Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bujda.Jestto podana sprzedaż w litrach ale nie czystego spirytusu.Jesteśmy rodziną pięcioosobową,czyli wypijamy 46.25 l.spirytusu rocznie.Jest to po rozcieńczeniu ok.110l wódki 40%,czyli 220 butelek półitrowych.Powinienem co półtora dnia wypijać 1/2 l sam/ ponieważ pozostali w rodzinie dzieci i żona nietrunkowi/.Ja wypijam 2 butelki na miesiąc czyli 24rocznie a gdzie 200 butelek.Takich rodzin -znajomych mam bardzo wielu tak że niech mi ktoś wytłumaczy bo może ja coś nie kumam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Totalna bzdura. Moja 4 osobowa rodzina wypija ponad 40 l spirytusu w ciągu roku? Bzdura Pozdrawiam Mikołaj
0
te 9 l to na kwartał piję .
0
piję do komputera nie do lustra!
0
Naciśnij zielony guzik i przekonaj się jak łatwo zarabiamy pieniądze.http://pieniazek.latwy.pl  Jeśli umiesz czytać, jeśli nie to szkoda Twojego czasu.  
0
Jak idziesz ze swoją dziewczyną po ulicy, to statystycznie macie po jednym jądrze
0
Ludzie to jest średnia, a nie mediana. Zwykle staystyczny Kowalski nie łapie się w wyniki badania. Jeden wypije 9L inny wypije 30L. I statystycznie wychodzi wówczas że Polak wypija 19,5L. I wtedy ten co wypił 9 powie,  że nie prawda. Tak to działa!
0
Lustra sprzedam -tanio 
0
no mi wyszło jakieś 100 litrów wódki rocznie także jest przemiał :) + pifko i czasami jabola na kaca także lekko i spokojnie przekraczam 50litrów czystego rocznie
0
pół litra to ja do domu nie doniosę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: