Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kaja napisał:
Popieram tą wypowiedź,Paulina jest piękną Dziewczyną tylko wcześniej nie umiała tego podkreślić! a Wy najwyraźniej nie macie odwagi żeby pogratulować sukcesu jaki odnosi.. Czysta zazdrość!!!!!! Faceci!!!!!!!! żaden z was nigdy nie będzie miał takiej dziewczyny jak Paula,dobrze że przynajmniej zdajecie sobie z tego sprawę,co widać w treści komentarzy hehe!!!!!!
O matko czy Ty czasem nie przesadzasz??? żaden z nich nie będzie miał takiej laski jak ona? nie rozśmieszaj mnie hahaha co druga na ulicy taka albo lepsza. Buźka całkiem pospolita powiedziałabym. Normalna i tyle.Ale życzę jej powodzenia. Jeżeli to jest jej marzenie:) Nie ma co już więcej tego komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emila Pietras tez jest w top model i jest z Lublina dlaczego o niej nic nie napisaliscie ? bo tatus sypna kasa na paulinke ? nie rozumiem... najpierw gada ze jest zajebsita i ma wszytko w du*** a potem da sie zmieniac i twierdzi sama ze koniec z plastikowa blond barbi ??!??!?!?!?! i ona ma osobowosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam moje zdanie jest takie: zazdrość d... ściska zawsze osoba które konkurują z Paulina np jest ona w 100% oryginalna i nadaje się na modelke, a lafiryndy z Lublina co ja nie znają a oceniąja niech same spoglądną w lustro !!! każda z nas by chciała być już tak znana i lubiana jak Paulinka POZDRAWIAM ludzi z forum (tych normalnych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna Rz napisał:
Witam moje zdanie jest takie: zazdrość d... ściska zawsze osoba które konkurują z Paulina np jest ona w 100% oryginalna i nadaje się na modelke, a lafiryndy z Lublina co ja nie znają a oceniąja niech same spoglądną w lustro !!! każda z nas by chciała być już tak znana i lubiana jak Paulinka POZDRAWIAM ludzi z forum (tych normalnych)
TAK TAK TRZYMAMY KCIUKI !!!!! PAULINA GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plastikowa lalka ktora kazdy juz zaliczył zeby cas osiagnac kazdemu daje d....pusta bez wartosci osoba szanujaca sie kobieta nie kreci d*** do kamery (SCENA Z CASTINGU)tak jak ona bo zna wlasna wartosc PIEKNA KOBIETA WIE ZE JEST PIEKNA I NIE POTRZEBUJE PROMOWAC SWOJEJ URODY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daje dupy mało powiedziane...jeździ po wiejskich imprezach i tam robi z siebie prostytutkę hahaha... a jest pusta jak bębenek miałam z nią do czynienia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Co najlepsze że jeździ po wiejskich dyskotekach i kręci d*** za 150 zł ...chyba brak jej kasy a ktoś pisał że ma bogatego ojca...żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jeśli jeździ po wiejskich dyskotekach i "świeci d..." to przecież nie Wasza sprawa " odważne" anonimowo komentujące.Jej sprawa w jaki sposób spędza czas. Zatrzymałyście się na etapie średniowiecza? Teraz wydawało mi się że mamy inne czasy,równouprawnienie i tak jak mężczyzna może sobie"wyrywać" tak i dziewczyna może "świecić d...". Za granicą ani w dużych miastach nikogo by to nie gorszyło ani tym bardziej nikogo by to nie interesowało, ale cóż Lublin to dalej zaścianek.Pozdrawiam wszystkie cnotki niewydymki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jest zajebista i ch.uj was obchodzi że jezdzi po wiejskich dyskotekach! Schowajcie sie! Kocham cie Lady Pee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez ty "xxxx" sie jeb! Ona ma bogatego ojca! i ty mialas z nia doczynienia! ja ja znam ,jest zajebista! a ty mozesz byc kurwą nie ona! Boshe jakie zjeby z was! Aniu tez cie pozdrawiam Cnotko niewydymkO,Załóż funcluba! Laura i Kasia - jakies normalne sie znalazły. Tak Tak Paulinka górą! Pozdrawiam Was!! Paulinka Górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może kiedy i jak długo nakręcają Top Model? W końcu mają tam swoje rzeczy i tak tak jakby "wprowadziły się" do hotelu. Mieszkają tam cały czas, czy przyjeżdżają np na dwa dni i wszystko nakręcają? Niektóre dziewczyny chodzą do szkoły i zastanawiam się jak dają sobie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ona ma 19 lat to po prostu ŻAl i nic więcej. Jak mozena zaczynac kariere modelki w wiejskich klubach rozebrana do majtek masakra... Proponuje obejrzec foty te 'top modelki' www.zilionclub.pl hahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwiem tak DOLCEVITA hehe znam laske....pier***i sie tak ze to strach. Chodzi po Lubelskich klubach obgaduje kogo sie da,zenada a co 10 lubliniak z nia spał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...