Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piesza pielgrzymka na kanonizację papieży. Powstanie pamiętnik?

Utworzony przez DEPARTAMENT (z)BAWICIELI, 6 maja 2014 o 18:47 Powrót do artykułu
spektaKULarne (z)BAWICIELE czyli PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA W NARODOWEJ DRODZE (z)BAWIENIA: cz. 2:   AXCELENCJE Pijane ŚWIĘTOŚCIĄ JP 2 odstawiły niezłą Szopkę w majowy weekend 2014 r.: Po jednej stronie Wisły w Warszawie wszyscy bez GRZECHU mogli wpier...niczać MIĘSO w piątek, bo Aminencja udzielił DYSPENSY(z)BAWIENIA, po drugiej stroni Wisły Axcelencja NIE UDZIELIŁ serwując wszystkim MIESOŻERCOM same GRZEHY... =K:Z=NS:ZZ= SOL:IDAR:NOŚĆ =OR:GANI:STÓW= i ASC potraktował powstały CUD NAD WISŁĄ jako KULejny EXPERYMENT NAUKOWY -nikomu nycz się nie stało ino Aminencjom ODBIŁA SZAJBA, a nie jest to pierwsza opinia ZWIĄZKU...   Dla upamiętnienia tegoż CUDU NAD WISŁĄ 2014 =K:Z=NS:ZZ= SOL:IDAR:NOŚĆ =OR:GANI:STÓW= i ASC proponuje wszystkim (nawet GRZECHOM ciężkim) najnowsze KULinaria:   UDZIEC z BARANKA BOŻEGO i Flaszkę WINA w Liturgii zwanego KRWIĄ PAŃSKĄ, a (z)BAWIENIE w 100%!   Jednym słowem: GRZECH(u) CHODŹ w piątek NA UDŹCA..., a będziesz bez Grzechu (Poczęty)! To gwarantuje Ci CUD(ak) NAD WISŁĄ.... W google wystarczy wpisać hasła: 1) Irena Kaniszewska; 2) NUN TUBE   Oprócz UDŹCA z BARANKA BOŻEGO możesz mieć jeszcze:   - CIAŁO PAŃSKIE z GRILLA i SKRZYDEŁKA ANIELSKIE z GRILLA!   i oglądać CUDA(ków) (z)BAWIENIA w ŚWIĘTYM SPOKOJU... pod warunkiem, ze ktoś wytrzyma i nie będzie bluzgał: KURIA JEGO MAĆ!   Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K:Z=NS:ZZ= SOL:IDAR:NOŚĆ =OR:GANI:STÓW= opuszczając znaki między LITERAMI oraz z KROPKAMI między literami - czytać należy WPISY Związkowe.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   (PODPISANO: =K:Z=NS:ZZ= SOL:IDAR:NOŚĆ =OR:GANI:STÓW=)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdziwy Forrest Gump - facet o małym ilorazie inteligencji, który zadziwia swoją dewocją. Nie zatrzymuj się człowieku, goń dalej. To nic że nóżki bolą (bo je masz), o rozum się nie martw, on cię nie będzie bolał.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A słowo "poszedł", droga Redakcjo, to nie to samo co "pieszo"? Można "chodzić" jakoś inaczej niż "pieszo"? Cóż, nie ma jak dobra podstawówka ;-(((
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: