Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS punktuje \"schetynówki” i szefów lotniska w Świdniku

Utworzony przez rod, 30 października 2010 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Kto poluje na domeny, to tu ma świetną ofertę, w tym domeny polityczne... http://allegro.pl/domeny-internetowe-okazja-wybory-samorzadowe-i1283481110.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to KOLESIOWSKI LUBLIN. Też tak bym chciał. Bando złodziei. Koniec wasz bliski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski to moim zdaniem najgorszy prezydent Lublina ostatniego dwudziestolecia.Za niego nic nie zrobiono,administracja wzrosła dwukrotnie.Takiego tylko PIS mól przyjąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiorki nic nie mogą to ujadają, zazwyczaj grupowo, bo pojedyńczo to już nie tak odważni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebisty ten wiceprezes! Bierze co miesiąc kilkanaście tysięcy, a nie chodzi do pracy - sprawdźcie na liście płac! Też tak chcę - do nie chcodzenia do roboty mam kwalifikacje, więc z jakiej racji on pełni tą funkcję a nie ja, czy ktokolwiek inny? Bo oczywiście prezes i wiceprezes muszą być, mimo, że Lotniska nie ma. A miało już być, bo sam pamiętam jak w 2006/2007 się odgrażali, że będzie. Chyba, że jestem naiwny i rozumiem ich dosłownie. A tak na prawdę chodziło o powstanie samej spółki, by można było swobodnie doić kasę Państwa po kilkanaście tysięcy miesięcznie na paru stanowiskach zarządu. Czy tylko mnie to szokuje? Obywatele, Lubelacy, co jest? Takich to na pal trzeba wbijać, albo na Bramie Krakowskiej wieszać, a nie przechodzić obojętnie jak nas takie cwaniaki rabują w biały dzień!!! Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobon i cala pisowska zgraja! Przegracie wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albin napisał:
Sobon i cala pisowska zgraja! Przegracie wybory!
kolego waż trochę słowa,obrażasz ludzi swoim wpisem i jeśli jeszcze raz nazwiesz członków partii PIS"CYT:"Soboń i cała pisowska zgraja"to ja pierwszy podam Cię do sądu w trybie wyborczym, trzymaj swój poziom intelektualny na wodzy i nie podżegaj do waśni między ludżmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAWOROWSKI Z PIASK napisał:
kolego waż trochę słowa,obrażasz ludzi swoim wpisem i jeśli jeszcze raz nazwiesz członków partii PIS"CYT:"Soboń i cała pisowska zgraja"to ja pierwszy podam Cię do sądu w trybie wyborczym, trzymaj swój poziom intelektualny na wodzy i nie podżegaj do waśni między ludżmi
POPIERAM! A ty nie strasz bo się ze*rasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe? Przedstawiciel Prezydenta grodu Lublina ,w-ce Prezes Portu Lotniczego wg równie ważnych i opłacanych z naszych podatków lokalnych polityków nie ma zakresu obowiązków i kilka miesięcy bierze pieniądze za Funkcję bycie w układzie. Mniemam,że nie jest to postawowe żródło zatrudnienia i dochodu. Politycy lokalni,nie wiedzieliście wcześniej? Zwykli ludzie wasi wyborcy żyją za głodowe wynagrodzenia,dla wielu nie ma pracy ,Świdnik starzeje się i już jest miastem emerytów i rencistów,a wy bawicie się jak deb***e na gorze w wojnę prawicy z prawicą. Niektorzy polityczni guru zapomnieli skąd im nogi wyrosły ,a ich ambicie i ego stały się większe od ich d... Ze Świdnika na roboty wyjachała młodzież.Chcą przyjeżdżaać do Świdnika i stać ich na to tylko; Dojazd samochodem z lotnisk zabiera około 3 godzin. Samolot z irlandii czy Anglii pokonuje tą trasę w ciągu 2.5 3 h. Panowie dupki politycy zajmijcie się tym do czego wybrali was Wyborcy i za co dostajecie pieniądze. Merytorycznie i skutecznie dbajcie o interes wyborców,a tematy zastąpcze typu zboczenia pozostawcie właściwym służbom,religijne tematy Kościołowi.Niech politycy nie zastąpują księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba z Lublina napisał:
Zajebisty ten wiceprezes! Bierze co miesiąc kilkanaście tysięcy, a nie chodzi do pracy - sprawdźcie na liście płac! Też tak chcę - do nie chcodzenia do roboty mam kwalifikacje, więc z jakiej racji on pełni tą funkcję a nie ja, czy ktokolwiek inny? Bo oczywiście prezes i wiceprezes muszą być, mimo, że Lotniska nie ma. A miało już być, bo sam pamiętam jak w 2006/2007 się odgrażali, że będzie. Chyba, że jestem naiwny i rozumiem ich dosłownie. A tak na prawdę chodziło o powstanie samej spółki, by można było swobodnie doić kasę Państwa po kilkanaście tysięcy miesięcznie na paru stanowiskach zarządu. Czy tylko mnie to szokuje? Obywatele, Lubelacy, co jest? Takich to na pal trzeba wbijać, albo na Bramie Krakowskiej wieszać, a nie przechodzić obojętnie jak nas takie cwaniaki rabują w biały dzień!!! Skandal!
