Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
panie PUTIN weś się za UKRAINĘ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a Polacy nadal mają umierać w kolejkach do lekarzy panie Arłukowicz???????
0
Dzisiaj muszę pójść do lekarza - ortopedy. Niech spróbują mnie nie przyjąć - urządzę im taki MAJDAN, że będą wyskakiwać przez okna. Dla ukrainy są miejsca i wizyty u specjalistów.  
0
CAŁA POLSKA POMAGA NARODOWI UKRAIŃSKIEMU. MNIE WYŁĄCZCIE Z TEJ AKCJI.   
0
Ale czy to jest w porządku wobec Polskich pacjentów?????????? Długie kolejki,brak pieniędzy i specjalistów,afera goni afere...a na leczenie ludzi którzy na majdanie niszczyli swój kraj walczyli o obalenie legalnej władzy znalazły się środki lekarze pieniądze samolot,którym do nas przylecieli no coś tu jest nie tak!  Rządom Platformy Ja już podziękuje...teraz wybiorę mniejsze zło... PiS.
0
putin jak coś robisz to rób to dobrze. nie chcemy tu rannych ukraińców.
0
Mega aplikacja, takiego ułatwienie życia jeszcze nie było. Kopiuj do przeglądarki i sam się przekonaj: plurl.pw/maps    
0
NFZ zniósł limity???
0
NFZ zniósł limity???
PO prostu Tusk POpuścił,śmierdzi mi to !!!
0
Ukraińcy w polskich szpitalach?Co za zryty rząd, obywatele w lubelskich szpitalach byli przyjmowani na korytarzach bo tak zimno było ,że po dwa koce im dawali i nie radziło a elita rządząca z wiejskiej przygarnia ukraińców  za dużo pieniędzy mamy w budżecie musimy trochę przeznaczyć dla brudasów z majdanu szok!!! Gdyby to o Polaka chodziło to na sztachetę i po bulu byłoby nikt by się tym nie przejmował.Wstydzę się za ludzi rządzących w naszym kraju.Tak jak powiedział kiedyś Piłsudski cyt,,NARÓD WSPANIAŁY TYLKO LUDZIE ku***".
0
Ukraińcy w polskich szpitalach?Co za zryty rząd, obywatele w lubelskich szpitalach byli przyjmowani na korytarzach bo tak zimno było ,że po dwa koce im dawali i nie radziło a elita rządząca z wiejskiej przygarnia ukraińców  za dużo pieniędzy mamy w budżecie musimy trochę przeznaczyć dla brudasów z majdanu szok!!! Gdyby to o Polaka chodziło to na sztachetę i po bulu byłoby nikt by się tym nie przejmował.Wstydzę się za ludzi rządzących w naszym kraju.Tak jak powiedział kiedyś Piłsudski cyt,,NARÓD WSPANIAŁY TYLKO LUDZIE ku***".
To tylko ci co obecnie rządzą,nie mieszaj tego czerwonego,konfidenckiego łajna ze wszystkimi,nie mają na to wpływu.
0
Nie ma o czym gadać !! tusk musi odejść,bez dwóch zdań !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: