Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS znowu o okładce ZOOM. Piszą działacze katoliccy

Utworzony przez Echnaton, 27 lutego 2013 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Banda zboczeńców! Tylko wyjątkowym zbereźnikom kanapa i krzesło może kojarzyć się fallicznie. Obłuda i słoma z butów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przechodzi wszelkie granice, może niech kościół zaproponuje jeszcze powrót cenzury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co? Oni teraz chcą całą kulturę Lublina cenzurować? A ktoś z nich się w ogóle na tym zna? Ktoś z nich bywa w galeriach czy teatrach w Polsce i świecie? Przecież to jakiś prymitywizm mentalny:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Ci, co protestują, maja takiego "ptaszka", to ja im i im partnerkom - współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tułajew,jak się wszystko panu kojarzy z seksem to co pan przy sobie nosisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS czy Kler, Kler czy PIS ... to kontynuacja inkwizycji, grabieży, zakłamania i manipulacji. Kościół żyje dogmatem i PIS także ... dogmatem mlaskania prezesa i zamachu ... nie chce się już tego czytać ! po tej ewangelii [ w linku ] powinni napisać własną ! dnia pięknego wieku XX narodził się kolejny wieszcz, niosący posługę ludowi polskiemu. Na imię mu Jarosław. Nie nosi w klapie Matki Boskiej jak jego karmiąca ręka. Wyrzekł się tego. Jednakże niejaki Tadeusz z Torunia powołał nowy zakon, nie krzyżowców, lecz radiowców. Geotermalnie fundusze na przewrót zbiera. Czarni rycerze zagarniając kolejne majątki w postaci hektarów, odkładają na "czarną godzinę" z tacy ... Sięgając po 0,5 % czują się już tak bezkarni, gdyż w imię pana ich Jarosława, niejaki Hoffman i Zbigniew szable nadstawią. Szacowny Benedykt wiedząc, że świat się kończy, po zbadaniu kilku przepowiedni, sam abdykował. Czy Jarosław mógłby go zastąpić ? TAK - ale musiałby polecieć samolotem do Watykanu. Bywał już przecież w Gruzji ... Niestety - pilnowanie grobu kota ALIKA jest ważniejsze... Jarek zostanie w Polsce i dokończy dzieła wPISdu. http://www.paranorma...ciol-katolicki/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) pedalstwo widzę ostro się lansuje cóż radni PiS mają rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś takiego, tułajew na okładce zoom-a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak pier... KRZYŻ? i będzie misiecznik KUL-tury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu młodzieży na świecie pedofilia kojarzy się z czarną sukienką ? Kto na to zapracował ? kto wypłacił miliony w ramach odszkodowań ? Jeśli PIS stoi po stronie kleru, więc świadomie popiera pedofilię :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro widzą tam penisa to nasuwa się jedno, głodnemu chleb na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ludzie wierzący mają monopol na uczucia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postanowiłem dziś przejść do 3 bazy z moją nową dziewczyną. Żeby wiedziała o co kaman wymontowałem tylnią kanapę z golfa i postawiłem na krześle. Przyszła, zapytała po ch... trzymam kanapę na krześle? Radny Tułajew, wisisz mi pan randkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę żeby za MOJE podatki właśnie takie okładki powstawały! I wam klechy nic do tego. Nie życzę sobie za to żeby z moich podatków finansowane były limuzyny dla biskupów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------------I JA SIĘ PODPISUJE POD TYM LISTEM !--------------------------------- "Platforma Oszustów" (PO) wygrała Wybory w Lublinie bo wsparli Ich żydo-komuchy z SLD i da wnego PZPR i dlatego poniżącie Lublin i Mieszkańców Lublina ! . Ale po następnych Wyborach śladu po was nie zostanie "artyści-dobroczyńcy" i dlatego mamy Prawo głosić , że Lublin tak jak cała Polska jest pod "rządami" reżimu "PO" czyli TOTALNYCH WROGÓW przed którymi mamy PRAWO i OBOWIĄZEK bronić Siebie i bronić Nasze piękne MIasto LUBLIN oraz Swoją ukochaną OJCZYZNĘ. Jeżeli byłby Prawy Prezydent Lublina to nie tylko musielibyście natychmiast wycofać tę okładke ZOOM-u ale jeszcze musielibyście zapłacić Kolegium za Obraze Miasta i Jego Nieszkańców !!!. Szczęść Boże Prawewmu LUBLINOWI !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta okładka to jest widomy obraz nędzy i rozpaczy PiSu.Im wszystko z tym się kojarzy bo to zboki są tak jak ten ich nikczemny pan prezes Jarosław który jest pedziem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech lepiej quasi organizacje katolickie nie wypowiadają się w imieniu młodego pokolenia Lublinian. Jak powszechnie wiadomo organizacje katolickie mają nieco inny system wartości od młodych ludzi. Gdyby młodym coś nie odpowiadało z ta okładka na pewno by o tym poinformowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy katopisiorki, nie musicie czytać wszystkich pism, książek, chodzić do kina, teatru itp. Wy macie wszak swoją ideologiczną prasę, wystawy i wielkiegc - małego szczerbatego wodza. I róbcie co chcecie. Organizujcie wystawy, drukujcie foldery, i nie przeszkadzajcie innym żyć jak chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koziara piszacy o monopolu ;-) cóż bumtararyzm jest jest dziś jak socrealizm kiedyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUŁAJEW ŁAPY PRECZ OD KULTURY.NIE BĘDZIESZ NAM MÓWIŁ CO JEST DOBRE A CO ZŁE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...