Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślałem że to pseudo pani redaktor Gosia Smarzewska już najeździła !!!Widziałem podwójna linia skrzyżowanie !!!!!!!!!!!! Kiedy się zakończy ta walka z pijanymi na drodze!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to ta pani,która prowadzi audycje katolickie i antyalkoholowe? http://www.radio.lublin.pl/zespol.php?cid=132
0
Widziałam jak wyglądało to- tuż po. Na szczęście nikogo nie zabiła, ale nie wyglądało to najlepiej. Myślała, że jak jest z Radia Lublin to policja nie zatrzyma...? Nie przewidziała aż takiego pecha!!
0
[quote name='radio Wolna Europa' date='6.07.2009, 10:43:02' post='147553'] Czy to ta pani,która prowadzi audycje katolickie i antyalkoholowe? http://www.radio.lublin.pl/zespol.php?cid=132 [/quote Klikając na link pokazuje, że p. Edyta pracuje w publicystyce polityczno-ekonomicznej, więc co za bzdury opowiadasz?!?!
0
nie ma czegoś takiego jak odr Sitaniec. Co najwyżej odr Sitno
0
PROWADZIŁA SŁUŻBOWE AUTO CZYLI NIETRZEŻWA W PRACY -DYSCYPLINARNE ZWOLNIENIE I NIE MA PRZEPROŚ
0
jolka napisał:
nie ma czegoś takiego jak odr Sitaniec. Co najwyżej odr Sitno
Jest. Poznaj trochę geografię Polski.
0
A Ty Gościu zastanów się zanim coś napiszesz. Ośrodka Doradztwa Rolniczego NIE MA w Sitańcu. Jest w Sitnie
0
To na pewno ma jakiś związek z http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,679...ie_kieruje.html Kota nie ma ...
0
Gość napisał:
Jest. Poznaj trochę geografię Polski.
Sitaniec pewnie jest na mapie, ale tak jak mój przedmówca napisał nie ma czegoś takiego jak ODR Sitaniec. A wystawa trzody chlewnej i inych zwierząt miała miejsce na weekendzie właśnie w Sitnie!!! Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj mądralo!!!
0
Zlikwidować to radio bo to wylegarnia pijaków
0
W dobie kryzysu Polskiego Radia jest to naturalna eliminacja pracowników. Prezes nie będzie musiał się głowić kogo tu zwolnić. Jego pracownicy się sami pozwalniają dyscyplinarnie.
0
a ja myślałem że to ktoś NTO ,co likwidują na forum linki niewygodne .//
0
ODSZKODOWANIA WYPADEK POMOC POSZKODOWANYM ROSZCZENIE USZCZERBEK NA ZDROWIU ZAKAŻENIA SZKODY OSOBOWE POSZKODOWANY ZADOŚĆUCZYNIENIE
0
a ja biedna rencistka płacę abonament na pijaków-wyrzucić taka na bruk
0
No to nici z kolejnej serii Magdy M.
0
Dokumentacją z wypadku pewnie zamokła skoro padał deszcz?Krwi do analizy też nie było komu pobrać bo to niedziela i personel medyczny ma wolne? -w Polsce nie dopuszcza się prowadzenia pojazdów po wypiciu alkoholu -niepodporządkowanie sie temu przepisowi jest przestępstwem a nie wykroczeniem. -dziennikarka była oddelegowana w celu wykonania czynności pracowniczych a więc pozostawała w związku służbowym z pracodawcą,podlega tym samym Art.52 K.P -doprowadziła do wypadku drogowego w którym ucierpiały osoby trzecie. NATOMIAST TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI WINĘ ZGANIA NA DESZCZ ......PYTANIE---AROGANCJA,CWANIACTWO CZY GŁUPOTA?.
0
~Lublinianin~ napisał:
W dobie kryzysu Polskiego Radia jest to naturalna eliminacja pracowników. Prezes nie będzie musiał się głowić kogo tu zwolnić. Jego pracownicy się sami pozwalniają dyscyplinarnie.
PÓJDZIE DO BISKUPA WYSPOWIADA SIĘ A JAK ON JEJ ODPUŚCI TO I TEMIDA ODSTĄPI.TUTAJ RYGOROWI PRAWA TYLKO KIEROWCA TIRA BY ODPOWIEDZIAŁ,WACEK NA ROWERZE ITP.ZOBACZ PALIKOT WALIŁ WÓDĘ NA STARÓWCE,POROBILI MU ZDJĘCIA I CO MU ZROBILI?POSŁANKA NA DWUGAZIE I TEŻ NIC .Kto jest na Olimpie ma tylko prawa natomiast obowiązki mają pozostali. Redaktorka napisze jeszcze dobry artykuł o szlachetnych żydowskich obywatelach przedwojennej lubelszczyzny a winy pójdą w zapomnienie.
0
pewnie z prezesuniem Dekertem chlała
0
W Sitnie na wystawie ciężko jest utrzymać stan trzeźwości tam może jedynie dzieci i trzoda jest trzeźwa bo nawet co do koni mam podejrzenie. A Pani redaktorka narobiła bryndzy Radiu Lublin któro tak sumiennie zachęca do trzeźwości. I co zrobić jak wójek był trzeźwy a ciocia pociągneła za duzo.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: