Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS chce odwołać szefa LAWP. "Za wolno wydajemy pieniądze z UE"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2016 o 08:01 Powrót do artykułu
w końcu zwolnią osobę która powinna być dawno zwolniona BRAVO PIS BRAVO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ile w skali kraju wydał obecny Pis-owski rząd??? Na razie podpisują i rozstrzygają przetargi rozpoczęte przed wyborami, żadnych nowych jakoś nie ma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i ma racje Mulawa, zobaczcie jak krótkie terminy na rozstrzyganie konkursów maja inne województwa a jaki "Margines" czasowy zostawia sobie lubelski, to co robią to celowe działania mające za zadanie położenie lubelskiej przedsiębiorczości, a tymczasem wszystkie fundacje powiązane z PSL-em dostają dotacje na głupawe projekty miękkie w postaci angielski dla początkujących połączony z kiełbaska przedwyborczą (prawda p. Misiaszek? Krzysiu Hetman Panią promuje to i kasa leci), może czas aby CBA lepiej przyjrzała się tej "dobroczynnej" działalności
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Michał się odezwał, a on gdzie teraz dorabia? Jaki stołek piastuje? trzeba się popisać, bo ostatnio cicho o nim :-( a taky fajny, amerykansky był :-) tęsknimy!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak niezależnych od was to od kogo czy czego panie Bratkowski - od krasnoludków? od pogody ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co on biedak ma do powiedzenia ! Jak dostaje sygnał z Zarządu to działa a jak tam nie przejdzie to ..... figa !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak to może funkcjonować kiedy: - konkurs ogłaszany jest np. w maju, termin składania wniosków przypada na koniec sierpnia, rozstrzygnięcie jest w marcu następnego roku (odpada 80% wniosków bo wnioskodawcy nie przepisują żywcem kryteriów dostępu i formalnych), negocjacje trwają 2 miesiące i projekt rusza po roku od złożenia, kiedy sytuacja na rynku już jest zgoła odmienna ?? - wytyczne są zagmatwane jak labirynt i nikt nie wie jak je interpretować? (na tak samo zadane pytanie odnośnie interpretacji wytycznych Ministerstwo daje zupełnie odmienną odpowiedź niż Marszałkowski - i kogo w tej sytuacji posłuchać) - Urząd ma 20 dni roboczych na weryfikację wniosku o płatność, beneficjent na wyjaśnienia max 5, przy czym urząd na max. rozciąga i wysyła odpowiedź np. 19 dnia ... - opiekun projektu nie ma zielonego pojęcia o niczym i tylko klepie jak papuga "ja to sprawdzę", "ja to skonsultuję" - i tak konsultują w oderwaniu od rzeczywistości ... Temat rzeka ... opóźnienie wynika z ABSURDALNYCH, NIEŻYCIOWYCH wytycznych, których nikt nie jest w stanie jednoznacznie zinterpretować a w urzędzie obowiazuje zasada "lepsze 3 papiery zamiast 1"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
musi to trwac tak długo jeśli się chce aby pieniądze trafiały tylko do swoich, kryterium sympatii partyjnej obowiazuje przede wszystkim
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się okazuje to wszyscy są niewinni łącznie z Bratkowskim,który zasila urząd marszałkowski od wielu lat.Tylko należy zapytać za co tenże Bratkowski i inni faryzeusze z PSL-u pobierają tak wysokie wynagrodzenie? Powinna być kontrola i odpowiedzialność za czyny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się okazuje to wszyscy są niewinni łącznie z Bratkowskim,który zasila urząd marszałkowski od wielu lat.Tylko należy zapytać za co tenże Bratkowski i inni faryzeusze z PSL-u pobierają tak wysokie wynagrodzenie? Powinna być kontrola i odpowiedzialność za czyny. Co do faryzeuszy, to w PiS - ie ich też niemało. W gębie wartości,  Bóg,  honor i ojczyzna,  w życiu małość,  fałsz i obłuda połączone z pychą i pogardą dla innych. Wypowiada się frazesy, by zdobyć poklask,  by dorwać się do władzy. Ojczyznę i bliźniego ma się w głębokim poważaniu. Owszem, są i tam uczciwi ideowi ludzie, ale chyba to mniejszość. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyników brak, a wynagrodzenie za pracę biorą i premie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Szef ZSL Kosiniak LATAMI raczył był negocjacje CETA nadzorować. Nie czytał tych 1000 stron, czy świadomie klepnął GMO? Co za fałsz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pan Szef ZSL Kosiniak LATAMI raczył był negocjacje CETA nadzorować. Nie czytał tych 1000 stron, czy świadomie klepnął GMO? Co za fałsz.o czym ty debilu piszesz, czy ty to przeczytałeś? metoda pisdzielców oblać gnojówką, rzucić kalumnie niech ciemny lud się zastanawia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto teraz chce brać pieniądze z Unii, jeżeli zaraz potem do drzwi zapuka CBA, CBŚ czy inne CB... Każdy kto bierze obecnie pieniądze z funduszy unijnych od razu może być traktowany jako przestępca. Bardzo zachęcające.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stop pislamizaci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marek kończ wstydu oszczędź. A jak tobie idzie wydawanie środków z Armir. 0%
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Azotach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słusznie, precz z komuchami z zsl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ILE ZARABIAJĄ PRACOWNICY ARIMR, ANR, A PRZEDE WSZYSTKIM ARR ZA PISANIE ZGRYŹLIWYCH KOMENTARZY W GODZINACH PRACY????? TAKIE CI TO ŚWIĘTOJEBLIWE...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: