Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS znowu o okładce ZOOM. Piszą działacze katoliccy

Utworzony przez Echnaton, 27 lutego 2013 r. o 16:35 Powrót do artykułu
heh PIS znowu o okładce ZOOM,bo co oni innego potrafią.......................żenada,im nawet nie wychodzi udawanie troski o obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Lubelscy radni nadal zajmują się głupotami to żądamy niewypłacania im pieniędzy za takie posiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głodnemu chleb na myśli. ktoś tu ma problem bo widzi wszędzie penisy i bynajmniej nie jestem to ja. do walki z żukiem wykorzystywać środowiska katolickie-to jest odrażające.prawda panie sylwestrze?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echnaton napisał:
Banda zboczeńców! Tylko wyjątkowym zbereźnikom kanapa i krzesło może kojarzyć się fallicznie. Obłuda i słoma z butów.
smutne, ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z cenzurąąąąąąąąąąąąąąąąąąą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głodnemu chleb na myśli - widać co siedzi w głowach ludzi ze środowisk katolickich, prawicowych i radnych PiS, które sprawy uznają za najistotniejsze. Pogratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówicie "głodnemu chleb na myśli......." napewno głodne to są dzieci w Polsce aż 800 tysięcy !!!!! zamiast wydawać kase na takie głupoty ZOOM mogli by dożywić dzieci..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się czymś poważnym, Zoom jedyny obiektywny informator. Dajcie ludziom działać, zamiast czepiać się i szukać wszędzie anty-pro-politycznych przesłanek. Weźcie się do roboty. Szkoda czasu na pierdoły a chrześcijanie niech się zajmą molestowaniem dzieci przez księży a nie pierdołami tego typu. Boicie się o swoje pociechy, wyłącznie w Polsce Internet, znieście reklamę i telewizje, siedźcie codziennie z Biblią przy świecy a wszystkie pieniądze rozdajcie biednym i potrzebującym. Jak czytam coś takiego aż mam ochotę opuścić kraj za który walczył mój dziadek. Smutne, ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół niech sie zajmie tym czym powinno, a nie wpierdziela się w politykę i kulturę A okładka jest spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kilku deb***i zabiera nam prawo do własnej interpretacji? Jak oni widzą tam członka to nie znaczy ze ja go widzę... Niech lepiej panowie zajmą się pracą fizyczną, najwidoczniej praca umysłowa sprawia im ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coz sztuka ma to do siebie ze kazdy MA PRAWO odbierac ja na swoj sposob a jesli do tego wzburza kontrowersje i powoduje dyskusje to brawa dla autora... jedni widza meble a inni meski narzad plciowy... jak mowi przyslowie "glodny zawsze o chlebie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy wtryniają się nie rozumiejąc pojęcia sztuka współczesna i bez nawet znikomej wiedzy na ten temat. Mówią o młodym pokoleniu lublinian, a kto to tworzy?? Czyż nie ludzie młodzi, ambitni, ci którzy nakręcają jakąkolwiek kulturę w Lublinie? My nie mamy prawa się wypowiadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy wtryniają się nie rozumiejąc pojęcia sztuka współczesna i bez nawet znikomej wiedzy na ten temat. Mówią o młodym pokoleniu lublinian, a kto to tworzy?? Czyż nie ludzie młodzi, ambitni, ci którzy nakręcają jakąkolwiek kulturę w Lublinie? My nie mamy prawa się wypowiadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wytłumaczyć, bom głupi i w żaden sposób pojąć nie mogę, w jaki sposób kanapa na krześle może być "skandalizującą" czy "uderzającą w dobre obyczaje" treścią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...