Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantacja marihuany w mieszkaniu na Bronowicach (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Jezus Chrystus, 23 marca 2012 r. o 11:18 Powrót do artykułu
XYZ napisał:
Ty gnojku i bydlaku nie używaj imienia Jezus Chrystus nadaremnie. To ja dla ciebie przygotuje miejsce w kiciu i mam nadzieję że będziesz z tego zadowolony. Jeśli chcesz to spotkam sie z tobą i spojrzę ci w twarz. Ten incydent dla tego młodego człowieka którego określiłes dillerem jest jego tragedią.
Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc po ilości telefonów i wadze do warzenia marihuany, bronisz go śmieciu bo pewnie fach was łączy, łatwej kasy kosztem małoletnich miłośników narkotyków. Mam nadzieję że do kolegi dołączysz w celi on ci tam wyrko zagrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Chrystus napisał:
Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc po ilości telefonów i wadze do warzenia marihuany, bronisz go śmieciu bo pewnie fach was łączy, łatwej kasy kosztem małoletnich miłośników narkotyków. Mam nadzieję że do kolegi dołączysz w celi on ci tam wyrko zagrzeje.
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'DOCTOR' co Ty mozesz wiedziec o narkotykach. chodze na terapie juz jakis czas i wiem o czym wy tam gadacie, 2 zupelnie inne swiaty tego co jest a tego co nie jest...wystarczy silna wola i twarda psycha, a mozesz jarac dowoli i nie stac sie cpunem dającym sobie w zyle, idz zwalczac tych meneli na ulicy skoro masz z nia stycznosc, tych ktorzy leja swoje dzieci bo sa alkoholikami.nie chodzi o szkole, ale o życiówe, wiecej trzeba zmienic w anszym codziennym zyciu nic tego co was uczą tam na studiach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już koniec kariery w "Fashion" tych żałosnych pozerów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra, a ciekawe co policja zrobiła z ta marichuaną.. Jestem przekonana ze conajmniej skosztowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie  - palisz od lat i widać efekty : relatywizm, abulia i konfabulacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz: XYZ, ta niby tragedia - oby więcej takich - jednego czy dwóch pętaków, zapewne przyczyni się w jakimś stopniu - znikomym, ale jednak - do zapobieżenia tragedii wielu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...