Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Patrol wyłapie palaczy na ulicach Lublina

Utworzony przez america, 21 listopada 2012 r. o 16:14 Powrót do artykułu
antybombel napisał:
Rasowy komuch z ciebie
jak nie wiesz jak było za komuny to nie pieprz, za komuny można było palić wszędzie, nawet w pracy w pokojach, za to co się teraz dzieje to możesz podziękować pierdzielonej solidarności, bo odkąd ona objęła władze to to nastała bieda i zakaz wszystkiego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica nie jest miejscem, w którym w rozumeiniu ustawy o ochronie zdrowia... nie wolno palić tytoniu. Polecam zapoznanie się z prostym, nawet jak dla dziennikarza tekstem właściwego ustępu tego aktu: Art. 5. 1. Zabrania się palenia wyrobów tytoniowych, z zastrzeżeniem art. 5a: 1) na terenie przedsiębiorstw podmiotów leczniczych i w pomieszczeniach innych obiektów, w których są udzielane świadczenia zdrowotne, 2) na terenie jednostek organizacyjnych systemu oświaty, o których mowa w przepisach o systemie oświaty, oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, o których mowa w przepisach o pomocy społecznej, 3) na terenie uczelni, 4) w pomieszczeniach zakładów pracy innych niż wymienione w pkt 1 i 2, 5) w pomieszczeniach obiektów kultury i wypoczynku do użytku publicznego, 6) w lokalach gastronomiczno-rozrywkowych, 7) w środkach pasażerskiego transportu publicznego oraz w obiektach służących obsłudze podróżnych, 8) na przystankach komunikacji publicznej, 9) w pomieszczeniach obiektów sportowych, 10) w ogólnodostępnych miejscach przeznaczonych do zabaw dzieci, 11) w innych pomieszczeniach dostępnych do użytku publicznego kropka! Wyłapywanie kogokolwiek na ulicach za cokolwiek przez jakieśkolwiek patrole ma jednoznaczne konotacje i tym powinniście się zająć wytwórcy ulotnych produktów pisanych. Ale najpierw - do szkoły !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandaty niech wlepiają włascicielom psów, ktore srają na lewo i prawo całe ulice chodniki i cała reszta zasrana jakby jakiś aramgedon gówien przeszedł, a nie palaczom , ich zdrowie niech sobie palą na świeżym powietrzu to nikomu nie szkodzi, niedługo wejdzie zakaz palenia wszędzie i w domu. popieprzony kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi się podoba. Dosyć nawąchałąm się dymu pracując w pokoju z osobami palącymi. Nikt mnie teraz na siłę nie będzie uszczęśliwiał. Jak ktoś chce sobie palić to niech pali ale nie zatruwa innych. Nareszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi się podoba. Dosyć nawąchałąm się dymu pracując w pokoju z osobami palącymi. Nikt mnie teraz na siłę nie będzie uszczęśliwiał. Jak ktoś chce sobie palić to niech pali ale nie zatruwa innych. Nareszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa nie zabrania palić na ulicy. Ciekawe czy innym nie będzie bardziej przeszkadzało zaśmiecenie miasta ulotkami, które mają zamiar wręczać ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy innym nie przeszkadza jak zasypywani jesteśmy na ulicach ulotkami ofert promocyjnych? do wszystkiego można się przyczepić, niektórzy umieją wyłącznie narzekać i osądzać i opluwać. ciekawe, czy osoby które tak piszą żle nigdy nie wyciągnęły "rączki" po darmowy gadżet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Przygłup to wymyślił?.. nie macie co robić gamonie z budżetówki. Banda deb***i i oszołomów ot co. Lapcie jeszcze pijanych rowerzystów niedojeby palcem SBeka robieni. Nic innego mama nie nauczyli robić jak realizować głupie pomysły?....
Ostatnio edytowany 21 listopada 2012 r. o 23:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz palić to płać. Ja nie mam zamiaru truć się czyimiś oparami i fetorem z mordy.! Tym bardziej dzieci to wdychają.!! won do piekła... z palaczami.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GMO sanepidowi nie przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
GMO sanepidowi nie przeszkadza?
