Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chory kraj
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chory kraj
Chory !!!  dlatego ten kaszubski żyd musi odejść !!!
0
Jeszcze trzeżwego sędziego za kierownicą nie widziałem.
0
Chory !!!  dlatego ten kaszubski żyd musi odejść !!!
Tak "gość" jest bardzo chory i Pan Bóg go opuścił  ! Żal że pewnie w niedzielę pójdzie do Kościoła i co ! Czy bydlak taki jak ty ma prawo wchodzić do Kościoła ? Nie nigdy ! ten bandyta winien być w - WIĘZIENIU !!!!!!!!! I to natychmiast
0
tej podobne kanalie nie mają honoru. nie na darmo zawód prawnika prześciga się z inną profesją o tytuł najstarszego zawodu świata.
0
A kto będzie skazany?
0
Sedzia Klecha z Okręgówki w Lublinie, pamiętam dobrze męde bo dawał mi rozwód, masz za swoje picu....
0
tyle samo mu zrobia jak temu co omijal kota po pijaku :D
0
Kiedy sprawa się przedawni ?
0
Kilka tygodni temu czytałem jak sędzia z Tarnobrzegu kradł w markecie kiełbasę wpychając ją w rękawy ! Jak się wydało to sędzia zaczął chorować, a nawet przedstawił kwit, że leczy się psychiatrycznie od kilku lat ! Do czego to doszło, aby wariaci byli sędziami ?
0
Kilka tygodni temu czytałem jak sędzia z Tarnobrzegu kradł w markecie kiełbasę wpychając ją w rękawy ! Jak się wydało to sędzia zaczął chorować, a nawet przedstawił kwit, że leczy się psychiatrycznie od kilku lat ! Do czego to doszło, aby wariaci byli sędziami ?
A premier ? A niesioł ? A paligłup ? A cała ta czerwona-konfidencka banda,co rządzi tym krajem ?
0
A premier ? A niesioł ? A paligłup ? A cała ta czerwona-konfidencka banda,co rządzi tym krajem ?
Całe szczęście, że już niedługo będzie rządziła elita. Kaczyński, Macierewicz, Pawłowicz, Hoffman, Jonah Brudziński. Wyczyszczą Polskę ze zbirów, układów etc. Nie mogę się doczekać.
0
Całe szczęście, że już niedługo będzie rządziła elita. Kaczyński, Macierewicz, Pawłowicz, Hoffman, Jonah Brudziński. Wyczyszczą Polskę ze zbirów, układów etc. Nie mogę się doczekać.
Kto by nie rządził to i tak będzie lepiej od tych drapieżnych rządów całej tej czerwonej POlszewi-żydokomuny.
0
On był kiedyś karnistą.Szkoda ze nie ma żadnej sznsy na odsiadkę.Normalnie to już by zgnił w pierdlu ale swój swojemu nic przecież nie zrobi.Oni stoją ponad prawem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: