Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Kowalczyk: idę po wygraną w wyborach prezydenckich

Utworzony przez Donatella, 16 października 2014 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Kto uwierzy chorągiewce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spójrzmy prawdzie w oczy gdyby nie radni "Wspólnego Lublina" to o inwestycjach na 2,2 mld można by było tylko pomarzyć - miasto wciąż bardziej przypominałoby wsamraśny skansen niż nowoczesną metropolię
Prosiłem już wcześniej byś nie mylił budżetowych pozycji, bo 2,2 miliarda złotych to skumulowany niedobór dochodów nad wydatkami + dług publiczny naszego miasta, a nie wirtualne inwestycje w ostatnich 4. latach.   Prosiłem również byś wymienił chociaż połowę, a ja wtedy wykaże, że to były pomysły i działania innej ekipy.   Żeby była jasność, to doskonale wiem, których sprawozdań finansowych nie miał biegły wtedy kiedy podpisywał wyniki audytu sprawozdania finansowego prezydenta miasta za 2013 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Małgorzato Piasecka -prezesko Radia Centrum, czy firma robiąca dla radia sondę uliczną, w której Kowalczyk mial 3 wynik współpracuje z firmą Piotra Kowalczyka ? Czy nie przeprowadza dla nie j ewaluacji projektów europejskich ? A moze to samo Radio Centrum współpracuje z firmą konsultingową Piotra Kowalczyka. A moze to kumpel Kowalczyka prezes lubelskiego MPK Fulara wykupuje reklamy w Radiu Centrum którego nikt nie słucha. I wszystko jasne. Rączka rączkę myje za nasze rozdawane przez Zuka pieniądze. A Kowalczyk może dostanie 2% głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=xsfqzz_rBSI człowiek ten miał niepewny dość wzrok  prosił o głos wpatrzony gdzieś w mrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest bardziej niezależny w swoich poglądach??? Kowalczyk który posiada własną agencję doradczą i bez diety radnego nie zdechnie z głodu czy bezrobotny partyjniak z PiS, niejaki Tułajew bądź też bezrobotna partyjniaczka, Suchanowska, którzy to siłą rzeczy muszą stawiać interes partyjny ponad interes mieszkańców???
  pytanie retoryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu widac po wpisach ze pis boi sie wspólnego Lublina, trzeba szanować ludzi wtedy nie odchodza ale to już historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek gratuluję odwagi...
Przemka małżonka też śpi sama, bo mąż pieści klawiaturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby Kowalczyk nie odszedł z pisu to byłby ich kandydatem na Prezydenta ale miał odwagę i honor, bo jak widac dobro miasta jest dla Niego wazniejsze aniżeli trwanie w opozycji i byciezawsze na nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk = PSL i tyle  
  jak dla mnie to może startować nawet z list partii przyjaciół chińskich ręczników, póki nie blokuje inwestycji i chce współpracować z prezydentem by miasto mogło się rozwijać może liczyć na mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie retoryczne
Zapomniałeś jeszcze o etacie nauczyciela akademickiego w publicznej uczelni.   W tym przypadku i tylu funkcjach jak nic musi być "nocna zmiana".   Z drugiej strony biorąc, to ponoć geniusze w ogóle nie potrzebują snu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś jeszcze o etacie nauczyciela akademickiego w publicznej uczelni.   W tym przypadku i tylu funkcjach jak nic musi być "nocna zmiana".   Z drugiej strony biorąc, to ponoć geniusze w ogóle nie potrzebują snu.
Tak jak ty Leniak... na stałe podłączony do forum. Tak się zastanawiam, jakie służby zawiadomić, aby sprawdziły, czy u Leniaków nie ma przemocy domowej. On chyba terroryzuje małżonkę. Całymi dniami męczy neta, a ona musi utrzymywać darmozjada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dniami?   Całą dobę... to jest prawdopodobnie hultaj. Może ktoś wie na czyich usługach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dniami?   Całą dobę... to jest prawdopodobnie hultaj. Może ktoś wie na czyich usługach ?
A ni chybi jest na listach płac jakiego MOSAD-u.   Pytanie tylko kto wam płaci za śledzenie jego całodobowej aktywności? A może tylko ze starych nawyków śledzicie aktywność innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dniami? Całą dobę... to jest prawdopodobnie hultaj. Może ktoś wie na czyich usługach ?
Wiejaka... możego spotkać kara ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupoty ktos pisze o zabieraniu glosow PiSowi. Nie PO to Zuk z Kowalczykiem byli razem na billboardach. Wspólne koryto zabierze glosy głównie PO. Ale uzyska tak malo glosów ze nie ma się co rozpisywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plan Żuka i Kowalczyka na dojenie miejskiej kasy. Kowalczyk miał rozwalić PIS i z POpłuczyn PIS zrobić Wspólne Koryto a Zuk rozwalił PO. Te partię nie mogą kontrolować jak oni zadłużają Lublon. A firmy które wygrywają przetargi ich finansują. Korki są na ulicach ? Bo ”takie" firmy je remontują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju, instytut? no wiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już byłam skłonna zagłosować na pana Leniaka ale wygadałam się w pracy i koleżanki mi rozradziły. Mówią że nigdzie nie pracuje i żona go utrzymuje i jeszcze jak zobaczyłam ile tu nawypisywał wczoraj przez cały dzień to normalnie się we mnie zagotowało. Jak to możliwe że partia popiera takie zachowania. To jakaś obsesja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) czyli dobrze ze piszę bo pani domagająca się reakcji czynników partyjnych mogłaby popełnić błąd życiowy głosując na mnie... żadna partia mnie nie popiera proszę szanownej pani...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak zajął forum! To jest okupacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...