Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany celnik rozbił cztery samochody (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez XLCS, 12 września 2011 r. o 16:36 Powrót do artykułu
Ulica rzeczywiście wesoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy można o Golfie celnika powiedzieć "łatwo przyszło, łatwo poszło" ? Musi niezle zarabić skoro stać go na taką destrukcję własnego samochodu i czterech innych. Przy okazji jazdy po pijaku, OC powinno wyłączać odpowiedzialność ubezpieczyciela za szkody wyrządzone po pijaku. Jak by takiemu przyszło z własnej kieszeni zapłacić za te 4 rozbite samochody to może by się zastanowił zanim wsiadł za kółko. A tak szkody pokryje ubezpieczyciel sprawcy a normalnym kierowcom podniosą składki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze PRAWDOPODOBNIE to pan/i szuka sensacji może pracować nawet jako katecheta w szkole co za różnica, a wogóle to proszę sprawdzić czy to napewno celnik a nie przypadkiem strażnik graniczny lub kosmonauta bo dla pana/i pewnie różnica i tak nie jest wiadoma a dla mnie niestotna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebny mi jest wentylator klimy od takiego modelu, nie wiecie czy jest cały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
Panie redaktorze PRAWDOPODOBNIE to pan/i szuka sensacji może pracować nawet jako katecheta w szkole co za różnica, a wogóle to proszę sprawdzić czy to napewno celnik a nie przypadkiem strażnik graniczny lub kosmonauta bo dla pana/i pewnie różnica i tak nie jest wiadoma a dla mnie niestotna
skoro piszesz takie teksty tzn ze wiesz kim jest sprawca czyli co obrońca ?? chciałbyś żeby było bez rozgłosu, cichutko bo może to zaszkodzić panu celnikowi ? niech piszą o pijakach za kółkiem, nawet drukowanymi literami!!! Dobrze że nikogo nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tylko tego auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kim jest i nikogo nie bronie. Pewnie niech piszą i pijakach za kierownica bo to potępiam ale ch,, mnie obchodzi czy to celnik czy marynarz bo to szkodzi środowisku i obraża innych wykonujących ten zawód. Niech pan redaktor poda imię i nazwisko a nie pisze "prawdopodobnie"celnik. Jestem funkcjonariuszem Służby Celnej i mnie to obraża bo pan redaktor nie napisze że jego kolega redaktor z gazety się rozwalił.Jakie to ma znaczenie co ten człowiek robi po pracy to kowalski czy nowak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIJANY IDIOTA ZAINSTALOWAŁ ŚWIATŁA NA TURYSTYCZNEJ I KASPROWICZA WYTRZEŻWIEJ ALKOHOLIKU.SZKOŁA OTWARTA JEST OD 8 DO 16 USTAW ŚWIATŁA OD 7 15 do 16.15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wie co się stało wczoraj pod stokrotką na wyżynnej? Podobno jakaś dziwna stłuczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
Nie wiem kim jest i nikogo nie bronie. Pewnie niech piszą i pijakach za kierownica bo to potępiam ale ch,, mnie obchodzi czy to celnik czy marynarz bo to szkodzi środowisku i obraża innych wykonujących ten zawód. Niech pan redaktor poda imię i nazwisko a nie pisze "prawdopodobnie"celnik. Jestem funkcjonariuszem Służby Celnej i mnie to obraża bo pan redaktor nie napisze że jego kolega redaktor z gazety się rozwalił.Jakie to ma znaczenie co ten człowiek robi po pracy to kowalski czy nowak.
a nie obraża cię postawa tego człowieka jeśli faktycznie jest funkcjonariuszem Służby Celnej ?? Tylko obraża cię to ze gazeta o tym napisała ? A może chodzi o to że to nie celnik tylko strażnik graniczny ? Ech, dobrze że nie napisał że to pracownik służb mundurowych bo by zaraz i strażacy (od pożarów) i policjanci się obrazili nie mówiąc już o strażnikach miejskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już zdaje się widziałem parę tygodni temu ten samochód tego celnika i też jechał bardzo "odważanie" zajeżdżając wszystkim drogę. Pomyśłałem, że celnicy to mają przywileje. ale teraz podejrzewam, że wtedy mógł być również na podwójnym gazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a nie obraża cię postawa tego człowieka jeśli faktycznie jest funkcjonariuszem Służby Celnej ?? Tylko obraża cię to ze gazeta o tym napisała ? A może chodzi o to że to nie celnik tylko strażnik graniczny ? Ech, dobrze że nie napisał że to pracownik służb mundurowych bo by zaraz i strażacy (od pożarów) i policjanci się obrazili nie mówiąc już o strażnikach miejskich
Nie wiem czy dobrze odczytałeś post, który skomentowałeś. Dla mnie też mniejsze znaczenie ma gdzie gość pracuje. Wolałbym jego imię i nazwisko ze zdjęciem. Bo chętnie takiemu naplułbym w twarz. A przy takim artykule? Mam pluć na każdego celnika? Podanie zawodu może jedynie być dodatkiem do konkretnej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Klewkach jest więzienie dla takich BUCÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUCE SĄ CI CO SŁUCHAJĄ TECHNO BO W AUTACH SŁYSZYSZ BUC BUCBUC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był pismaczyna z Kuriera L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard.Albo volkswagen albo audi.Noramlni i kulturalni ludzie nie jeżdżą tymi chamowozami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe czy można o Golfie celnika powiedzieć "łatwo przyszło, łatwo poszło" ? Musi niezle zarabić skoro stać go na taką destrukcję własnego samochodu i czterech innych. Przy okazji jazdy po pijaku, OC powinno wyłączać odpowiedzialność ubezpieczyciela za szkody wyrządzone po pijaku. Jak by takiemu przyszło z własnej kieszeni zapłacić za te 4 rozbite samochody to może by się zastanowił zanim wsiadł za kółko. A tak szkody pokryje ubezpieczyciel sprawcy a normalnym kierowcom podniosą składki.
Nie ma OC po pijaku więc zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ma OC po pijaku więc zapłaci.
Co to dla niego,to jak dla byka zimniok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie pracował jako kaskader, bo do celników pewnie wróci dopiero po roku:-))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3311 napisał:
Standard.Albo volkswagen albo audi.Noramlni i kulturalni ludzie nie jeżdżą tymi chamowozami
A w czym Ci przeszkadza VW lub Audi?? Ja mam i uważam się za normalnego człowieka. Skończyłem studia, ożeniłem się, mam dzieci pracę i płacę podatki, mam też VW - co w tym nienormalnego?? No chyba że nie stać Cię na Audi lub VW - to zrozumiem.... A chamowozem jeździsz Ty... wniskuję to z tonu komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...