Tam gdzie idzie gruba kasa, gdzie działają wielkie korporacje, lobbyści - tam tego typu instytucje nie zakwetionują tego, co truje ludzi. Mimo, że nie od dziś wiadomo, że GMO powoduje raka i bezpłodność. Eliminujmy się. niech nas będzie mniej. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na takie akcje idą nasze pieniądze???? Czy nie lepiej, aby funkcjonariusze patrolowali ulice, aby zapobiegać rabunkom i kradzieżom? Czy palacze będą "rzucani na glebę" i "skuwani"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno mamy wolny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kiedyś pokażą się na ul. Organowej 2, tam nie tylko palą i piją wieczorami na schodkach przylegających do ich budyku ale również sikają pod balkonem od strony Organowa 19 - niezły mamy widok z okien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bombel napisał:
Taki Patrol to by się nadał na stadione przy ul. Zygmuntowskiej w trakcie imprez sportowych np. żużel / piłka. Niech tam egzekwują ZAKAZ PALENIA W MIEJSCU PUBLICZNYM !!!
To prawda, ile razy byłem to wracałem zadymiony, raz z synkiem poszedłem to musieliśmy stać na górze, bo gdzie nie siedliśmy to dym leciał z papierosów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś do diaska potrafi czytać ustawy? okej, czekam na mandat, ciekawe jaką podstawę prawną poda mi pan/pani ze straży miejskiej? Art. 5. 1. Zabrania się palenia wyrobów tytoniowych, z zastrzeżeniem art. 5a: 1) na terenie przedsiębiorstw podmiotów leczniczych i w pomieszczeniach innych obiektów, w których są udzielane świadczenia zdrowotne, 2) na terenie jednostek organizacyjnych systemu oświaty, o których mowa w przepisach o systemie oświaty, oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, o których mowa w przepisach o pomocy społecznej, 3) na terenie uczelni, 4) w pomieszczeniach zakładów pracy innych niż wymienione w pkt 1 i 2, 5) w pomieszczeniach obiektów kultury i wypoczynku do użytku publicznego, 6) w lokalach gastronomiczno-rozrywkowych, 7) w środkach pasażerskiego transportu publicznego oraz w obiektach służących obsłudze podróżnych, 8) na przystankach komunikacji publicznej, 9) w pomieszczeniach obiektów sportowych, 10) w ogólnodostępnych miejscach przeznaczonych do zabaw dzieci, 11) w innych pomieszczeniach dostępnych do użytku publicznego. Co z tego wynika? Że na zewnątrz można palić do woli o ile nie jest się na przystanku, ew na placu zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
a podobno mamy wolny kraj
Nie, Polska to nie jest wolny kraj. Nie można tutaj zabijać, rabować, gwałcić, dewastować, śmiecić, truć itd. Przykro mi. Jeśli chcesz wolnego kraju, w którym można robić te wszystkie rzeczy, poszukaj bardziej na wschodzie, tam gdzie zabójstwa są honorowe, a za gwałty wini się ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inge napisał:
Nie, Polska to nie jest wolny kraj. Nie można tutaj zabijać, rabować, gwałcić, dewastować, śmiecić, truć itd. Przykro mi. Jeśli chcesz wolnego kraju, w którym można robić te wszystkie rzeczy, poszukaj bardziej na wschodzie, tam gdzie zabójstwa są honorowe, a za gwałty wini się ofiary.
Tu jest gorzej jak na Białorusi, komuna,konfidencja,inwigilacja i monitoring.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inge napisał:
Nie, Polska to nie jest wolny kraj. Nie można tutaj zabijać, rabować, gwałcić, dewastować, śmiecić, truć itd. Przykro mi. Jeśli chcesz wolnego kraju, w którym można robić te wszystkie rzeczy, poszukaj bardziej na wschodzie, tam gdzie zabójstwa są honorowe, a za gwałty wini się ofiary.
Właśnie w Polsce za gwałty wini się ofiary. Szkoda gadać. Nie masz o tym pojęcia pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...