Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja się bardzo cieszę, że powstały i powstają takie obiekty w Lublinie i chociaż widzę na co idą moje podatki, buzia się sama cieszy widząc ile nowych dróg i remontów jest w mieście, startujące i lądujące samoloty, stadion, basen olimpijski, teatr w budowie, obwodnica i masa innych rzeczy... to już zaczyna procentować i będzie jeszcze bardziej, ale gbury, frustraci i nieudacznicy skąd mają o tym wiedzieć, oni nie potrzebują rozrywki, kultury, nowych inwestorów i miejsc pracy ich przeraża, że Lublin idzie do przodu a oni zostają w tyle 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
********* ALE  JAJA ! --- AMBITNY  CEL  DOPŁACANIE  MILIONOW  DO  BUBLA ! *********************** Gdzie  to  macie  takie  poczucie  humoru  w  Redakcji  czy  w  Ratuszu ? .   Jeźeli  jeszcze  przed  budową  stadionu  wiadomo  było , źe  trzeba  będzie  MILIONY  dopłacać ,  to  co  za  DEBIL  wydał taką  obciąźającą  budźet  Lublina  decyzje ? .   RADNI  (PIS)  powinni  ustalić  Winnego  i  po  pro stu  obciąźyć  Go  kosztami  utrzymania  tego  BUBLA  NA  BAGNIE ! .
PIS (minister skarbu Jasiński) doprowadził do upadku curkowni, a radni jednogłośnie (także PIS) głosowali za budową stadionu, a Pruszkowski (PIS) umieścił stadion w RPO dla Lublina hipokryto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich ujadających tu piesków - dobrze wiecie, że jesteście w mniejszości, na szczęście większość Lublinian ma inne zdanie i inną wizję miasta, cieszą się z tego, że pieniądze są inwestowane i widzą na co a nie przejadane jak to było za Pruszkowskiego (8 lat o zgrozo) Wszystko się rozkręci i wyjdzie na prostą, trzeba do tego troszkę czasu i cierpliwości, jedno jest pewne: nie robić nic, nie budować i wtedy nie będzie strat i nie będzie niczego jak mawiał klasyk Kononowicz W 2017 mistrzostwa europy u21 na stadionie to będzie "kop" wizerunkowy, marketingowy, turystyczny i ekonomiczny dla Lublina To tak jak z lotniskiem, które ma 2 lata a wszyscy chcieli by mieć tu już Modlin (który obsługuje 3,5 mln aglomeracje stolicy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grodzki jestem osoba niepełnosprawną. Proszę mi i moim znajomym udzielić odpowiedzi, którędy mogą wjechać na stadion wózkiem inwalidzkim ? A może Pan dziennikarz mi pomoże ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpitale muszą zarabiać, autostrady też a stadiony i MOSIR-y muszą przynosić straty, oto filozofia obecnej ekonomii PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpitale muszą zarabiać, autostrady też a stadiony i MOSIR-y muszą przynosić straty, oto filozofia obecnej ekonomii PO.
  A co ma PO do tego głąbie? sądzisz, że w miastach gdzie rządzi PiS MOSiR-y nie przynoszą strat? hale, stadiony, baseny mają olbrzymie powierzchnie i nigdy na siebie nie zarabiają, taka już kolej rzeczy ... cywilizacja kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...