Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie, dajcie spokój, ona jest z naszego regionu. Coś osiągneła, albo coś ma szansę osiągnąć, nie jest w moim typie - ale: nie kradnie, nie oszukuje nikogo, nikomu nie robi krzywdy, sama próbuje swoich sił. Dajcie jej spokój do qrwy nędzy, bo robicie z siebie zwykłych zawistnych wieśniaków.! Ja życzę jej jak najlepiej, trzymaj się dziewczyno, spełniaj swoje marzenia, głowa do góry. Na wieśniaków, malkontentów, nierobów, którzy nic nie osiągneli w życziu, poza piFem pod klatówą - NIE ZWRACAJ UWAGi -HAM IM W SMAK! Już teraz się trzepią na twój widok, bo nic innego nie potrafią.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JESTEM ZAJEBISTA, I KULTURALNA" GDZIE TU KULTURA U NIEJ??? GŁUPI, PUSTY BLOND-WÓR NA SPERME. NIE JEDNEMU DUPY DAŁA, ŻEBY SIE DOSTAC DO SHOW. JAK TO POWIEDZIALA : "JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd tyle chamstwa i agresji wobec tej lali? Proste! Większość męskiej publiki nie przyznaje sie, a z chęcią, by ją przeleciała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wpisy wrednych, zazdrosnych grubych bab, które chciały by mieć takie ciało jak ta blondyneczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się zapiszę do tego stuium kosmetologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia jeden fakt czemu akurat ją przywrócili... obejrzałam wczoraj z ciekawości wszystkie odcinki z castingami... było tam wiele na prawdę naturalnych ciekawych osobowości.. nie wierze ze akurat tak poprostu wzieli ją.. czyżby $$$$? jej obrońcy piszą "Widać wpisy wrednych, zazdrosnych grubych bab, które chciały by mieć takie ciało jak ta blondyneczka " Ja powiem tak ciało może i ma fajne ale po kopułą już nie zbyt wiele. Tlenione włosy, tipsy itp mówi ze nie jest blacharą czy tam plastikiem to czemu sama sobie to robi? A i zapomniała bym jeszcze ta paaanterkaa. 3/4 uczestniczek była naturalna. niektóre były blade miały naturalne włosy ale naprawde pieknie wyglądały. Mnie szczególnie urzekła dziewczyna którą wychowali dziadkowie nie pamietam jak się nazywała. Ale na prawde urocza dziewczyna i z wyglądu z myślę że z charakteru też. Paulina źle się zaprezentowała. Mówi że jest zabawowa. Ale co to znaczy zabawowa. Lubi jak się za nią oglądaja mężczyźni i nazywają ją "niezłą dżagą" ale tak naprawdę chcieli by ją tylko przelecieć i tyle. Na koniec stwierdziła że jest "zajebista i kulturalna" a ten faker na końcu prezentacji to co mialo być? i ten taniec na korytarzu a feee. Krupa miała rację. Weź się za siebie i wróć za rok. Warto też zauważyć że jako jedyna z prezentowanych dziewczyn nie pokazała swojego boskiego ciała. Więc nie wiadomo czy jest proporcjonalna. Nie robił jej także zdjęć więc nie wiadomo czy dobrze potrafi pozować. Więc na jakiej podstawie ją przywrócono. a to nie paris hilton tylko lady gaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nos w Chełmje, wszyscy czymamy kciuki za noszą dziołche z lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa plastikowa lala....w niemczech w pewnych lokalach takie mają wzięcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Typowe polskie komentarze, zawiść i zazdrość kiedy tylko ktoś próbuje się wybić. Ma dziewczyna charakter i osobowość, kto z was umiałby dogadać w tv ludziom tego formatu przy kamerach wiedząc, że jest to nagrywane. Brawo!!! Trzymam kciuki. I zaznaczam, że nie znam jej, żeby zaraz nie było. Dziewczyna z naszego miasta z fajnym charakterem, życzę jak najlepiej, tym bardziej że widziałam że w następnym odcinku zmienią jej kolor włosów, bo ten trzeba przyznać ma tandetny. Powodzenia!
