Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS ma nowe władze w lubelskim okręgu wyborczym

Utworzony przez hahaha, 5 kwietnia 2012 r. o 14:07 Powrót do artykułu
brawo dla cos tam, cos tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Kruk robi w niedziele zakupy w supermarkecie francuskiej sieci Leclerc. sam widziałem. - jako katoliczka nie powinna się pokazywać w sklepie, ale klepać pacierze i bronić krzyża - jako posłanka jedynej patriotycznej partii z której szeregów wywodzi sie "prezydent tysiąclecia" Niezłomny Lech Wielki Kaczyński nie powinna się pokazywać w sklepie zagraniczego koncernu. ciekawe czy chociaż polmos lubelski ma z niej jakąś korzyść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posel kruk niech pani poprze starania posla michalkiewicza.nalezy mu sie wieksze najwieksze zadoscuczynienie za uwolnienie ojczyzny.super ze pani jest w prezydiu,.w koncu pani umie costacostam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"skarbnik Jarosław Stawiarski..." "Judasz miał sakwę..." znaki bywają różne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Wojciechowski idze do góry ! tak trzymać, w dół - poseł Sadurska, były wice prezes - radny Kowalczyk były wice prezes - M.Mulawa - były skarbnik - radny Pruszkowski - ostre pikowanie w dół, zastąpiony przez młodszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co ja widze:/ pani coś tam coś tam/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czelej to ten przewodniczący bloku dla lubelszczyzny który zebrał się tylko raz tylko po to aby powstać z wielkimi fanfarami. Dziękujemy ci Czelej za pracę dla lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
pani Kruk robi w niedziele zakupy w supermarkecie francuskiej sieci Leclerc. sam widziałem. - jako katoliczka nie powinna się pokazywać w sklepie, ale klepać pacierze i bronić krzyża - jako posłanka jedynej patriotycznej partii z której szeregów wywodzi sie "prezydent tysiąclecia" Niezłomny Lech Wielki Kaczyński nie powinna się pokazywać w sklepie zagraniczego koncernu. ciekawe czy chociaż polmos lubelski ma z niej jakąś korzyść?
Co dla kasy się nie robi.Żeby dostatnio żyć trzeba różne głupoty robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj...coz ja widze...to mam nadzieje byc zaproszonym na impreze! Z pania Kruk konkurowac nie zamierzam, bo watroba nie wytrzyma, ale jednego moze polknac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Judasz Stawiarski który wszedł w buty Czubińskiego? Stawiarski to grabarz Kraśnika, który robi lewe interesy wraz z Włodarczykiem na przetargach. Już dawno powinno się go z PIS wyrzucić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co słychać u michala mulawy nazywanego niekiedy sikutem lub obszczymurkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...