Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizza na dowóz Lublin

Utworzony przez gortes, 30 września 2016 r. o 11:13
Od kogo dowożą naprawdę smaczne jedzenie, a przede wszystkim szybko i jest ono zawsze ciepłe? Nie zamawialiśmy od dosyć dawna nigdzie pizzy, a teraz średnio mamy czas na wypady do lokalu. Coś Wam przychodzi na myśl? Gdzie można dobrze zjeść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gusto Dominium ostatnim razem dowiozło nam pizzę w 35 minut, ciepłą, ale my nie mamy daleko i zamawiamy zazwyczaj w godzinach południowych. Opłaca się nam tam jeść bo mamy drugą pizzę za 5 zeta, a przy większej liczbie osób wychodzi niewielkia kwota za normalny obiad. Tak więc moim zdaniem warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w tygodniu to u nich normalne. Na weekendzie czekaliśmy ponad godzinę, ale wtedy to wiadomo, że lokale są zawalone ludźmi. A jednak w tygodniu, tym bardziej w godzinach południowych ludzi w lokalach jest bardzo mało i właśnie dlatego odpalane są te wszystkie promocje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem tam kilka razy - pizza była zawsze smaczna i szybko podana, ale jak to wygląda przy dostawie, to nie mam pojęcia. Tak oceniając lokal to raczej widać, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik - przynajmniej z mojej perspektywy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię zamówić sobie Telepizzę, jak się weźmie dużo dodatków to naprawdę można się smacznie najeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...