Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W mojej miejscowości jest super baza gimnazjum, piękna hala, nowoczesne sale lekcyjne, a teraz co trzeba to zamknąć, co zostało wybudowane za nasze pieniądze. Nie zgadzam się aby zlikwidować gimnazjum. Młodzież jest szczęśliwa mając świetne warunki dla swego rozwoju. Może lepiej wygaśmy PiS!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w gimnazjum już powoli się nauczyciele żegnają z pracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za pozostawieniem gimnazjów, ale jednocześnie za gruntowną reformą szkolnictwa. Gimnazja wiejskie powinny być w zdecydowanej większości zlikwidowane, pozostać mogłyby tylko w tych większych miejscowościach, w których też funkcjonują szkoły średnie (typu Piaski, Bełżyce, Bychawa, Nałęczów). Gimnazja powinny funkcjonować, ale przy szkołach średnich (LO lub szkoły zawodowe). Po trzech latach nauki w gimnazjum sami nauczyciele dokonywaliby  selekcji gdzie kwalifikuje się uczeń (liceum, technikum lub szkoła zawodowa)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co spotrafi PiS tylko LIKWIDOWAC. Bo tam  nie ma takich ,aby coś zbudować lub stworzyć!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za pozostawieniem gimnazjów, ale jednocześnie za gruntowną reformą szkolnictwa. Gimnazja wiejskie powinny być w zdecydowanej większości zlikwidowane, pozostać mogłyby tylko w tych większych miejscowościach, w których też funkcjonują szkoły średnie (typu Piaski, Bełżyce, Bychawa, Nałęczów). Gimnazja powinny funkcjonować, ale przy szkołach średnich (LO lub szkoły zawodowe). Po trzech latach nauki w gimnazjum sami nauczyciele dokonywaliby  selekcji gdzie kwalifikuje się uczeń (liceum, technikum lub szkoła zawodowa)...
Merytoryczny komentarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...