Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Singera w Lublinie jest bardziej trawiasty niż był

Utworzony przez lubelak, 7 września 2011 o 12:12 Powrót do artykułu
Tyle miejsca w takim punkcie miasta aż się prosi o zagospodarowanie, a nie jakiś tam trawnik... Czy nikt nie widzi tego jak wykorzystywana jest przestrzeń tego miasta???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
market lepszy, co ?
0
jeśli to rondo jest Mochyły, to pomnik był Bieróta.
0
Wyremontowane to ono będzie po namalowaniu pasów... U nas jest jakaś dziwna mentalność nieuwzględniania tego typu prac w dacie zakończenia remonu...
0
To,że więcej zieleni to dobrze.Szkoda tylko ,że zlikwidowano jeden pomnik.Należałoby wszystkie,oprócz "unii"i "nieznanego żołnierza".Ale każda "władza" musi mieć swoje symbole -najczęściej takie, na które społeczeństwo pluje.............;-((
0
Pamiętam ten plac już bez pomnika...Jeszcze w latach 90tych (konkretnie połowy) wyłożony był cały granitem. Nagle mozna wyczytać było z prasy,iż 'nowobogacki granit zostanie użyty do utwardzenia zatok autobusowycjh'.Doskonale to pamiętam,bo wprawiło mnie to w wielkie zaskoczenie.Ciekawi mnie u którego z urzędników tamtego okresu 'nowobogacki granit' służy do dziś jako wyłoenie kominka,czy chodnik... Od około 17lat plac ten zarastają chaszcze,to takie lubelskie....
0
pamietam to miejsce, jak jezdziłem do szkoły autobusem nr 34 z czechowa do FS (czy daewoo od 1996), zawsze we wtorek rano piwko albo winko a potem juz napewno do szkoły sie nie szło piekne czasy... ryba pozdro pamietasz
0
proste że pamiętam, pozdro
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: