Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perła z nowym piwem i kampanią reklamową (wideo)

Utworzony przez Gość, 11 września 2012 o 15:12 Powrót do artykułu
fajnie, ale sytuacja polskiego chmielu jestr tragiczna i nie wykluczone, że podzieli los plantatorów buraków cukrowych. pozostaną wspomnienia bo uprawa chmielu staje się nieopłacalna
Zaloguj się, aby oddać głos
0
U nas w mazowieckim (Płońsk i okolice) jest w sprzedaży "Perła". Od kiedy spróbowałem, zawsze kupuję. T naprawdę dobry napój. Kusi tradycyjnym chmielowym aromatem i smakiem. Przypominają się młode lata...
0
Fajnie, że w spocie wspomniany jest lublin i samo lubelskie ale czy potrzebne jest stwierdzenie, że nie mamy biurowców (w sumie to pare się znajdzie tak na marginesie), ani wielkich hal produkcyjnych ? Moim zdanie taka uwaga jest niepotrzebna.
0
Nie podobają mi się ujęcia ze Starego Miasta... Jest tyle lepszych miejsc i widoków niż z Bramy Grodzkiej na Grodzką i z Placu Rybnego na Królewską.
0
realistapl, skromność zawsze w modzie
0
Ja mieszkam w Anglii i piję PERŁĘ co weekend ,bardzo dobre piwo!!!!!!
0
0
0
spot fajny ale zdjęcie do artykułu koszmarne ...
0
Wszystkim miłośników złotego trunku zapraszam na ocenbrowar.pl Ponad 1600 piw z całego świata, w tym te mniej znane regionalne. Stwórzmy razem ranking piw.
0
Wszystkim miłośników złotego trunku zapraszam na ocenbrowar.pl Ponad 1600 piw z całego świata, w tym te mniej znane regionalne. Stwórzmy razem ranking piw.
0
Piję Perłę niepasteryzowaną i Trybunalskie ale nie rozumiem dlaczego jest sprzedawana w dwóch wersjach, w butelkach zwrotnych i bezzwrotnych. Zwrotne trafiają do sklepu a bezzwrotne widuję na trawnikach.
0
Piję Perłę niepasteryzowaną i Trybunalskie ale nie rozumiem dlaczego jest sprzedawana w dwóch wersjach, w butelkach zwrotnych i bezzwrotnych. Zwrotne trafiają do sklepu a bezzwrotne widuję na trawnikach.
0
Piwo ok, ale dlaczego sprzedawane w bezzwrotnych butelkach, co to ma wspulnego z ekologią?
0
Fajnie, ale od kiedy to perła robi piwo ?? Od pewnego czasu jest to wyrób piwopodobny...
0
dobra reklama zawierająca adekwatną sentencję dotyczącą życia na Lubelszczyźnie: "Życie tu nie jest łatwe, nie mamy fabryk, wielkich biurowców..." powinni jeszcze dodać, że ludzie tu mało zarabiają i bardzo ciężko o pracę ped dużego "plecaka".
0
dobra reklama zawierająca adekwatną sentencję dotyczącą życia na Lubelszczyźnie: "Życie tu nie jest łatwe, nie mamy fabryk, wielkich biurowców..." powinni jeszcze dodać, że ludzie tu mało zarabiają i bardzo ciężko o pracę ped dużego "plecaka".
0
0
0
Perły za dużo się wypiło, w głowie się przewróciło i hasło głupie się wymyśliło. Lubelszczyzny nigdy nie było, a po wypiciu urojeń przybyło. Perła Lubelska się zbłaźniła i głupawe hasło wypuściła. Autor do koziej szkoły chodził i matołkowe hasło spłodził.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: