Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski: Niedawno położyli, a już rozbierają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2017 r. o 14:50 Powrót do artykułu
cały środek jest skopany.....woda od dawna stoi pod mcdonaldem w 2 miejscach i nie tylko tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buha ha ha. Kolejny raz to samo. Czy w tym mieście da się coś zrobić raz, a dobrze? Pamiętam jak kładli nowy asfalt na Leszczyńskiego. Trzy razy go wycinali, bo to zapomnieli o elektryce, a to od czymś tam jeszcze, ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Tego łysego typka co ma wysokie czoło na glacy bez mózguto mam w nosie. Nadaje się ta fujarka na wójta POdlubelskiej WSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buk, terror, zgnilizna. PiS=V kolumna Watykanu!!! Watykan=CCCP, Wyszyński=Nowotko, Wojtyła=Bierut!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
POkraczna siroto Kraśnik to pozytywna wizytówka Lubelszczyzny. Lublin POd rządami Łysonia nie dorównuje Kraśnikowi do pięt.
A byłem ostatniom. Obok pola cebuli ponoć na gównej ulicy był asfalt. Ale jakoś nie zauważyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastoiska i kałuże. Czy budowlańcy posługiwali się kiedykolwiek poziomnicami i wiedzą do czego toto służy? Budować drogę czy chodnik "na oko" oto nasza polska specjalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Świetny projekt tylko zapomnieli o wodzie" Nie zapomnieli, fontann aż nadto! :) Jest też dominanta w postaci szaletu, a że właściwie nic się nie zmienia poza kostką i fontanną, zostają stare krzaczory itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska kreatywność niezna sgranic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...