Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany celnik rozbił cztery samochody (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez XLCS, 12 września 2011 o 16:36 Powrót do artykułu
Ulica rzeczywiście wesoła...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe czy można o Golfie celnika powiedzieć "łatwo przyszło, łatwo poszło" ? Musi niezle zarabić skoro stać go na taką destrukcję własnego samochodu i czterech innych. Przy okazji jazdy po pijaku, OC powinno wyłączać odpowiedzialność ubezpieczyciela za szkody wyrządzone po pijaku. Jak by takiemu przyszło z własnej kieszeni zapłacić za te 4 rozbite samochody to może by się zastanowił zanim wsiadł za kółko. A tak szkody pokryje ubezpieczyciel sprawcy a normalnym kierowcom podniosą składki.
0
Panie redaktorze PRAWDOPODOBNIE to pan/i szuka sensacji może pracować nawet jako katecheta w szkole co za różnica, a wogóle to proszę sprawdzić czy to napewno celnik a nie przypadkiem strażnik graniczny lub kosmonauta bo dla pana/i pewnie różnica i tak nie jest wiadoma a dla mnie niestotna
0
potrzebny mi jest wentylator klimy od takiego modelu, nie wiecie czy jest cały?
0
paweł napisał:
Panie redaktorze PRAWDOPODOBNIE to pan/i szuka sensacji może pracować nawet jako katecheta w szkole co za różnica, a wogóle to proszę sprawdzić czy to napewno celnik a nie przypadkiem strażnik graniczny lub kosmonauta bo dla pana/i pewnie różnica i tak nie jest wiadoma a dla mnie niestotna
skoro piszesz takie teksty tzn ze wiesz kim jest sprawca czyli co obrońca ?? chciałbyś żeby było bez rozgłosu, cichutko bo może to zaszkodzić panu celnikowi ? niech piszą o pijakach za kółkiem, nawet drukowanymi literami!!! Dobrze że nikogo nie zabił.
0
szkoda mi tylko tego auta.
0
Nie wiem kim jest i nikogo nie bronie. Pewnie niech piszą i pijakach za kierownica bo to potępiam ale ch,, mnie obchodzi czy to celnik czy marynarz bo to szkodzi środowisku i obraża innych wykonujących ten zawód. Niech pan redaktor poda imię i nazwisko a nie pisze "prawdopodobnie"celnik. Jestem funkcjonariuszem Służby Celnej i mnie to obraża bo pan redaktor nie napisze że jego kolega redaktor z gazety się rozwalił.Jakie to ma znaczenie co ten człowiek robi po pracy to kowalski czy nowak.
0
A PIJANY IDIOTA ZAINSTALOWAŁ ŚWIATŁA NA TURYSTYCZNEJ I KASPROWICZA WYTRZEŻWIEJ ALKOHOLIKU.SZKOŁA OTWARTA JEST OD 8 DO 16 USTAW ŚWIATŁA OD 7 15 do 16.15
0
A może ktoś wie co się stało wczoraj pod stokrotką na wyżynnej? Podobno jakaś dziwna stłuczka
0
paweł napisał:
Nie wiem kim jest i nikogo nie bronie. Pewnie niech piszą i pijakach za kierownica bo to potępiam ale ch,, mnie obchodzi czy to celnik czy marynarz bo to szkodzi środowisku i obraża innych wykonujących ten zawód. Niech pan redaktor poda imię i nazwisko a nie pisze "prawdopodobnie"celnik. Jestem funkcjonariuszem Służby Celnej i mnie to obraża bo pan redaktor nie napisze że jego kolega redaktor z gazety się rozwalił.Jakie to ma znaczenie co ten człowiek robi po pracy to kowalski czy nowak.
a nie obraża cię postawa tego człowieka jeśli faktycznie jest funkcjonariuszem Służby Celnej ?? Tylko obraża cię to ze gazeta o tym napisała ? A może chodzi o to że to nie celnik tylko strażnik graniczny ? Ech, dobrze że nie napisał że to pracownik służb mundurowych bo by zaraz i strażacy (od pożarów) i policjanci się obrazili nie mówiąc już o strażnikach miejskich
0
A ja już zdaje się widziałem parę tygodni temu ten samochód tego celnika i też jechał bardzo "odważanie" zajeżdżając wszystkim drogę. Pomyśłałem, że celnicy to mają przywileje. ale teraz podejrzewam, że wtedy mógł być również na podwójnym gazie.
0
Gość napisał:
a nie obraża cię postawa tego człowieka jeśli faktycznie jest funkcjonariuszem Służby Celnej ?? Tylko obraża cię to ze gazeta o tym napisała ? A może chodzi o to że to nie celnik tylko strażnik graniczny ? Ech, dobrze że nie napisał że to pracownik służb mundurowych bo by zaraz i strażacy (od pożarów) i policjanci się obrazili nie mówiąc już o strażnikach miejskich
Nie wiem czy dobrze odczytałeś post, który skomentowałeś. Dla mnie też mniejsze znaczenie ma gdzie gość pracuje. Wolałbym jego imię i nazwisko ze zdjęciem. Bo chętnie takiemu naplułbym w twarz. A przy takim artykule? Mam pluć na każdego celnika? Podanie zawodu może jedynie być dodatkiem do konkretnej osoby.
0
W Klewkach jest więzienie dla takich BUCÓW.
0
BUCE SĄ CI CO SŁUCHAJĄ TECHNO BO W AUTACH SŁYSZYSZ BUC BUCBUC
0
to był pismaczyna z Kuriera L.
0
Standard.Albo volkswagen albo audi.Noramlni i kulturalni ludzie nie jeżdżą tymi chamowozami
0
Gość napisał:
ciekawe czy można o Golfie celnika powiedzieć "łatwo przyszło, łatwo poszło" ? Musi niezle zarabić skoro stać go na taką destrukcję własnego samochodu i czterech innych. Przy okazji jazdy po pijaku, OC powinno wyłączać odpowiedzialność ubezpieczyciela za szkody wyrządzone po pijaku. Jak by takiemu przyszło z własnej kieszeni zapłacić za te 4 rozbite samochody to może by się zastanowił zanim wsiadł za kółko. A tak szkody pokryje ubezpieczyciel sprawcy a normalnym kierowcom podniosą składki.
Nie ma OC po pijaku więc zapłaci.
0
Gość napisał:
Nie ma OC po pijaku więc zapłaci.
Co to dla niego,to jak dla byka zimniok.
0
Teraz będzie pracował jako kaskader, bo do celników pewnie wróci dopiero po roku:-))))))))))))))
0
maly3311 napisał:
Standard.Albo volkswagen albo audi.Noramlni i kulturalni ludzie nie jeżdżą tymi chamowozami
A w czym Ci przeszkadza VW lub Audi?? Ja mam i uważam się za normalnego człowieka. Skończyłem studia, ożeniłem się, mam dzieci pracę i płacę podatki, mam też VW - co w tym nienormalnego?? No chyba że nie stać Cię na Audi lub VW - to zrozumiem.... A chamowozem jeździsz Ty... wniskuję to z tonu komentarza...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: