Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tomek napisał:
Sam się puknij w pusty łepemoja! I nie obrażaj ludzi na forum, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii.
O jakim obrażaniu piszesz? Wyrażam tylko swoją opinię co do osoby której tak bronisz. Ponoc każdy ma do tego prawo na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Oczywiście żłapówki,n. WINA SANEPIDU!. Kontrolerzy powinni CODZIENNIE wykonywać od 2 do 5 kontroli, a nie siedzić w biurze i grać w karty. "Sanepidziarze" więcej zarabiają na łapówkach niż na pensjach, więc nie ma się co dziwć, że im się nie chce ruszać w teren. Poproszę o wykaz kontroli za miesiąc styczeń i luty br. Ile i jakich podmiotów skontrolowano??
Anka, obrażasz uczciwych ludzi, których nawet nie znasz. Oskarzasz o łapówki , a takie pomówienia są karane i mam nadzieję, że ktoś sie tym zainteresuje. Nie chce mi się szerzej komentować twojego pieniactwa bo na to nie zaslugujesz. Oj, prosta z ciebie kobiecina, prosta jak niemiecka autostrada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda Gesller padła by na zawał !!! dobry materiał do pracy magisterskiej Ja bym ten art zatytułował tak "SYF , KIŁA I MOGIŁA "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wizytówka całego województwo lubelskiego. Nie wolno tam jechać na wczasy i t.p. wypoczynki, bo można stracić tam zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdj.20 hehe, nie ma to jak chlapnąć sobie browarka w robocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne pozdrowienia dla Witka i Ewy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek Siemion sie w grobie przewraca!!! Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zdj.20 hehe, nie ma to jak chlapnąć sobie browarka w robocie
w tym przypadku konieczność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz wiem dlaczego wasate mariany i tipsowe mariolki w Londynie zra splesnialy chleb za 20 penow To sa ich lubelskie standarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee napisał:
To piekarnia odkupiona po bezdku przez Szaconiów z Żukowa
Dzięki Bogu , Bezdek by do tego nie dopuścił .Jest bardzo poukładany. Myślę że gryzie go sumienie że sprzedał takim GNOJKOM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w tym przypadku konieczność...
możesz mieć rację, na trzeźwo w tym brudzie nie mogli pracować ze świadomością że potem ludzie to jedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez przesady jaka masakra jaki syf. Znam tą piekarnię bo robiłem tam ponad rok jako kierowca. Obfotografowali nieużywaną szfkę niesprawną i nieużywaną lodówkę jakiś nieczynny wyciąg i blaszki przed myciem. W tej piekarni co teraz jeżdżę jest znacznie gorzej. To jest nagonka zrobiona przez konkurencję. Dajcie spokój pieczywo robili pierwsza klasa. Co wy ludzie wiecie co jecie. Moja kobita pracuje w stokrotce a co się dzieje w hipermarketach. To włosy stają dęba jak mi opowiadają.Chrabąszcz to jest pikuś. To nikomu nie zaszkodzi a w innych krajach jest przysmakiem. Ale te kurczaki śmierdzące rzucane na ruszta a wcześniej myte bo tak obślizłe. Te przeróbki rzeczy tracących termin... Najgorzej jest w marketach wiem co mówię od 16 lat robie w spożywce. Mógłbym nie jedno powiedzieć ta piekarynka to pikuś co oni tam robili, pajęczynka troszkę kurzu to nic podług tego co ja widziałem gdzie indziej. Nie wieta co jeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślązak napisał:
To wizytówka całego województwo lubelskiego. Nie wolno tam jechać na wczasy i t.p. wypoczynki, bo można stracić tam zdrowie.
te ślunzak, pilnuj swojego ogródka. Lepiej mieć jedną czy dwie syfiaste piekarnie niż całe życie oddychać syfiastym powietrzem. Piekarnie się spacyfikuje a ty co zrobisz z tym syfem w powietrzu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważcie że nie ma słowa o myszach i szczurach i ich odchodach co jest typowe dla piekarni. Wniosek, nawet szczury nie chciały mieszkać w takim syfie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid to zamknął? Powinien wysadzić ten syf w powietrze razem z włascicielka syfiarą!!! Ludzie znają tę syfiarę i nic nie robią? A tak na marginesie to szacun za upublicznienie tego syfu!!! I smacznego dla wszystkich dotychczasowych klientów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za k..... syf!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
No bez przesady jaka masakra jaki syf. Znam tą piekarnię bo robiłem tam ponad rok jako kierowca. Obfotografowali nieużywaną szfkę niesprawną i nieużywaną lodówkę jakiś nieczynny wyciąg i blaszki przed myciem. W tej piekarni co teraz jeżdżę jest znacznie gorzej. To jest nagonka zrobiona przez konkurencję. Dajcie spokój pieczywo robili pierwsza klasa. Co wy ludzie wiecie co jecie. Moja kobita pracuje w stokrotce a co się dzieje w hipermarketach. To włosy stają dęba jak mi opowiadają.Chrabąszcz to jest pikuś. To nikomu nie zaszkodzi a w innych krajach jest przysmakiem. Ale te kurczaki śmierdzące rzucane na ruszta a wcześniej myte bo tak obślizłe. Te przeróbki rzeczy tracących termin... Najgorzej jest w marketach wiem co mówię od 16 lat robie w spożywce. Mógłbym nie jedno powiedzieć ta piekarynka to pikuś co oni tam robili, pajęczynka troszkę kurzu to nic podług tego co ja widziałem gdzie indziej. Nie wieta co jeta.
kazik masz rację ta piekarnia posiadała certfikaty ISO 9000 i9001 to są malutkie uchybienia w pomieszczeniach nie używanych do produkcji. Szef napewno odwoła sie od tego mandaciku a usterki usunie w ciągu góra tydzień. Trzym się szerokości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślunzok napisał:
TTy zapiździały lubelski pedale nie podoba ci się komentarz bo wolisz syf,brud,smród!!! Jak się myjesz 1 raz w tygodniu w sobotę to nie ma co z tabą dyskutowac bidulku!!! Polska "D".Pa brudasy i syfiarze!!! Poczytaj chociaz co to jest natrysk.
to od tego wdychanego syfu ze śląskiego powietrza jesteś taki nerwowy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zaprosić perfekcyjną panią domu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

od czterech lat szamam serki pleśniowe i nic mi nie jest. Nie cykajta nic wam nie będzie jak czasami zjeta troszkę pieczywa pleśniowego. Jest takie powiedzonko "co pleśniowe to zdrowe" chlebek robili pierwsza klasa swieżość trzymał i wcale sie nie kruszył, tam dobrzy mistrzowie robili bo dobrze płaciła. Oby szybko otworzyła bo swoich klientów ma.A i na wsiach zachwycali się tak mistrzowskim pieczywem

Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...