Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Kowalczyk rezygnuje z kandydowania. Poparł Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Gość, 30 października 2014 r. o 12:24 Powrót do artykułu
tak się zastanawiam czemu Pan Żuk w tej kampanii nic nie wspomina o swojej rodzinie!!!! Ktoś mi to może wyjasnić....?
  idź na pudelka, może tam coś napisali o tej jakże ważnej dla wszystkich kwestii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemuś nieudaczniku, w następnym życiu może i ty będziesz coś świętował :)
oj Krzysiu, Krzysiu udańcu nie pogub się w tańcu https://www.youtube.com/watch?v=6hxrf-Ujrv8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  idź na pudelka, może tam coś napisali o tej jakże ważnej dla wszystkich kwestii  
miała być Pierwszą Damą Miasta http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101225/MAGAZYN/729230461 a zostały jej okruszki z ciasta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm https://www.youtube.com/watch?v=iMMFFi9FlN0 taka sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemuś wreszcie dostał temat w którym może się "wykazać", zlituj się ,marny marny człowiecze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jam się lituję  jestem pełen litości naprawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba się zatroszczyć o koalicję PO&Wspólny Lublin bo tylko taka gwarantuje kolejne lata rozwoju Lublina, dość już rządów nieudaczników z PiS którzy oprócz bicia piany i zmieniania nazw ulic i placów nie są w stanie nic dobrego dla naszego miasta zrobić  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzisz  że oni za mało się troszczą sami o siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzisz  że oni za mało się troszczą sami o siebie?
  Nie interesuje mnie czy troszczą się o siebie czy się nie troszczą. Interesuje mnie wyłącznie czy Lublin się rozwija. Drugiej takiej inwestycyjnej posuchy jak za Pruszona, Lublin już nie wytrzyma. Tym bardziej, że za chwilę skończą się pieniądze z UE i zostaniemy z tym co zdążyliśmy zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jam się lituję  jestem pełen litości naprawdę...
Panie Przemku, proszę nie wklejać tych filmów na forum,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzisz  że oni za mało się troszczą sami o siebie?
Panie Przemku, proszę nie wklejać tych filmów na forum,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to został nam jeden sensowny kandydat Pan Żuk i dobrze wybór jest prosty nie ma nawet co sie zastanawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Kowalczyk gdyby nadal był w pis to byłby ich numerem 1 na prezydenta, wygrałby wtedy na pewno, mi nadal żal tak dobrych polityków którzy odeszli z partii
W PIS cieszą się ,że go nie ma, niech dalej  siedzi w PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PIS cieszą się ,że go nie ma, niech dalej  siedzi w PSL
  Kowalczyk jeszcze do niedawna był szefem PiS w Lublinie, pisanie, że w PiS się cieszą to robienie dobrej miny do złej gry. Kowalczyk będąc teraz na miejscu Muszyńskiego zrobiłby dwa razy lepszy wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gryzą filmy w oczy? proszę nie ogladać i nie marudzić Pruszkowski zdaje sie jest wierny nie tylko miastu https://www.youtube.com/watch?v=1Ifob-6D--M   a ja stawiam na Kowalskiego - bo to facet jest a nie żadne tam robaczki zdradzaczki  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary chwyt,bo gumo filcowi popierają hazardzistów to Kowalczyk wspaniałomyślnie rezygnuje,a przecież wiadomo o co chodzi!Niedawno zasilił szeregi gumo filcowych i trzeba wesprzeć sojusznika ogłupiając po drodze swoich wyborców.Jedna rada ,ani jednego głosu dla kandydatów partyjnych!!! A już bezwzględnie reprezentujących hazard i gumo filce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja stawiam na Kowalskiego - bo to facet jest a nie żadne tam robaczki zdradzaczki  
  typowy wyborca narodowców, ot wystarczy, że facet jest napakowany sterydami i już można głosować, co tam, że ukończył jedynie podstawówkę  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W wyścigu do fotela prezydenta Lublina pozostało pięciu kandydatów:    Krzysztof Żuk (PO) - dotychczasowy prezydent, wydał na inwestycje 2,2 mld i obiecuje drugie tyle w następnej kadencji    Grzegorz Muszyński (PiS) - nie przychodzi na debaty, nie wie co to budżet obywatelski, wszystkie powstające w mieście obiekty wydają mu się za duże, ma dość lania betonu(trochę dziwne jak na budowlańca) i woli postawić na budowanie "dumy lublinian"(lublinianin może chodzić głodny ale nie może nie być dumny)   Dorota Polz-Gruszka (Lubelska Lewica Razem) - dentystka, nie wie nawet ilu mieszkańców ma Lublin ale obiecuje dać wszystko i wszystkim, sama otwarcie przyznaje, że nic nie wie ale będzie miała w ratuszu ludzi którzy wiedzą i to wystarczy   Antoni Chrzonstowski (Kongres Nowej Prawicy) - świr od Korwina postulujący wprowadzenie własnej waluty(Korwin sympatyzuje z Putinem może zatem lubelski rubel?), co dalej? mur wokół Lublina? własne pismo i własny język? dostęp do broni palnej w Lublinie i okolicach?   Marian Kowalski (Ruch Narodowy) - ochroniarz z wykształceniem podstawowym, po rozmowie na poważniejsze tematy większość rozmówców pewnie stwierdzi, że byłaby dużo lepszym prezydentem od niego   To by było na tyle, decyzja należy do was :)  
Wygląda na to, że nawet nie zadałeś sobie trudu zapoznania się z programami tych kandydatów, skoro piszesz takie bzdury, albo to ty jesteś nieukiem i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Żuk kłamie obiecując kolejne inwestycje za 2mld, bo nie dostanie już kredytów na ich realizacje, a najpierw trzeba kasę wyłożyć, żeby potem dostać dotacje z Unii. Ciekawe czy jesteś zawodowym klakierem Żuka czy jego pracownikiem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo typowy wyborca narodowców - 22 lata w PPS... ;-) normalnie niemal stereotypowy ;-) ... cóż moje wykształcenie od wykształcenia Kowalskiego niewiele się różni on ma podstawowe bo w 4 klasie liceum przerwał naukę  a ja mam średnie bo nigdy się nie obroniłem na prawie które studiowałem inne powody tego były  u niego i u mnie on ma mięśnie a mnie rośnie głownie ten piwny ale tak jest że ja jego szanuję i on chyba mnie też a Żuka chocia pono doktór jakoś nie umiem szanować chyba dlatego że on sam się szanować nie potrafi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam, że ukończył jedynie podstawówkę  :)
To jak go wybiorą to przynajmniej wesoło będzie.   Tak na poważnie - przy takich kandydatach to lepiej darować sobie pójście na wybory. Szkoda fatygi. I tak nikt Lublina nie poprawi co najwyżej bardziej zepsuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...