jeśli to jest dla Ciebie fajny charakter to wolę nie wiedzieć jaki jest Twój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupaaa krupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad. 3 No na pewno ma coś do powiedzenia. "Bóg dał jej twarz i stworzył piękne ciało, dołączył usta i.... wszystko się zjebało " Pięknie napisane... Piękne to są kobiety, które mają naturalny wygląd, delikatną urodę, i są inteligentne... U mnie pod blokiem stoja takie tandetne dziewczyny, z tlenionymi włosami, nienaganną sylwetką i udają, ze sa fajne...Czemu one nie wybrały sie do tego programu???przy paulinie miałyby szanse..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich zakompleksionych komentatorów którzy nie mogą przeżyć że im w życiu jedynie włosy mogą wyjść,jesteście żałośni,popaprani.itd.ludzie którzy coś sobą reprezentują i doszli do czegoś wybrali naszą ziomalkę do tego programu i super bo jest fajna a wy barany dalej dajcie ujście swojej zazdrości po przez te nędzne komentarze ,żal mi was popaprańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
do wszystkich zakompleksionych komentatorów którzy nie mogą przeżyć że im w życiu jedynie włosy mogą wyjść,jesteście żałośni,popaprani.itd.ludzie którzy coś sobą reprezentują i doszli do czegoś wybrali naszą ziomalkę do tego programu i super bo jest fajna a wy barany dalej dajcie ujście swojej zazdrości po przez te nędzne komentarze ,żal mi was popaprańcy
swiete slowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaz ze jestes wielka! trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle te wredne komentarze jak Paula się komuś nie podoba to niech jej nie ogląda to żaden przymus widocznie interesują was jej poczynania z pewnością czekacie na kolejny odcinek zacierając ręcę. Może jej stylizacja, kiedy przyszła na casting nie była najlepsza , ale nie oceniajmy ksiażki po okładce!!!! Patrzycie na nią z zawiścią, zazdrością , bo dziewczynie się udało i taka jest prawda łatwo jest kogoś oceniać jeśli siedzi przed komputerem i wie ,że wszystko może jaki to mocny w gębie itd czego wy dziewczyny nie poszłyście na casting może jesteście krasnalami albo zakompleksionymi babami objadającymi się pączkami , kebabami.Dziewczyna ma charakter i wiele w życiu przeszła ciężką pracą doszła do tego co ma przede wsszystkim jest twarda i ma w du...e wasze komentarze hahahahhahahah żałosna jest ta Polska jak ktoś ma tipsy i latynowe włosy to już element , jestescie nietolerancyjnym narodem i tyle lepiej zadbajcie o siebie schudnijcie it , bo niebawem kolejne lato a zamiast zgrabnego ciała zwały tłuszczu i celulit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety wiem z wiarygodnego zrodla ktore mialo z paulina heh.....duzo do czynienia i to doglebnego;p ze potrafi skakac z lozka do lozka dwom chlopakom niestety nie tryska intelektem skoro robi takie rzeczy i udaje przy tym slodka idiotke...;/ moze ten program ja czegos nauczy bo niestety charakter to ona ma nie za bardzo....jest strasznie zmanierowana a takie branie na litosc jak we wczorajszym odcinku.....blagam...zenada, ok miala ciezkie zycie ale to co teraz ma miec przez to latwiej....ja bym nie chciala zeby cala polska znala az takie szczegoly mojego zycia;/ no ale skoro kariera dla niektorych jest wszystkim...na szczescie mozna sie tez wybic w inny sposob z lublina:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alexis napisał:
, jestescie nietolerancyjnym narodem i tyle lepiej zadbajcie o siebie schudnijcie it , bo niebawem kolejne lato a zamiast zgrabnego ciała zwały tłuszczu i celulit
tu pokazałaś swą wielką kulturę szkoda,żenada,widocznie Paulina źle dobiera koleżanki,źle to oniej świadczy! ps. nie każde negatywne zdanie nt kogoś świadczy o zazdrości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, troche przesadzacie z tymi niepotrzebnymi komentarzami, ale w paru kwestiach macie racje: mozna P.Pszech zobaczyc w NoBO, bo to klub jej ojca, niech nie sciemnia, ze pracuje, nie miala ciezkigo zycia bo jest dobrze sytuowana, a opowiesc z dziecinstwa moglaby sobie darowac, bo nie wypada... pewnie ma znajomosci, bo tez mnie dziwi, ze nie wzieli innych ładniejszych i naturalniejszych. widzialem ja nie raz- SAM PLASTIK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Booooożżżżżżżżżże JACY Z WAS ŻAŁOŚNI LUDZIE!!! Po pierwsze, DZIEWCZYNY : FACECI WOLA TAKIE DZIEWCZYNY BO MAJA JEDNOZNACZNY WYGLĄD, ALE TO NIE TYLKO TO BO RÓWNIEŻ MOGĄ COŚ SOBĄ PRZY BLIZSZYM POZNANIU ZAPREZENTOWAC, WIEC NIE ZAZDROŚCIE TYLKO RÓBCIE CO WAM SIE PODOBA I POZWALAJCIE NA TO INNYM!!! CHŁOPAKI : NIECH SE DAJE DUPY KOMU CHCE, PRZESZKADZA WAM TO ZE NA WAS NIE TRAFIŁO??? TO ZRÓBCIE LIFTING FEJSA, A NIE KRYTYKUJCIE NA FORACH JAK UBECANE CIOTY!!! ŻAL ZAZDROŚNIKÓW;\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tą wypowiedź,Paulina jest piękną Dziewczyną tylko wcześniej nie umiała tego podkreślić! a Wy najwyraźniej nie macie odwagi żeby pogratulować sukcesu jaki odnosi.. Czysta zazdrość!!!!!! Faceci!!!!!!!! żaden z was nigdy nie będzie miał takiej dziewczyny jak Paula,dobrze że przynajmniej zdajecie sobie z tego sprawę,co widać w treści komentarzy hehe!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...