Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma ma już listy wyborcze. Obyło się bez roszad

Utworzony przez Guest, 3 września 2015 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Kiepsko to widzę  :lol:  :lol:  :lol:
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym ten USMIESZEK zejdzie po głosowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie broń karpika bo słowa były jego jak nie poznałeś jego głosu to sobie odtwórz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale to byly slowa, ktore on cytował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym ten USMIESZEK zejdzie po głosowaniu
wiem, wiem... jak dojdziecie do władzy to m i zęby powybijacie  :lol:  :lol:  :lol: spoko!liczę, że nie dojdziecie :P a i tak mam próchnicę. I tak by mi kiedyś wyleciały :lol:  :lol:  :lol: I tak zagłosuję na PO  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to zestaw aferzystow i zlodziei Na czele z karpinskim i mucha Ktora Jest jeszcze pod wrazeniem wystepu Madonny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to byly slowa, ktore on cytował.
no i co z tego niby? ja też cytuje teraz twoje słowa tylko pytanie czy na bazie 1 zdania wyrwanego z kontekstu mogę cie oceniac? nie wydaje mi sie. więc proponuje skonczyć jałową licytację cytatami i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie widzisz i nie grzmisz!!!
Bender: - Kandydat PiS na senatora to PZPR-owski komunista - Prof. Cioch z byłego PZPR-owskiego towarzysza, stał się kandydatem PiS na senatora. W moim przekonaniu to jest uzurpatorstwo. Zanim został kandydatem powinien pokazać, przekonać, że marksizm - leninizm z niego wywietrzał. Na byłego PZPR-owca jest za wcześnie, na farbowane lisy nie ma co głosować Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/455199,bender-kandydat-pis-na-senatora-to-pzprowski-komunista,id,t.html
 
Bohater najnowszej afery obyczajowej poseł Piotr Szeliga (do niedawna Solidarna Polska) zapłacił z pieniędzy Sejmu za nocleg w hotelu, w którym spotkał się z Magdaleną I. Wcześniej to właśnie tej absolwentce KUL miał nie zapłacić 200 zł za usługi seksualne. http://natemat.pl/88353,za-hotel-gdzie-posel-szeliga-spotkal-sie-z-prostytutka-zaplacili-podatnicy
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci czyje w końcu są ?  
Ten z lewej to nie rodzina. To oszukany był mąż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie jak rodzina :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...