Czy zastanawiałeś się nad tym dlaczego jesteśmy Polską B...brzydką ,brudną,bez inwestycji,bez pieniędzy? Nie mamy przedstawicieli i nie mieliśmy wcześniej ludzi z kręgosłupem,którzy zadbali by o rozwój lubelszczyzny. Wybieramy cwaniaków,ktorzy majają gadane Wybieramy ludzi zakompleksionych wychowanych na zasadzie ;dobree ciele dwie matki ssie. Dla kontrastu przypominam piosenkę Młynarskiego o krąbnym koniu i uległym bitym dla pokazania,że woznica odważy się uderzyć silnego konia. Mamy tchórzy i karierowiczów przy władzy.Nieważne z jakiej partii.Oni nie mają pzekonań.Choć mają.Być przy rządzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo to KOLESIOWSKI LUBLIN. Też tak bym chciał. Bando złodziei. Koniec wasz bliski!
mam dla ciebie złe wieści, taka kolesiowska jest ... cała Polska .tylko ze tu bida i te kolesiostwo bardziej widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobi Sobczak jeżeli sam bierze kasę w Swidniku?Załatwia sprawy w godz pracy biorąc pieniądze w UM i korzystając ze służbowego samochodu?To jest skok na kasę bez opamiętania.Wyborcy powinni zrobić porządek,aby o niektorych partiach i osobach zapomnieć wyciągając wcześniej konsekwencje,oczywiscie karne ,a nie polityczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to sobie tak myślę, że skoro PLL SA ciągle nagina prawo, zdrowy rozsądek i zasady finansowe to ten gość podpadł bo podpisywać pewnie dokumentów z tym związanych odmawia. Wszyscy po kolei członkowie zarządu PLL SA od 11 lat robią to samo - pozory że kiedyś lotnisko powstanie. Do tego wszystkiego produkowane są różne dokumentu. Tu i tak nie jest tak żle bo te najważniejsze prezes podpisuje w przeciwieństwei do jednej z instytucji opiniujących, która wydała dokument z wadą prawną bo przez zastępcę, a nie szefa tej instytucji podpisany. Wszystko co się dzieje wokół tej lokalizacji lotniska w najlepszym przypadku spowoduje w przyszłości gigantyczne kary finasowe i odszkodowania. W najgorszym(?) zaś praypadku wogóle nigdy nie powstanie. Myślę, że gdyby opisywany w materiale członek zarządu podpisywał co mu podsuwają to i nikomu by nic nie przeszkadzało , że nawet zakresu obowiązków nie ma ustalonych. Sieć www kochani Internauci to nie zasoby archiwów PZPR czy jakiego SB albo WSI, które to można był przez niszczarki lub w piecach i ogniskach z dymem puścić - w sieci to i za 1000 lat kilkoma kliknięciami ustalisz kto i za co ponosi lub ponosił odpowiedzialność. Ten widać się zabezpiecza od odpowiedzialności bo po prostu niczego podpisywać nie chce ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie!Na konferencjach prasowych nie zapomnijcie o sŁawnych"ORLIKACH",ktore kosztują 2 razy tyle niz sa warte!Wójtowie potrafią wybudować -taki sam-za 1/3 obecnie wydawanych pieniędzy,a to dlatego ,że ich zobligowano procedurami i koszty wzrosły o 2/3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" NASIONA KŁAMSTWA" Jeffrey M. Smith
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podział władzy,czyli podział łupów. Taki jest układ. Przedstawiciele jednej partii dają swojego kandydata,koalicjant swojego.Dlatego ne ma rozwoju bo każdy dba o interes swej parii,a nie inwestycje. Fikcyjne stanowiska wiążą się z odpowiednim wynagrodzeniem i stąd tyle partyjnych nierobów w spółkach Skarbu Państwa czy Radach Nadzorczych. Z ekonomicznego punktu widzenia takie działania szkodzą natomiast z politycznego gdzieś trzeba swoich umieścić by trzymać ręką na pulsie. Zła krew mnie zalewa gdy słyszę o liczeniu przez M.Zdrowia dwukrotnie każdej złotówki na leczenie chorych. Przypominam to nasze złotówki. Dla ludzi ktorzy im zawierzyli nie ma pieniędzy natomiast na utrzymanie swoich tworzy się fikcyjne stanowiska i wtedy pieniądze są. Przychodzi termin wyborów i zaczyna się mieszanie z błotem przeciwników politycznych. Jedno chcę powiedzieć;wszyscy równo jesteście umoczeni w g.. Braliście pieniądze podatników nie wykonując swoich merytorycznych obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podzielam pogladów żadnej z partii. Zaskakuje mnie jednak fakt, że od kilku miesięcy ów człowiek bierze wynagrodzenie nie robiąc nic, a dopiero teraz to zauważono. czyżby ktoś miał proroczy sen . Czekam na prorocze sny pozostałych członków zarządu i rady nadzorczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konflikt to pikuś ta spółka od 12 lat wydaje ogromne pieniądze i jest na etapie pozwolenia na budowę gdzie jest Marszałek Województwa,Wojewoda,organy ścigania , kiedy pokaże się prawdę o tej spółce , nieudolność władz,brak odpowiedzialności za zmarnowane miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...