Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski skąpany w wiosennym słońcu. Zdjęcia z drona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2017 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Tytuł: Plac skąpany, należy czytać: Plac SKOPANY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej zdjęcia dla prokuratora. Pół lublina wie, że "niegospodarność" była w fazie projektowej. Lifting za 47 mil z chińskim kamieniem i niesławnym kiblem. Fontanna brzydka i droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To raczej zdjęcia dla prokuratora. Pół lublina wie, że "niegospodarność" była w fazie projektowej. 
Będziesz miał okazję to wkrótce wyjaśnić i obyś miał dowody ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam beton a zieleni prawie nie ma, jak przed csk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beton to określenie pasujące do mózgu większości udzielajacych się w komentarzach... oj boli boli, bo inwestycja po ukonczeniu i zazielenieniu będzie robić wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak, szczegolnie na pierwszym zdjęciu widać, że "wcale nie ma zieleni", swoją drogą poczekajcie aż wszystko się rozwinie i zakwitnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie im wyszedł ten beton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pro napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To raczej zdjęcia dla prokuratora. Pół lublina wie, że "niegospodarność" była w fazie projektowej.
Będziesz miał okazję to wkrótce wyjaśnić i obyś miał dowody !
Chyba chodziło mu o stadion lekkoatletyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie za mało betonu! A przecież była taka okazja to wyrąbać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pro napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To raczej zdjęcia dla prokuratora. Pół lublina wie, że "niegospodarność" była w fazie projektowej.
Będziesz miał okazję to wkrótce wyjaśnić i obyś miał dowody ! Nie muszę mieć żadnych dowodów bowiem działam w interesie publicznym. Mówię wyłacznie o czym się w mieście mówi. Apeluję tym do dziennikarzy, by wybijąjąc się na niepodlegość w interesie "twoim i moim" sprawdzili temat. Sporo w temacie Litwy jest dziwne i to już od fazy projektowej.Co dało mi się usłyszeć na korytarzach UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli działasz "w intersie publicznym" na łamach publicznego medium to powinieneś mieć jakiekolwiek dowody na głoszone publicznie oszczerstwa naruszające czyjeś dobra osobiste i podważające uczciwość w obrocie gospodarczym.  Ale masz rację, nie musisz i wtedy szybciej się wszystko dla ciebie zakończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pro napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To raczej zdjęcia dla prokuratora. Pół lublina wie, że "niegospodarność" była w fazie projektowej.
Będziesz miał okazję to wkrótce wyjaśnić i obyś miał dowody !
Philipsa Budimex wymienił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pro napisał:
Jeżeli działasz "w intersie publicznym" na łamach publicznego medium to powinieneś mieć jakiekolwiek dowody na głoszone publicznie oszczerstwa naruszające czyjeś dobra osobiste i podważające uczciwość w obrocie gospodarczym. Ale masz rację, nie musisz i wtedy szybciej się wszystko dla ciebie zakończy. Dowody to trzeba mieć jak faktycznie się czyjeś dobra osobiste narusza. No właśnie tylko czyje Opisuje sui generis sytuację w której jako obywatel niepokoję się tym co dane mi było słyszeć w teamcie PLACU LITEWSKIEGO i jedynynie alarmuję w interesie publicznym prasę. Jej uprawnienia określone są nie tylko w KPA. Nie czyniłem żadnych wycieczek ad personam. Nie mam powodu wątpić w czyjąś uczciwość. Nie podoba mi się chiński kamień ale i np. cena Nie zauważyłem by komuś się ona podobała. Prokurator może powinien sprawdzić czy w tym wypadku nie nastapiła niegospodarność. To chyba nie odosobnione po sprawach z autostradami.I tyle. Jeżeli wywodzisz więcej polecam wnioskowania prawnicze. I rok "Wstep do prawoznastwa" H. Groszyk. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pro napisał:
