Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS w Lublinie: Rysa na monolicie

Utworzony przez Grzegorz, 9 kwietnia 2013 o 20:59 Powrót do artykułu
CZELEJ NA PREZYDENTA LUBLINA - POMOŻEMY !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba masz gorączkę człowieku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
------------------------------------NIE MA RYSY NA MONOLICIE "PIS-u"----------------------------------- Czyściuteńki monolit "PIS-u" a wrogowie niech się zajmą "monolitem Platformy Oszustów PO" . Oczy wiście pomożemy Kandydatowi na Prezydenta Lublina z "PIS-u" ale nie Senatora Czaleja który ro zbuduje struktury "PIS-u" w Lublinie a Kandydatowi "PIS-u" na stanowiosko Prezydenta Lublina mło demu i ambitnemu Radnemu SYLWESTROWI TUŁAJEWOWI który ciągle stoi na straży Interesów Lublina i jego Mieszkańców . SYLWESTER TUŁAJEW NA PREZYDENTA LUBLINA ! . TEN co przy wróci dobre Imie LUBLINOWI I NAKREŚLI WŁAŚCIWĄ PRZYSZŁOŚĆ STOLICY WSCHODNIEJ POLSKI LUBLINOWI !. Szczęść Boże memu pięknemu miastu LUBLINOWI !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ,choć nie wiem czy Czelej jest tą jaskółką o która by chodziło wyborcom tego ugrupowania.PIS wymaga gruntownych zmian organizacyjnych ,a zwłaszcza osobowych.Zasklepiona skorupa i układy starych działaczy powoduje ,że nie ma dopływu świeżej krwi,ktora mobilizuje do działania w kazdej partii.Na obecnym etapie lubelski /mam na myśli Lublin i cały region/ PIS należy do zwijających ,a powinno być odwrotnie! Gdyby nie sprawa smoleńska/to przykre/to pewnie PIS by należał do wygasających! To smutne ,bo wyborcy nie mają na kogo głosować i zainteresowanie aktem wyborczym jest coraz mniejsze z czego się cieszą hazardzości i gumo filcowi!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No mogłaby się ta partia rozwalić wreszcie. Większych szkodników jeśli chodzi o miasto nie ma. Nie myślą o działaniach dla Lublina, tylko o tym co powie mistrz Jaro. Zero własnego myślenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Im mniej sekty pisowskiej w Lublinie i regionie, tym lepiej dla żywotnych spraw ludzi tej części Polski. Trzeba ograniczać tę sektę, bo to czolowi szkodnicy Polski i Polaków. Teza "im gorzej w kraju, tym lepiej dla sekty" mówi wszystko o obliczu tej formacji politycznej. Polsko B obudźcie się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łowco Skór? Spojrzałeś właśnie w lustro i się przestraszyłeś? Partie powinny zająć się strategią rozwoju miasta a nie samymi sobą. Wszystkie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: