Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś nie było gimnazjum uczyliśmy się z jednych książek co kupiło się od starszych za grosze czy matematyka polski czy biologia się zmieniły tylko podręcznikami i ich cenami po co 6 latków do 1 kl dawać dzieciństwo zabierać a nauczyciele strajkują bo szkoda im od koryta odejść posiedzę 4-6 godzin i leza nie roby są nauczyciele z powołania którym chylę czoło bo zasługują na wiele jak widać ze potrafią dzieci nauczyć i zainteresować przedmiotem
Zostań nauczycielam jeżeli uważasz, że tak dobrze oni mają! Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie X zostają ludzie nauczycielami właśnie dlatego że jest tam dobrze i potem są efekty, a raczej ich nie ma. Szkoda, że to nasze dzieci na tym cierpią i kieszeń rodzica, bo ciągłe korepetycje musi fundować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja mają sens przy rozwiniętym szkolnictwie zawodowym, gdy słabsi w nauce po prostu idą się uczyć zawodu, tak jest np w Niemczech. Przy zniszczonym szkolnictwie zawodowym gimnazja nie mają sensu, są dla nauczycieli a nie dla uczniów. Byłam nauczycielką, wiem co mówię :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram rząd w reformie. Nie może być tak, żeby kosztem naszych dzieci, na sile utrzymywać nauczycieli. W gimnazjum nic się nie uczy, bo nauczyciele chcą dorobić na korepetycjach. A poza tym nie rozumie tej logiki, przecież będą potrzebni nauczycielkę do szkoły podstawowej. Każdy mądry poza tym wie że rozgrzebywanie tego tematu to propaganda mediów i PO, które nie może pogodzić się z wygraną PIS. PIS wygrało większością, więc społeczeństwo chce takich zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczne. IDIOTYZM. Czysty idiotyzm. Jaki to ma sens? To nie ma żadnego sensu. ;]]]]] Poza tym proszę spojrzeć na gimnazjalistów, a nie na nauczycieli. Osobiście jestem uczennicą gimnazjum i nie mam zamiaru tracić mojej szkoły, bo bardzo ją lubię. Mam w takim razie wrócić do podstawówki? Czysty bezsens. W takim razie co z moim drogim mundurkiem, który mam od września kupiony na trzy lata? Co z moimi szkolnymi kolegami, koleżankami, przyjaciółmi i przyjaciółkami? Jestem zadowolona z tego jak jest teraz i nie mam zamiaru tego zmieniać. Jestem przeciwko likwidacji gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze już dawno powinni to zrobić. 13 letnie dzieci udają dorosłych, poniżają, szykanują i biją rówieśników, albo młodszych od siebie. Jak były podstawówki w których było 8 klas to jak szło się do szkoły średniej miało się trochę oleju w głowie. A teraz zrobią spędy z kilku szkół i mamy to co mamy w gimnazjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie jestem za likwidacją gimnazjum. Całkowicie popieram!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tej sytuacji z budynkiem gimnazjum na Wajdeloty??
Pewnie budynek wyburzą, postawią jakiś kolejny market, biurowiec ewentualnie deweloper wybuduje jakiś apartamentowiec bo przy niżu demograficznym (szczególnie na LSM, gdzie większość mieszkańców stanowią emeryci i mieszkający na stancjach studenci ) chyba reaktywacja podstawówki w tym miejscu nie ma sensu. Mimo to jestem za, ale nie w przyszłym roku. Lepiej żeby reforma objęła dopiero np. obecnych trzecioklastów, którzy za rok pójdą do 4 klasy. Dla wszystkich byłoby to korzystne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona pracuje w gimnazjum jako nauczyciel informatyki i matematyki od 17 lat. Teraz grozi jej bezrobocie, bo pisiory mają kolejną schizę. Trzeba będzie sprzedać samochód, potem dom i w końcu wyjechać z tego Pi********go kraju, bo dla nas jak i dla naszych dzieci nie ma tu absolutnie żadnej przyszłości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem powinni zlikwidowac gimnazium ,poniewaz moje corki bardzo zle wspominaja gimnazium bo co nie ktora mlodziez uwazala sie za doroslego teroryzowala szkole nauczyciele sobie nie radzili z takimi sytuacjami , ja pamientam podstawowke nie bylo czegos takiego co teraz jest w gimnaziach powinno byc 8 klas podstawowki a potem sobie wchodzi w dorosle zycie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według przeprowadzonych symulacji pracę może stracić nawet 40 tys. osób . Likwidacja gimnazjów niczego nie zmieni. Ale to sprawa polityczna ityle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczba uczniów się nie zmieni, sumaryczny czas nauki też nie. Więc comza debil to wyliczył? Znów ktoś naćpany, frustrat z krainy Rolleksów,ośmiorniczek i ambrgoldów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co wy mówicie!!!! Piszecie: "kiedyś było 8 klas i nie bylo przemocy, terroru w szkole". Czyli powrót do 8 klas gwarantuje wyeliminowanie przemocy w szkole, wzrost poziomu nauczania?????Ludzie, te dawne czasy 8 klasowej podstawówki to czasy tak zamierzchłe (dziesiątki lat wstecz!!!), a młodzież wówczas byla zupełnie inna, czasy były inne!!! Dzieci chciały sie uczyć, miały ambicje, pokorę, nikt nigdy nie odpyskował nauczycielowi!!! A dziś, nie ma autorytetów!!! Dziś liczy się nie wykształcenie, kultura, a tylko KASA, SZYBKIE AUTA, SMARTFONY, LAPTOPY, I JESZCZE RAZ- KASA!!!! Gimnazja lub ich brak nie mają z tym nic wspólnego i niczego nie zmienią!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIE PIS GLOSOWALISCI...WIEC ZAMYKAJCIESZ KOLY , ZAKLADY PRACY I DALEJ NA ULICE......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8+4= 12 , 6+3+3=12 , to dokładnie tyle samo , trzeba na górze usiąść jak zreformować to co jest, a nie ciągle coś zmieniać. Powstały nowe struktury, nowy system egzaminów, olbrzymie pieniądze. Mamy za dużo kasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie zmieni? Gimnazja są na wsiach, a licea w miastach. Na wsiach będzie się zwalniać nauczycieli, a zatrudniać w miastach. Nie dotyczy to ośrodków, gdzie są licea i gimnazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy wygraną mają obsadzą stołki swoimi ludżmi a reszta wypad! To jest u was sprawiedliwość!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie, że większość komentarzy bezpodstawnie krytykujących partię, której zaufali Polacy dając większość w parlamencie, to komentarze pisane w podobnym stylu. Można odnieść wrażenie, ja odnoszę takie wrażenie, że to stado hejterów opłacanych przez przegranych zdrajców. Pomijam już ton artykułu nieprzychylny Pisowi. Gdyby to PO taką zmianę wprowadzała, pisalibyście w tonie sukcesu - że dobra decyzja. Tacy z was "dziennikarze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to trzeba wysłać na emerytury leśnych dziadków i starych sklerotyków a zatrudnić młodych ponieważ wiele osób pobiera emerytury i pracuje nie płacąc ZUS oraz trzeba zrobić ogromny porządek w urzędach gdzie również tysiące nierobów (ciotek,wujków,szwagrów) pierdzi w stołki a u Żuka? wiele osób jest zatrudnionych w spółkach PO znajomości i prawie każdy posiada 1,6 ha ziemi i płaci tylko KRUS -tę furtkę i machlojki trzeba zlikwidować !!!!!! trzeba również pociagnąć do odpowiedzialności Karpińskiego,Muchę za załatwianie nieprawdopodobnie wysokich pensji i stanowisk a dotyczy to min.Zawiszy,Zagórowskiego itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo o likwidacji mówił Miller (SLD) w kampanii wyborczej.  Teraz jak chce tego PIS to sympatyzujące niegdyś  z lewicą ZNP to krytykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...