Jeżeli działasz "w intersie publicznym" na łamach publicznego medium to powinieneś mieć jakiekolwiek dowody na głoszone publicznie oszczerstwa naruszające czyjeś dobra osobiste i podważające uczciwość w obrocie gospodarczym. Ale masz rację, nie musisz i wtedy szybciej się wszystko dla ciebie zakończy. Dowody to trzeba mieć jak faktycznie się czyjeś dobra osobiste narusza. No właśnie tylko czyje Opisuje sui generis sytuację w której jako obywatel niepokoję się tym co dane mi było słyszeć w teamcie PLACU LITEWSKIEGO i jedynynie alarmuję w interesie publicznym prasę. Jej uprawnienia określone są nie tylko w KPA. Nie czyniłem żadnych wycieczek ad personam. Nie mam powodu wątpić w czyjąś uczciwość. Nie podoba mi się chiński kamień ale i np. cena Nie zauważyłem by komuś się ona podobała. Prokurator może powinien sprawdzić czy w tym wypadku nie nastapiła niegospodarność. To chyba nie odosobnione po sprawach z autostradami.I tyle. Jeżeli wywodzisz więcej polecam wnioskowania prawnicze. I rok "Wstep do prawoznastwa" H. Groszyk. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej pro napisał:
pro napisał:
Jeżeli działasz "w intersie publicznym" na łamach publicznego medium to powinieneś mieć jakiekolwiek dowody na głoszone publicznie oszczerstwa naruszające czyjeś dobra osobiste i podważające uczciwość w obrocie gospodarczym. Ale masz rację, nie musisz i wtedy szybciej się wszystko dla ciebie zakończy. Dowody to trzeba mieć jak faktycznie się czyjeś dobra osobiste narusza. No właśnie tylko czyje Opisuje sui generis sytuację w której jako obywatel niepokoję się tym co dane mi było słyszeć w teamcie PLACU LITEWSKIEGO i jedynynie alarmuję w interesie publicznym prasę. Jej uprawnienia określone są nie tylko w KPA. Nie czyniłem żadnych wycieczek ad personam. Nie mam powodu wątpić w czyjąś uczciwość. Nie podoba mi się chiński kamień ale i np. cena Nie zauważyłem by komuś się ona podobała. Prokurator może powinien sprawdzić czy w tym wypadku nie nastapiła niegospodarność. To chyba nie odosobnione po sprawach z autostradami.I tyle. Jeżeli wywodzisz więcej polecam wnioskowania prawnicze. I rok "Wstep do prawoznastwa" H. Groszyk. Pozdrawiam
pro napisał:
Powiesz to prokuratorowi, że nie podoba ci się chiński granit i autostrady więc masz prawo do rzucania publicznych oszczerstw i oskarżeń o przekręty na ludzi zaangażowanych w remont Placu Litewskiego.  
pro napisał:
Na pewno przyzna ci rację. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku opamiętaj się. Duszą Cię jakieś złe emocje. Niczego prokuratorowi nie będę mówić, bo w tej sprawie nie ma prokuratora. Wogóle nie ma sprawy bo nic o przekrętach mi nie wiadomo.Może Tobie?Niegospodarność ma w prawie różne oblicza. To ja uważam, że zgodnie z zasadą instrukcyjności i oportunizmu prokuratura powinna sprawdzać z urzędu sytuacje w których mamy najdroższy km w Europie, czy fakt ,że multum ludzi w Lublinie nurtuje fakt, że za 47 milionów zrobiono lifting. Chyba drogo nie sądzisz? Nie jestem budowlańcem, nie znam branży ale jako prawnik chętnie usłyszałbym od organów Państwa np. od NIK, że wszystko zostało zrobione ok. Dlatego pada w mojej wypowiedzi słowo "raczej" i stanowi parabolę stylistyczną do tego co napisałem powyżej. Podobnie jak "pół Lublina wie" jest przenośnią jak "english is spoken alll over the world". Dalej. Może wiecej dystansu do siebie. Moja wypowiedź miała charakter ogólny i nie była skierowana ad personam. Nikogo nie miałem zamiaru obrażać i nikogo nie obraziłem. Jeżeli czujesz się dotknięty to powiem Ci - nie znamy się. Nie do Ciebie pisałem. Moge wyrazić jedynie ubolewanie w tej misz masz zbędnej dyskusji. Jeżeli jesteś wykonawcą/projektantem placu -dziękuję jako Lubelak za wykonaną prace. Doceniam wysiłek. Krytycznie/konkretnie oceniam estetykę i mam do tego prawo. Nie chce mi się już więcej tłumaczyć.To jałowe. Zastanów się co piszesz abyśmy faktycznie w prokuraturze się nie spotkali o groźby karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale paskuctwo. Tylko rzule będa tam przesiadywac i s rające gołębie. Lepiej parking by zrobiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary plac mial wiecej zieleni a teraz to architektoniczne betonowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...