia i mial kogos chorego na te chorobe chociazby miesiac w domu , zmienilbys zdanie. Nie podszywam sie pod nikogo i nie zycze nawet tobie zebys kiedys musial miec do czynienia ze schizofrenia..
Patrząc na twoje komentarze jako ~zuza, ~jola, ~irena, ~andrzej, ~stanisław itd to ty masz nie tylko schizofrenię ale i zdrowego pier***ca. Z moherowym pozdrowieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realistka napisał:
Czemu od razu chory?...często kościół macza ręce w sprawy w które nie powinien.Może i tym razem tak było i facetowi po prostu puściły nerwy.U mnie kiedyś ksiądz odmówił pochówku bo nie rodzina kasy nie miała i zmarły na msze nie uczęszczał,kobieta zrobiła to samo na mszy i wszystko wykrzyczała i wcale nie była chora tylko szlak człowieka trafia.Chłop latami ziemie chce odzyskać a kościół klaśnie mlaśnie i ma i mało mu to czemu się dziwić?
Przecież dostaje się zasiłek pogrzebowy, to te parę złotych na opłacenie księdza na pewno się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...