Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Planują dużą inwestycję drogową w Lublinie. Ale mieszkańcy nie chcą trasy za oknami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2017 r. o 20:44 Powrót do artykułu
ludzie !! przedłużenie smoluchowskiego do zemborzyckiej i dalej jej kontynuacja drogi do makowej i przyszłej obwodnicy jest konieczna !!! komu to przeszkadza? zemborzycka jest zakorkowana i strasznie długo czeka się zielone na zemborzyckiej do kunickiego, szlag mnie trafia, nie można też normalnie wyjechać z podporządkowanych ulic. dla zainteresowanych mapa: ***gisexpert.maps.arcgis.com/apps/view/index.html?appid=fe9f59b59fe74f92a36790139646b7e6&extent=22.2954,51.1827,22.8227,51.3301
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga to doskonały pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu dyskutować z egoistami - było w planie? - było, więc budować i nie oglądać się na opinie bandy mącicieli, którym nic się nie podoba, pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie o tym, że ta droga ułatwi życie mieszkańcom jest złudne: ma to być droga dla celów przemysłowych. I – jak to już zauważył ktoś wcześniej – będzie silnie eksploatowana, bo tamtędy będą kierowały GPSy i Google Maps jako drogą najkrótszą. I obudzimy się z ręką w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macicielko a co to znaczy silnie eksploatowana i do celow przemyslowych o jakim przemysle tu mowa,Uwazasz ze sama jadac wg. GPS nie umilasz innym mieszkancom zycia przeciez tez cie prowadzi najkrotsza droga a tam tasz mieszkaja ludzie no ale moze tobie wolno a innym nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować. Było wiadome od dawna że tam będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budować. Nikt nie chce dzikiego ruchu dosłownie przed swoimi oknami, plany zawsze można zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie budować. Nikt nie chce dzikiego ruchu dosłownie przed swoimi oknami, plany zawsze można zmienić." Ja też nie chcę żeby dziki biegały mi pod oknami, ryją w grządkach i przenoszą afrykański pomór świń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję helikoptery jedyne wyjście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budować są inne alternatywy np przedłużenie ul Diamentowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkrety Maniek konkrety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy pieniacz .Jeździć dobrymi drogami,mieć dobry zasięg komórki ale droga nie przy jego posesji ani też maszt telefonii komórkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga potrzebna i od lat przewidziana planami. Jak ktoś nie sprawdził przed zakupem mieszkania czy domu niech teraz nie pluje jadem i nie jątrzy. Za swoje błędy trzeba brać odpowiedzialność, a nie utrudniać życie innym. Ale swoją drogą: taki artykuł bez mapki poglądowej - przedszkole dziennikarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest własnie prawdziwe oblicze urzędu miasta Lublin i urzedującego prezydenta - robienie wbrew woli mieszkańców i dorabianie teorii, że mieszkańcy zgłaszaja taką potrzebę.... tak mieszkańcy Świdnika albo Krasnegostawu widzą taką potrzebę więc dowalmy ludziom ulicę z 4 pasami pod oknami!  I te teorie o tym, że skoro planowano w latach 90-tych..... Od lat 90tych wiele się zmieniło i plany zagospodarowania też diametralnie zmieniano więc co za dydrdymały!! Naiwny lud kupi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent słucha mieszkańców przecież remont Sowińskiego został odwołany przez protesty mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy chciałby mieszkać w mieście i to w centrum najlepiej a mieć cisze za oknem jak na wsi..... jak zwykle komuś coś przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usprawnienie komunikacji jak zwykle budzi kontrowersje. Nie nowych dróg-źle. Robią drogi-źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga jest niezbędna, to słuszny krok, ale marudy zawsze będą marudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Samolej, proszę mówić we własnym imieniu bez powoływania się na ogół. Należę do sporej grupy mieszkańców, którzy są entuzjastami tej inicjatywy. Nie upoważniałem Pana do zabierania głosu w moim imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie !!! Jestem mieszkańcem ulicy Sierpnińskiego i mimo, że również będzie stanowiła dla mnie pewną uciążłiwość to bardzo czekam na tą inwestycję. Ta droga jest w planach od lat sześćdziesiątych i każdy kto się tutaj budował wiedział o tym. Mam nadzieję, że p. Prezydent Żuk na którego głosowałem nie ugnie się pod naciskiem p.p. Samolejów i spółka. Ta droga jest nam mieszkańcom Lublina naprawdę bardzo potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...